poster

Ohnivé nebe (TV film)

 • Česko

  Solární bouře

 • Kanada

  Solar Strike

 • Slovensko

  Ohnivé nebo

 • USA

  Solar Attack

Sci-Fi

Kanada, 2005, 88 min

Režie:

Paul Ziller

Kamera:

Robert Saad

Hudba:

Chuck Cirino

Producenti:

Gordon Yang

Scénografie:

Ed Hanna

Kostýmy:

Julie Whitfield
(další profese)
 • MM_Ramone
  *

  "Smrtiaci roj", "Boh mora", Ľadové zemetrasenie", "Duch búrky", "Začiatok konca: Zrážka s kométou", "Koniec ľudstva: Zrážka planét", "Beštia z hlbín", "Korene zla", "Mrazivé peklo", "Lochnesský teror", "Znamenie hada" a "Ohnivé nebo". Dvanásť filmov od kanadského režiséra Paula Zillera. Dvanásť otrasných diváckych zážitkov. Dvanásť nízkorozpočtových snímkov s hlúpym scénarom, mizernými hercami a primitívnymi digitálnymi trikmi. Zvládol som si pozreť dvanásť Zillerových brakov. Ale už dosť, stačilo, už mám tých jeho sračiek vyše hlavy. So super babrákom Zillerom už nadobro končím. *(13.10.2017)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Tak, tak, přesně tak, jak píše Jamal, akorát že to nebylo u Antarktidy, ale jednalo se Arktidu. Navíc, nevím, co vedlo autory českých dialogů, aby šéf ruské ponorky (plukovník, zde mu sice říkali kapitáne, ale budiž u velitele plavidla je to asi zvyk, budiž tedy) stále oslovoval svého pobočníka poručíku místo majore, jak je zcela zřejmé z jasně viditelných distinkcí.(30.1.2010)

 • Gilmour93
  *

  Výron… Ať už kotníku, semene (pochopitelně předčasný) a nebo koronární masy, nikdy to neznamená důvod k jásotu. Pokud však existuje odhodlaný americký prezident odstínu Obamy, velitel ruské ponorky s vizáží Donutila a americký hasič metanu, co vypadá jak Dwayne Johnson po redukční dietě, nemusíte se v tomhle níže než nízkorozpočtovém katastrofálním filmu o osud matičky Země bát. A koho snad pálí, že po závěrečných jaderných opatřeních se bude v Benátkách spíše měřit podmořská hloubka, než nadmořská výška, ať si sedne na střechu Bílého domu, tam bude v bezpečí..(10.2.2012)

 • AlistairMir
  ***

  Jasné je to céčkárna a efekty znázorňující katastrofu jsou katastrofální a tak max k smíchu ale určitě ne k tomu, aby byl divák napnutej jak to dopadne. Každopádně od céčkového filmu jsem áčkové efekty ani nečekal takže jsem se jen tiše smál co to tam je za "výbuchy" a soustředil se na zbytek. Film mi rychle utekl, docela mě i zaujal námět i když teda to hašení na konci to byl zase nápad až jsem podezíral scénáristu, že si dal veselou cigaretku :-) Dacascose mám v oblibě takže to o jednu hvězdu vytáhnul a film samotnej u mě měl dvě no a dva plus jedna rovná se tři. Vida také mi to pálí kdyby se na nás hnala katastrofa může se mnou lidstvo počítat.(31.8.2014)

 • draggo
  **

  Naprosto klasický a typický béčkový katastrofický film. Mizerný scénář plný naprostých debilit a patetických žvástů, místo skutečných herců parta ochotníků z ulice a triky na úrovni 5 (možná i víc) let staré počítačové hry. Objektivně by to měl být odpad jak vyšitý, ale sakra, já se opět docela zvráceným způsobem bavil. Tyhle katastrofické nízkorozpočtové bláboly jsou mi prostě sympatické tím, jak si jejich tvůrci stále vymýšlejí čím dál horší kraviny, které by v áčkové produkci nikdy neprošly. /35% a 2*/(7.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace