Žena, která se zoufale snaží prorazit na sociálních sítích, narazí na jackpot v podobě pozvánky na luxusní svatbu. Výlet ale neprobíhá podle jejích představ. (Netflix)

zamukooo

Ačkoliv v tomhle dílu nejsou vraždy, zranění, krev, je mi z něj smutno. Aneb parodie některých influencerů a umělých úsměvů, ze kterých by člověk zvracel. Taky díl dobře ukazuje, že pokud až moc tlačíte na pilu, ostatní to poznají a bude to mít opačný efekt. Hezky se taky ukazuje, kolik úsilí člověka často stojí něco v životě zlepšit, poskočit výš ve společenském žebříčku. Ovšem stačí několik malých chyb a pád na dno je velmi rychlý. Přesto 5 hvězd nedám – protože mi nepřijde, že by to byla nějaká skutečná hrozba. Drtivá většina lidí, kteří používají sociální sítě, to podle mě nevnímá takto, tj. že musí vše prezentovat růžově, aby dostali co nejvíc palců nahoru. Osobně si všímám spíš opačného trendu, tj. nejvíc lajků mívají různé příspěvky, které mají jakoby „ukazovat realitu“ a jsou doplněné nějakým srdceryvným příběhem. To táhne víc než naaranžované fotky rtěnek nebo jídel. ()