poster

Útěk v řetězech (TV film)

 • anglický

  Defiant Ones, The

Drama

USA, 1986, 91 min

 • Wheelcrusher
  ***

  Mě se to líbilo:) Nebýt to "jenom" remake, dal bych 4 hvězdičky. Těžko říct, jestli je lepší dřív se podívat na originál a pak na tohle... anebo naopak. Teda, pokud má někdo zájem vidět obojí, asi bych mu doporučil mrknout prvně na tuhle verzi;)(30.10.2010)

 • LION-MR.T
  *****

  Všichni mi můžou políbit prdel. Líbilo se mi to více než originál a u konce jsem brečel a můžete mi políbit prdel. Na tohle Carla Weatherse nedám dopustit. Někteří lidé prostě - hraje tam T.Curtis,je to herecká legenda a je to původní verze,tak automatika je to lepší. A pak jsou lidé co nemají rádi 80.léta a oba herce,zvláště Carla vidí jen jako svalnatého bijce z Predátora,který skončil u Neviditelného komanda s bloňdákem Hulkem,kterého taky neuznávají. To je také někdy ta zaujatost nebo právem se jednoduše nelíbil. Mě se jednoduše líbil více remaik. Původní verze se mě nějak nedotkla,u remaiku,zvláště u konce ronil slzy. Takže. Můžete mi políbit prdel.(7.1.2013)

 • dobytek
  odpad!

  Jak asi může dopadnout blbej televizní remake s béčkovejma hercema, jehož předlohou byla stupidní protirasistická agitka z 50. let? Nebudu vás napínat. Dopadlo to hrozně. Ani jsem tu sračku nedokoukal.(29.10.2010)

 • anderson

  ČESKÁ Pay-TV PREMIÉRA: MGM = 4.2.2010 (5.2.2010)(5.2.2010)

 • T2
  ***

  čiastočne sa to priblížilo k pôvodnej verzii z 1958, pozerateľné(9.10.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace