Film byl natočen podle skutečné události. Trevor, který je veteránem z Vietnamské války, je pronásledován nočními můrami z minulosti. Projíždí Texasem, aby našel své místo na zemi. Bohužel neví, že jeho největší noční můra ho teprve čeká. Jeho cesta je náhle přerušena. Setkává se tváři v tvář s psychopatickou rodinou, která žije na ranči Hill Country. Na ranči, který spoustu lidí navštívilo, avšak už ho nikdo nedokázal opustit. (LIVINGDEAD)

Hadža

Celkem klasicky vyvrazdovak,jenom ze tentokrat hodne neumele zpracovan,dejove rozhazene ,spatne vypravene.Tu zenskou by lepe namaskovalo petilete dite,postavy absolutne umele a neprirozene!O zaveru se radeji ani nezminuju.A proc se tu vlastne chvilkove zjevili Dennis Hopper a Michael Madsen je me absolutne nejasne.Asi tocili neco vedle,a za mirnou uplatu,aby byli zname tvare na plakatech, tak tam za mirnou uplatu zaskocili!:) ()

gumli

Typický buranský horror.Vyšinutá farmárska rodinka,ktorá s veľkou chuťou mučí a vraždí ľudí.Používajú na toto potešenie nože,sekery ba aj motorovú pílu.Bol som prekvapený z Dennisa Hoppera,že vzal tú úlohu.Tá podarená rodinka je aj hrozne škaredá,ako ženy tak aj muži.Hodne krvavých kúskov a vedier krvi.Dej filmu je situovaný v nejakom zapadákove v západnom Texase.Náhodných stopárov a stopárky najprv dovezú na farmu kde musia makať ako otroci.Potom keď dostanú chuť,tak sa na nich beštiálne odbavujú.Priemerný horor,nič viac ani nič menej.Film mal rozpočet 1 100 000 dolárov. ()

Martin741

Dalsi z rady podpriemernych az priemernych hororov, ktory parazituje na Texas Chainsaw Massacre. Plus este by sa naslo X odkazov na dalsie horory. Exploitation je samoucelne. 42 % ()

cariada

Opět jeden z buranských hororů ala Texaský masakr. Nic objevného, ale ani nic extra provařeného a nudného. Film nábízí slušnou porci brutality a násilí. Rodina co vraždí a mučí a nakonec pojídá tuláky, které nikdo nehledá, je jako vždy solidně ujetá a dost postižená. Poněkud jsem sice nechápal, že se ty lidi nevzbouřili a neutekli bylo jich víc a určitě by je zvládli. Oblíbená pomůcka rodiny je elektrický bič. To že je do toho zapleten i šerif je jasné hned od začátku. Trochu jsem nepobral ten konec, jako vždy se nikomu nic nestane, poněkud divný. Ale jinak film má slušnou atmosféru a příběh. ()

Rodriguez

Věrná napodobenina Texaského masakru, jen s rozdílem, že tady si lidi alespoň svoji smrt odmakají v nelidských podmínkách :-D ()

bourec

Stejně debilní film jako nedávno shlédnutý Život zvířat .Nějaká debilní rodina najímá tuláky,a za neposlušnost je mučí.A jak film nezajímavě začne,tak i vyšumí do ztracena.Jen obraz je oproti Lovcům o dost lepší.Ale to mu u mě nepomůže.10%. ()

Nautila odpad!

Nuda. Velmi nepovedená napodobenina hororů z venkovské buranské Ameriky. Hlas vypravěče působí trapně, postavy jsou všechny na facku, nejsou tam jakékoliv pěkné nápady, krvavé záběry či pobavení.....no prostě..celé je to trapné. A nějaké nápadité mučení či zabíjení nečekejte. ()

Mefistofelle

Klišé všech klišé snažící se napodobit Texaský masakr motorovou pilou. Leccos tomu chybí, například sympatické postavy, "charismatický" zabiják, pořádné gore a zejména originalita. Jakýkoliv pokus o ní zřejmě ani nebyl učiněn. A vypravěč? Na co podobný film potřebuje vypraveče? Je to snad poprvé, co se s něčím podobným v tomto žánru potkávám. Tuhle slátaninu jsme nebyla ani schopna dokoukat do konce. ()

