Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Případ kněze, který vede útulek pro bezdomovce a vidí krvácejícího Ježíše, jak se vznáší nad jeho prahem, pojme House jako rozptýlení pro tým. Současně konfrontuje Foremana a Třináctku kvůli jejich vztahu. Dá jim na vybranou, buď se rozejdou, nebo jeden z nich musí odejít. Když nabídku odmítnou, nekompromisně vyhodí Foremana. Cuddyová mu však odmítá dát doporučující dopis, takže nemůže sehnat pořádné zaměstnání. Třináctka nabízí, že odejde ona, když House vezme Foremana zpět. Nakonec však nemusí odejít ani jeden. Tým se brzy dozvídá, že kněz byl zapleten do skandálu s obtěžováním, takže ztratil důvěryhodnost. Nicméně jakmile chtějí jeho případ ukončit, pacientův stav se drasticky zhorší a House se potýká se svou minulostí a vírou. Nakonec však objeví příčinu mužova stavu. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

Galerie (4)

Zajímavosti (6)

  • House (Hugh Laurie) hovorí: "Ak to vyjadrím tak, aby ste to lepšie pochopili: ak sa neoddelite, musíte sa vzdať." Tým odkazuje na ikonickú vetu od právnika Johnnieho Cochrana z uzávierky v súdnom procese O.J. Simpsona za vraždu, týkajúcu sa krvavej rukavice nájdenej na mieste činu: "Ak nesedí, musíte ho oslobodiť." (Pat.Ko)
  • V poslednej scéne je jasný pohľad na Houseove (Hugh Laurie) digitálne náramkové hodinky. Kamera sa krátko zameria na Wilsona (Robert Sean Leonard) a potom späť na Housea. Za tých pár sekúnd ubehlo na hodinkách až niekoľko minút. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama