Síly temna

Súmrak: Sága vyvolených

Akční / Fantasy / Horor

USA, 2006, 93 min

• Campbell

HArlin zklamal. Film je za 1) děsně blbí a za 2) děsně nudný. Nevím co je to za zvyk vybrat hezký tvářičky, bez jakkéhokoliv hereckého talentu. Sorry HArline ale tohle se ti nepovedlo.(28.12.2009)

• mil@n.fanatik

Slabé, nudné, nezáživné. Hrozná blbost, na kterou jsem se ani nedodíval a to i když jsem se snažil...(7.1.2010)

• CISTICZ

renny harlin, neni to ten, co natocil cliffhangera? vzpamatuj se renny! particka modelu, demence scenare, aspon ty triky trosku usly.(25.12.2006)

• Gilmour93

Bradavice 902 10.. Horor? Pokud myslí vydržet se dívat až do konce, tak ano.. Trpce lituji, že už není mezi námi inkvizitor Boblig, co by pod vyfénovanými hošany se spolku Metrosexuálů Ipswiche rozdělal ohýnek a já, stojíce opodál, bych pak ve vzduchu ucítil nasládlou vůni karamelu z připalujících se cukrových čarodějů. Buď Harlinovi při natáčení Cliffhangera spadl na hlavu Slyův cepín a nebo mu nenávratně omrzla část mozku..(20.2.2012)

• klerik

BUFFY+SUPERNATURAL Dobre rozbehnutý teenagerský takmerhoror, ktorý padá na hubu kvôli dokatovanému záveru. Film je ku koncu taký predvídateľný a nezaujímavý, že kazí všetok predošlý dobrý pocit. Pekne vykreslené prostredie, schopní herci, divoký soundtrack... Réžia už u Harlina klasicky rutinérska, pekné efekty, plytkosť príbehu, ktorý mal v sebe oveľa väčší potenciál... Keby to bol pilot k mysterióznemu seriálu, tešil by som sa, ale takto...(1.12.2006)

• - Filmové kopie, které mířily do kin, byly označeny pod krycím názvem "Full Power". (formelin)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 42. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)