Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který má dost síly nejen na to, aby je oslabil, ale aby jejich sílu získal sám pro sebe. (oficiální text distributora)

Trailer

Gilmour93

Bradavice 902 10.. Horor? Pokud myslí vydržet se dívat až do konce, tak ano.. Trpce lituji, že už není mezi námi inkvizitor Boblig, co by pod vyfénovanými hošany se spolku Metrosexuálů Ipswiche rozdělal ohýnek a já, stojíce opodál, bych pak ve vzduchu ucítil nasládlou vůni karamelu z připalujících se cukrových čarodějů. Buď Harlinovi při natáčení Cliffhangera spadl na hlavu Slyův cepín a nebo mu nenávratně omrzla část mozku.. ()

Lateef

Brutálně zplácaná hovadina, kterou od odpadu! zachránila scéna ve sprše se slušnou atmosférou, scéna s pavouky a srážka automobilu s kamiónem...jinak těžká nuda, jelikož jsem 70 minut nevěděl, kdo je kdo, film má příšerně trapný scénář(hrozně špatně vyložený), né moc povedené triky a v hlavních rolích hrálo nejspíš komando z Beverly Hills 90210...film nemá atmosféru(krom sprchy), gradaci a finální duel se podobá vybíjené s průhledným míčem...Celkem slušný soundtrack...vidět a ihned zapomenout. ()

imf

Partička modelů ve filmu, který ze všeho nejvíc připomíná Underworld a ohání se scénářem, jehož blbost byste nerozpárali ani motorovou pilou. Hodně jsem přál Rennymu Harlinovi zas nějakou pecku, ale jeho údělem zřejmě zůstane lavírovat mezi nadějnými (Lovci myšlenek) a beznadějnými béčky. A tohle je bohužel ten druhý případ. Tentokrát výjimečně můžeme distributorům poděkovat, že česká kina od tohoto "zázraku" uchránili. ()

Morien odpad!

Sakra, nemůžete takto rozestavět figurky a potom to neudělat tak, že nevinně vypadající křehká blondýnka, co nově přichází do školy, není ve skutečnosti tajná vyděděná čarodějnice, která přišla všechny ze msty vyvraždit! Má mezi lopatkami vytetovaný kříž a na kostrči slunce, to už snad jasnější čarodějnice nemohla být! Béčková hovadina, co nemá béčkové zvraty, no kdo to kdy slyšel. ()

choze

Ukrutně nudná klučičí verze ČARODĚJEK s rozměry a feelingem napumpovaného (M)TV pilotu. Plytký scénář, rezignující Harlin, zaměnitelní osvalení BRAVO hezounci v bourácích a pár pěkných scének (tirák, pavouci a užil jsem si i debilní finální souboj), to vše provázeno neodbytným pocitem, že to mělo na víc. ()

• V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 42. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj ČSFD)
  • Filmové kopie, které mířily do kin, byly označeny pod krycím názvem "Full Power". (formelin)