destroy83

Veskrze průměrný exploit zasazený do ,pro žánr oblíbeného, prostředí amerického státu Texas. V okolí farmy, kde při vyslovení jejího jména ilegální přistěhovalci prchají raději zpátky do Mexika, projíždí orezlá dodávka a sbírá stopaře jako dělníky na onen ranč. Většinou se jedná o samotářské dobrodruhy či ztroskotance. Jedním z nich je i veterán z války ve Vietnamu, který po hrůzných zážitcích dostal kopačky od své ženy a rozhodl se začít nový život v Kalifornii. Přivýdělek na ranči a pořádná postel by mu po dlouhé cestě celkem bodla. Ovšem ranč, zvaný též ďáblův, vlastní rodina Brodericků, jejíž členové nejsou zrovna ukázkovým případem pohostinných farmářů. Ano, několikrát viděný obdobný příběh, který ale pokud je dobře natočen, dokáže fanouška žánru potěšit. Což se bohužel u Hoboken Hollow moc nezdařilo. Vlastní buranská rodinka psychopatů působí velmi unyle, i když jsou jednotlivé postavy celkem zajímavé - pomalý tlouštík, který kromě cedrů porcuje i lidská těla, ženská komandantka s vizáží puchýře, kterou uspokojuje pohled na svého druha Juniora, který si občas odskočí znásilnit nejbližší ženu v okolí či trýzní všechny okolo ranami elektrickým proudem, s bídou desetiletá, ale pořádně kousavá psychopatická čubka, která přitlouká hlavičky panenek na kmeny stromů, řáchlá stařena prodávající v místní shopu či skupinka polozdomestikovaných (dle hodnot klanu Brodericků) stálých dělnasů na farmě - něco jim prostě chybí. Gore a torture scény jsou celkem zdařilé, ale nepůsobí tak, jak by si tvůrci filmu nesjpíš přáli. Nějak mi nesedl ani představitel válečného veterána. Kromě těchto postav má divák šanci narazit ještě na místního šerifa v podání Dennise Hoppera, který ve střídavých intervalech s cizineckou policíí křižuje okolní cesty či na byznysmena v podání dalšího řízného béčkaře Michaela Madsena, který cítí prachy na sto honů. I díky těmto dvoum postavám je výsledný dojem z celého dílka průměrná exploitová hodinka a půl, která diváka neznalého žánru vyšokuje a žánrového fanjšmekra neurazí, místy i celkem pobaví. Já se bavil na slabší tři hvězdy. ()

SeanLSD

Hrozne som si predstavoval, ako pôjdem v lete naveľko do Ameriky, nebudem sa srať, vytlčiem si pravý americký život - ráno, karavan na plošine, šofér príliš sjetý meskalínom, aby zdvihol hlavu, ty nasávaš čerstvý vzduch juhozápadu a vedľa si vyčesáva hrivu striptérka z neďalekého mestečka... ráno je krásne ... v predstave takýchto humusákov ten najlepší aby tam poslali bandu buranských zdegenerovancov, ktorí ukončia celú tú nádherne gýčovitú idylku. (Na mieste šoféra, nechcel by som sa z tohoto tripu veľmi zobudiť.). ___ A nebolo to až tak drsné, ale sedliacky spravodlivé, "pracuj alebo zomri" aj celkom relatívne správňácke. Ku koncu však rozbeh príliš mnoho postavami až do nepochopiteľného mišmašu s - čisto psychologicky - úplnými úletmi. Pritom zo začiatku dávalo všetko jasný zmysel "nepracuješ neži"... prečo ale nikto nechytil tú sekeru skôr . . . ? Sú Amíci - aj ich prefíkaní burani - fakt až takí vysprostení ? ___ Tento filmy sa postupom času hrozne podivne.. . rozpadá... až do ničoho. ()

honz

Pokus o vykrádačku texaských masakrů a podobných filmů, ale narozdíl od nich hoodně nepovedený. Nic nového, nic překvapujícího či šokujícího. Rádoby napětí se vpodstatě od začátku stává nudou až do konce. Pro mě film, který nemá čím zaujmout. ()

lennyd

Když se jen tak touláte krajinou, a nevíte co bude zítra jíst a spát, přijde vám nabídka k práci na malé farmě téměř jako zázrak. Jenže - majitelé farmy nejsou žádní dobrodinci - a naopak, si ze všech okolocestujících tuláků vytvářejí levnou pracovní sílu. Tvrdá práce, málo jídla, nelidské podmínky, tresty - to je vše na denním pořádku. A jakmile se někdo začne bouřit, udělá se s ním krátký proces... Takovéto filmy mám docela rád, a jsem ochoten překousnout i lecjakou nelogičnost. Jenže čeho je moc, toho je příliš - a autoři do Farmy smrti narvali úplně všechno, co kde viděli a mysleli si že to bude fungovat. Ale ono ne - příběh je hodně nudný (chvilkama jsem usínal), postavy se chovají totálně debilně (a to na obou "stranách" řeky) - semtam se z hodného stane zlý, případně ze zlého hodný (samozřejmě to taky pak odnese), herecké výkony se limitně blíží k nule (hodně tomu pomáhal i český dabing, který taktéž nikterak neoslnil). Ach jo.. ()

Danny F.

