Film byl natočen podle skutečné události. Trevor, který je veteránem z Vietnamské války, je pronásledován nočními můrami z minulosti. Projíždí Texasem, aby našel své místo na zemi. Bohužel neví, že jeho největší noční můra ho teprve čeká. Jeho cesta je náhle přerušena. Setkává se tváři v tvář s psychopatickou rodinou, která žije na ranči Hill Country. Na ranči, který spoustu lidí navštívilo, avšak už ho nikdo nedokázal opustit. (LIVINGDEAD)

Hyb_rid

Nebyl to nejhorší exploit co jsem viděl, ale zároveň nepřinesl nic svého (neokoukaného) a během sledování jsem se začal trochu nudit. 40% ()

J*A*M*A*L

Tenhle horor jsem už viděl hrozně dávno ještě s kámošem.On to měl doma na dívku a tak jsme si řekli, že se na to mrknem a docela jsme valili oči.Ovšem po době, co jsem viděl mnoho dalších hororů je tohle slabý odvar.......hodně slabý.Ale zklamaný jsem nebyl. ()

Blazin

Další z řady hororů o pošahané rodině zabijáků a mučitelů. Asi mi přijdou tyhle filmy všechny stejný, všechny stejně trapný, nezajímavý a pořád stejné klišé. ()

RomanHyde odpad!

Vůbec nic jsem od toho nečekal, prostě jsem měl jen chuť na horůrek, ale ani toho se mi bohužel nedostalo... Farma smrti je neskutečná slátanina, která paroduje sama sebe a místo toho, aby se člověk bál, či lekal.. tak se akorát nas...e!! Jak je možné že něco takového jde vůbec do distribuce? Jak je možné, že tvůrci jsou tak málo sebekritiční, že se pod to dokonce podepíši?... Opravdu nedoporučuji tímto filmem ztrácet drahocený čas. A pokud si chcete udělat alespoň letmý obrázek, tak si vybavte veškeré klišé laciných hororů a thrillerů (včetně vypravěče, který se vás drsným hlasem snaží dostat do děje a představit hlavní postavy), dále si představte ty nejhorší přehrávající herce, respektive statisty, které povedou ti nejhorší tvůrci a dejte jim rozpočet televizní hry.. výsledek vydělte třema a výjde vám Farma smrti.. ()

camper

Exploation je žánr, kterej mě docela baví. Bohužel svádí k tomu udělat z něj zmetka. Tenhle film mezi ty zmetky patří. Příběh tu vlastně nebyl, postavy byly dost jednoduchý. Takže výsledek? 98 minut, který uběhly překvapivě rychle. Takže aspoň něco se filmařům povedlo :-D ()

Teardown

Zážitek opravdu mizivý. Filmu chybí jakákoliv větší gradace nebo takové ty kulervoucí scény a to jako sůl. Hlavní hrdina je absolutně nevýrazný a ti ostatní kolem něho jakbysmet. Takové nijaké, navíc bez atmosféry a zákeřných vidloňů...což je u buranského filmu sakra veliký mínus. ()

Kolssteyn

Poměrně slušný film na základě skutečných událostí; leč se bohužel dějová linie mírně ztrácela od kontextu a konec ubíral na své dynamice. ()

mala_kea

Když to začínalo, tak jsem si říkal, že to konečně může být horor na "úrovni". Jenže asi po 10 minutách mé očekávání zkazilo pár céčkovitých scén. Navíc postav stále přibývá a člověk neví, co dřív sledovat, nebo na koho se zaměřit. Když už ty "drastické a nechutné" scény můžou být tak skvělé, tak dobře udělané, proč musí narazit na děsnou režii a ještě horší scénář ? Kamera byla naštěstí ještě na urovni, ale chlubit by se s ní také neměli.Tohle vážně nebyl dobrý tah pánů režiséru, ještě chvíli a mohli by vážně dostat šachmat.1* alespon za ty scény ()

MickeyStuma

Pokud je nějaký námět u diváků úspěšný, vždy se kuje železo, dokud je žhavé. To znamená, že se vždy na tom kdejaký produkční tým snaží přihřát svoji polívčičku. Pokud je snímek dobrý, jede se dál a to tak dlouho, dokud to někdo nezprasí, A ano, týká se to právě tohoto snímku. Takže tu máš další podivnou rodinu, kterou vede démonická ženština, které se to ale věřit vůbec nedá. A jak jinak, unášejí kolemjdoucí k ukájení svých otrokářských a mučících choutek. A aby toho nebylo málo, s donáškou jim pomáhá místní šerif, což, mimo jiné,  připomene povídku Miroslava Švandrlíka ´Guláš´. Snímek propadá naprosto ve všem. Žádné napětí, žádné vyloženě šokující scény, žádná žánrová atmosféra, i když snaha znatelná je. Ani ty masky nejsou nijak věrohodné. Nízkorozpočtový televizní spektákl dávající jasně najevo, že tady, ohledně děsivého hororového slasheru, prostě  pšenka nepokvete. Ne, tady nefunguje vůbec nic. Jason Connery, syn Seana Conneryho, tohle vzal snad jen z nouze z nedostatku filmových nabídek. ()

Ronyk7 odpad!

Naprostá amatérština. Třeba s takovým Texaským masakrem motorovou pilou se to absolutně nedá srovnávat. 16.09.2009 ()

SunWuKung

ja neviem. to coho som bol svedkom naozaj neviem opisat ani hodnotit zdravym rozumom. na jednej strane si to zarobilo na pruser vo forme odpadu najhrubsieho zrna. na druhej strane to nebola az taka obrovska nuda, ze by sa to nedalo pozerat az do konca. velmi zvlastny, svojsky film. herecke vykony boli katastrofalne, totalne amaterske az rozum nad tym stoji. ale nieco na tom predsalen fungovalo, aspon minimalne. asi to bola atmosfera, prostredie.. neviem. 1 a pol * ()

monty.cl

No vcelku slušná buranská záležitost, kvalitně vyjetá sadistická rodinka, co sbírá tuláky po okolí na práci ve své farmě a za odměnu je mučí a zabíjí...není to nic světoborného, ale pár soldních brutalitek se tu najde, takže dobrý...55% ()

thepeabody

U scény, kdy někdo někomu chcípá u okna a on se mezitím vykecává u telefonu jsem tuhle sračku vypnul. Vážně ne, promiň, Majku. ()

Brano

Príbeh, ktorý je údajné natočený na základe skutočnej udalosti sa mi páčil, ale to spracovanie bolo také nezaujímavé. Síce krvi si tu užijete až až, ale to mne nestačilo. Málo napínavé, miestami bez atmosféry. A záver nebol dotiahnutý do konca. ()