Síly temna

The Covenant

Akční / Fantasy / Horor

USA, 2006, 93 min

• dopita

Béčko, který se moc nepovedlo. V postavách jsem měl zmatek, všichni byli do jednoho nesympatičtí, navíc všichni blbě zahraní; herecký výkony opravdu nestály za nic. Akčních scén je málo, navíc jsou natočeny bídně, nebo možná správnej výraz by byl ospale. Kdyby to natočil kdokoli jinej, tak bych nad tím mávnul rukou, ale Renny Harlin...?(3.10.2010)

Harlin to měl tentokrát slušně našláplé, nevypadalo to na úplnou bombu, ale rozjíždělo se to slibně. Poutavá, Pottrovsky/ Salemovská atmosféra je ale brzo utnutá v rozletu a nastupuje dějově nezajímavá taškařice, kde sice mlaďoši pěkně vypají ( blondýnka mému oku zalahodila spolehlivě ), ale hereckého koncertu nejsou schopni. Do toho režisárská unilost do bezvýrazna se postupně propadajícího se Harlina, kterého už snad nic nezachrání a máme tu lehký podprůměr jak vyšitý. Slabé 3*(24.6.2008)

• Marqta

Začátek vypadal přes podprůměrné hodnocení a komentáře tady celkem slibně. Tajemná hororová atmosféra, spousta mlhy a luxusních aut, dobrá hudba a do toho pobíhající partička hezounů v obleku, nebo místy v plavkách. (Myslím, že tvůrci Stmívání by se zde mohli celkem inspirovat- a možná by pak jejich dílo dopadlo o něco lépe.) Nicméně příběh je přímo primitivní a otevřený k tomu aby mohl být natočen další (jistě stejně dobrý) film. Trochu mě mrzí, že když už se utratilo tolik peněz za triky a natočení filmu- nebyli tvůrci schopní vymyslet nějaký slušnější příběh. Myslím, že kdybych byla kluk, tak ten film hodim do odpadu a víc to neřešim, ale proto, že kluk nejsem- musím přece jenom uznat, že se na to hezky dívalo- ať už na herce, nebo na prostředí celkově. 2 hvězdičky.(19.8.2012)

„děsuplný příběh“ a v něm dvě pohledné středoškolačky, které se dokonce krátce mihnou na plátně ve svých slušivých školních uniformách .. a obě se tu nachází v bezprostředním ohrožení života .. hrůza! .. děs! .. ta, která se stihne přitom všem ještě osprchovat, tu miluji .. opravdu .. ten její neodolatelný vyzývavý kukuč a samozřejmě nejen on, mě vždy spolehlivě naprosto dostane .. zkrátka .. I Love You, Laura Ramsey …(4.10.2010)

• topr harley

Až na pár lepších momentů je film vyložená nuda a je tak nějak celkově nedodělaný. Pořád jsem čekal, že se to nějak rozvine a pořád nic. Celý film akorát kecají o uplných kravinách až film po dlouhé době přejde do finální bitky a tím to skončí. Je to jednoduše nedodělané. Divím se, že ten film nedělal David DeCoteau, to by byl přesně jeho styl.(27.6.2011)

• - Filmové kopie, které mířily do kin, byly označeny pod krycím názvem "Full Power". (formelin)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 42. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)