Toto téma tu už jednou bylo. Podle skutečnosti? Tak to byla úchylná skutečnost. Bez náboje, bez atmosféry, bez ducha. Takové neupřímné. 40% ()

zdenny

Těšil jsem se, že po dlouhé době uvidím dobrý vidlácký horror. Nevadilo mi ani hodnocení, protože si myslím, že filmy někdy chápu jinak než dost lidí okolo. Pravdou ale je, že ono hodnocení je možná trošku i nadsazené. Když nechám stranou dabing, který je především v mučících scénách opravdu tragický, má film řadu nedostatků, za které už dabing nemůže. V některých fázích mí připadalo, že by se mohlo jednat o studentský počin. Když se mučilo, tak to bylo víceméně trapné a spíš proto, aby si divák řekl: "ty vole, to byl hnus". Přitom zdůrazňuji - mučilo se, aby se neřeklo... Prostě jsem měl celou dobu pocit, že scény, které měly zvednout diváka ze židle, tam byly tak nějak načančané - aby to prostě vypadalo, že se přece jedná o horror. Přitom chtěl-li by režisér něco kvalitnějšího, aby to opravdu odpovídalo něčemu "podle skutečné události...", měl natočit thriller. Jenže to by musel vyměnit celý štáb včetně sebe. Jo, a ten hlavní hrdina, který prý měl zažít naprostou noční můru, tak ten tam jen tak seděl v koutě. Vlastně ne, jednou řekl: "nechte toho, co to s vámi lidi je?". No, burani nebyli ani tak ve filmu jako spíš ve štábu. ()

drackula

Už ani pôvodný TCM74 nepovažujem za nejaké extra zaujímavé dielo a preto ma už len z princípu tento naivný plagiát nemohol zaujať. Od úvodu ma vytáčal rozprávač a jeho výklady a vízie, ktoré sa snažili zakryť neschopnosť vybudovať aspoň minimálnu atmosféru. Zopár zaujímavých nápadov sa síce vyskytlo, ale bez atmosféry, aspoň trošku zaujímavého príbehu a s priam nulovým tempom aj tieto nápady vyfučali do prázdna. 15 % ()

blackJag

Primitivní filmařina ve službách buranského hororu. A když burani, tak z Texasu. Špatná režie, špatný střih, hrozné herecké výkony, otravný hudební doprovod. Není to poprvé, co se ptám, jestli má Madsen zapotřebí štěkat v takových srágorách, které ani nálepka "podle skutečných událostí" nemůže spasit od věčného zatracení v nejnižších stupních filmového pekla, ale asi nemá stání, plantážník zatrolená. O Hopperovi radši nemluvit. Co se týče účasti dalších známých hereckých jmen, syna Seana Conneryho a sestry Michelle Pfeifferové, těžko říct něco pozitivního, proto v úctě pomlčím. 15% ()

jefff

Pro mě je Farma smrti velkým překvapením. I když se nejdená o nějaký originální kousek, jeho dobré zpracování ho odděluje od hromady jemu podobných. Nenudil jsem se ani minutku a mohu s klidem v duši tento horor všem doporučit. ()

netahlo

Poctivej "buranskej" horor s patricne nizkym rozpoctem, pro ktery mam proste slabost. Lin Shaye se pro podobne role narodila. Potesili i Dennis Hopper a Michael Madsen. Vubec, obsazeni na beckovy horor, velmi kvalitni. ()

NICOX

Nefungující film s hroznou hudbou a chabým dějem, který nám jakoby doplňuje jakýsi vyprávěč, který je úplně mimo mísu. Já bych to ani nenazvala hororem, spíš brutální thriller. 15 % ()

Krabak odpad!

Pro ty, kteří si libují v rozkuchání lidí na cucky a v příběhu o velké hnědé smradlavé hromadě, tak je to pro ně další film, u kterýho dostanou orgasmus. Jelikož já takovýhle filmy nemám rád, tak tomu nemůžu dát ani dobré hodnocení. Toto všechno podtrhuje úplně idiotskej konec, který je pro jistotu jen vyprávěný. Předpokládám že proto, protože herce, natáčecí štáb a snad ani režiséra tenhle paskvil nebavil a raději zvolili tu nejkratší formu jak to ukončit. Taky kdo by v tomto filmu chtěl hrát o něco dýl. Zkráceně....absolutně film o ničem, herci, kteří neumí hrát, plno umělé krve a spousty dementních hlášek.--->0% ()