Rachel, Jack and Ashley too (S05E03) (epizoda)

Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller

Charlie Brooker

Nick Pitt

Scénografie:

Kevin Phipps

Najočakávanejšia epizóda je nakoniec asi najväčšie sklamanie. Aj keď celková story nie je najhoršia, tak sú to tie klišé, ktoré ma často nevedia pustiť ďalej. Možno je to aj trošku osobný príbeh Miley Cyrus, ktorá sa v roku 2013 stala niekým, koho som vtedy absolútne nespoznával. A rozhodne som dúfal, že sa dostane opäť do normálnych koľají. Takže možno sama trpela stavmi ako naša Ashley O. Ktorá sa chce vymaniť zo svojho statusu a byť úprimnou k sebe samej. Naše dve hlavné hrdinky sú okey, Ashley Too je v pohode, no nič veľmi zaujímavé. Najlepšie časti sú asi pre mňa časti medzi Rachel a Jack. Plus aj ten trošku ironický koniec. Musím uznať. Keby to nešlo rovinou veľkej dávky klišé, tak by to bolo asi super. Aj keď aj tak by som mal asi problém počúvať "Right Where It Belongs" v šťastnej popovej verzii. To bol skutočne odpad. Som rád, že som epizódu videl, no patrí medzi slabšie. Bez debaty. Hodnotenie: B-(17.6.2019)

V tomhle díle jsou naťuknutá dvě zajímavá témata - robospolečníci a exploatace umělců po jejich (skoro)smrti. Bohužel opravdu jen naťuknutá. To, že by do robopanenky nahráli celou konkrétní osobnost a omezili ji jen nějakou snadno odstranitelnou pojistkou, mi přijde silně nepravděpodobné. A I když to setkání se fandy s pravou osobností oblíbené celebrity byl zajímavý motiv, možná víc by mě zajímalo, jak by se dál vyvíjel život Rachel pod vlivem motivující panenky.(8.6.2019)

// Cute herečka ze Spider-Mana, herečka, která lehce připomíná postavu z porna, co se mi zaryla do paměti, a v neposlední řadě Miley Cyrus (která definitivně hrála v pornu) v roli, u které jsem celou dobu musel přemýšlet, o kolik lepší by to bylo s Taylor Swift. Jinak simple pohádka pro dospívající dívky, těm jediným to totiž ještě může vzít nějaké iluze. 5/10(8.6.2019)

Po poněkud depresivní epizodě Smithereens krok do vod komedie a až na trochu zdlouhavější začátek to funguje. Miley Cyrus tu solidně střílí do vlastních řad a sourozenecká dvojka je sympatická. Na Black Mirror hodně uvolněné a dějové a to za cenu absence takové té úderné pointy, která utváří většinu epizod. To sdělení tam pod tím vším však pořád je.(6.8.2019)

Me tenhle dil neprisel tak hroznej (a ne - neposloucham Miley Cyrus - vlastne jsem ji ani nepoznal a zjistil jsem to az na konci v titulcich, takze jsem ani nevedel, ze ta hudba je od ni). Epizoda nebyla spatna, ale na druhou stranu musim souhlasit s terez.coufal - kdybych nevedel, ze je to z Black Mirror serie a kdybych videl to bez uvodnich titulku, tak asi ani nevim, ze to muze z Black Mirror byt. Takze ve finale - jako oddychovka docela dobry, jako Black Mirror zadnej zazrak.(7.6.2019)