Ohnivé nebe (TV film)

Ed Hanna

Kostýmy:

Julie Whitfield
  • Hennes

Odpad dávám nerad, ale tady jsem nebyl daleko. Jeden vědec, který se rozešel s manželkou a ona se k němu samozřejmě vrátí, protože je nejlepší. Ač nepracuje ve vládním zařízení, chodí si tam jak chce, videokonference s prezidentem si klidně řídí sám a prezident ho poslouchá a dokáže doletět vrtulníkem k Severnímu pólu, aby ukecal kamaráda, kapitána ruské atomové ponorky, ať odpálí atomovkou Severní pól. Blábol.(3.8.2013)

• LiborGondek

Proč všechny ty katastrofické filmy si jsou tak podobné? Nízký rozpočet, béčkoví herci, ohromná katastrofa a vždy dobrý konec... Nejhorší na těchto potenciálně nemožných fantasmagoriích je, že nejsou zase tak nemožné. Osobně si myslím, že právě vesmírná hrozba ekologická katastrofa, nebo zásah člověka (nukleární útok, apod.) jsou nejpravděpodobnější verzí konce světa a bohužel nemusí být šťastný, tak jako ve filmech. Naštěstí nikdo, ani Májové, nemohou vědět kdy to bude. 35%(28.7.2013)

• sisimiut

klasický béčkový film s již tolikrát omílaným dějem,kde nedokázali zpracovat ani efekty ani děj. Tento odpad by dokázal s dostatkem prostředků zpracovat úplně každý. Není tu vlastně vůbec nic originálního, film vás vůbec nijak neobohatí a vše skončí ,jak už to tak bývá naprostým vítězstvím dobra nad zlem. Opravdu nechápu,jak to mohla Nova dávat jako hlavní televizní program dne,když Spielbergovo Bratrstvo neohrožených strká až kamsi po půlnoci :((10.2.2012)

• Ej Hlemýžď

Tak, tak, přesně tak, jak píše Jamal, akorát že to nebylo u Antarktidy, ale jednalo se Arktidu. Navíc, nevím, co vedlo autory českých dialogů, aby šéf ruské ponorky (plukovník, zde mu sice říkali kapitáne, ale budiž u velitele plavidla je to asi zvyk, budiž tedy) stále oslovoval svého pobočníka poručíku místo majore, jak je zcela zřejmé z jasně viditelných distinkcí.(30.1.2010)

• draggo

Naprosto klasický a typický béčkový katastrofický film. Mizerný scénář plný naprostých debilit a patetických žvástů, místo skutečných herců parta ochotníků z ulice a triky na úrovni 5 (možná i víc) let staré počítačové hry. Objektivně by to měl být odpad jak vyšitý, ale sakra, já se opět docela zvráceným způsobem bavil. Tyhle katastrofické nízkorozpočtové bláboly jsou mi prostě sympatické tím, jak si jejich tvůrci stále vymýšlejí čím dál horší kraviny, které by v áčkové produkci nikdy neprošly. /35% a 2*/(7.4.2012)

• Bill Lake