Reklama

Reklama

Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)


Mazey Dayová (S06E04)

(epizoda)
  • Velká Británie Mazey Day
Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller
Velká Británie, 2023, 41 min

Obsahy(1)

Zoufalá hollywoodská hvězdička se snaží vyrovnat s následky nehody a dělá, co může, aby unikla smečkám dotěrných paparazzi. (Netflix)

Recenze (69)

Dawe2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodně slabý díl, který mě téměř nebavil. Zahrané to bylo dobře, potěšila a pobavila Česká Republika a to je tak vše. Žádný přesah, nenabádá k žádnému zamyšlení,k nic to nechce a nic to nedává, prostě se to stane, tečka. Diváku, víc si trhni nohou. Tak takhle ne, vážení. Zatím bych celou sérii nazval spíše slabším odvarem a odklonem nejen od tématu Black Mirror, ale hlavně od kvalitního zpracování a především scénáře. ()

Reklama

jigsaw44 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čast deja sa akoby odohráva v čechách. Asi v 10 minute je tam česká polícia pred malým tunelom a pred tým tunelom je tiež vzdialenostná tabulka mesta s názvom "VSSI BLOD", to si tvorcovia mohli pozrieť aspon spravny názov, (zrejme sa má jednat o Vyšší brod). Spojler: Mazey Day je vlkodlak. Najslabší diel 6. série. ()

Devilian 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Brooker dal očividně děckám doma za úkol napsat scénář a ještě je k tomu zhulil. Už druhá (a nejspíš i třetí) přiblblá epizoda téhle série, která absolutně nemá hlavu ani patu, zvraty jsou tam cca tak logické a nečekané, jako když 13ti letá holka píše fanfic na Twilight a celkově to nemá nic společného ani s BM. Jako povídky do seroše typu "Černá sanitka" asi super. Ale tohle? WTF. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slabé, veľmi slabé a nádherne Netflixovské. Biely majiteľ domu má problém komunikovať s MLADOU SEBAVEDOMOU ŽENOU, všetci paparazzi muži, belosi sú svine, biely neschopní policat nevie strieľať a tu - čuduj sa svete afroamerická čierna alfasamica všetkých premôže. Až v poslednom zábere sa na dve sekundy alfasamica premení na hyenu...ako súčasť série Black Mirror obrovské sklamanie, nepomohla ani Uta Briesevitz ktorá teda vo Westworlde či v Stranger Things dokázala príjemne prekvapiť. Toto ak by bolo v sérii In to the Dark dal by som 3*, v Black Mirror lepšie dve, pravdepodobne to jeden z najslabších kúskov BM vôbec. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

  • Při scéně v České republice můžeme vidět policejní auto ještě se starým zeleným pruhem. Auto má však červený i modrý maják, v té době ale všechny složky IZS používaly pouze majáky modré. (Scelleton)
  • Krajina, jenž představuje v seriálu Českou republiku, se ve skutečnosti nachází v Německu poblíž zámku Hohenschwangau pod názvem Alpsee Lake. (Worlik23)
  • V první části epizody herečka Mazey Day (Clara Rugaard) natáčí film v České republice. Když ji řidič odváží pryč, přijedou k uzavřenému tunelu, kde stojí česká policie s Octávií. Policista řidiči česky řekne, že to musí objet. Na ukazateli je napsáno: „VSSI BLOD,“ což má značit Vyšší Brod. (bejbous)

Reklama

Reklama