Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který má dost síly nejen na to, aby je oslabil, ale aby jejich sílu získal sám pro sebe. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (218)

LaciLC 

všechny recenze uživatele

Dlho som sa rozhodoval medzi ** a ***, nakoniec som volím tú slabšiu možnosť. Žáner som jednoznačne určit nevedel, k hororu má podľa mňa ďaleko, tak by som to opísal ako "teenagerský skorohoror". Samotný film ma veľmi nezaujal, aj keď mal dosť vydarené triky. Jednoducho od režiséra Smrtonosnej pasce 2, Cliffhangera i atmosférických Lovcov myšlienok som čakal niečo viac. ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Béčko, který se moc nepovedlo. V postavách jsem měl zmatek, všichni byli do jednoho nesympatičtí, navíc všichni blbě zahraní; herecký výkony opravdu nestály za nic. Akčních scén je málo, navíc jsou natočeny bídně, nebo možná správnej výraz by byl ospale. Kdyby to natočil kdokoli jinej, tak bych nad tím mávnul rukou, ale Renny Harlin...? ()

Reklama

Morien odpad!

všechny recenze uživatele

Sakra, nemůžete takto rozestavět figurky a potom to neudělat tak, že nevinně vypadající křehká blondýnka, co nově přichází do školy, není ve skutečnosti tajná vyděděná čarodějnice, která přišla všechny ze msty vyvraždit! Má mezi lopatkami vytetovaný kříž a na kostrči slunce, to už snad jasnější čarodějnice nemohla být! Béčková hovadina, co nemá béčkové zvraty, no kdo to kdy slyšel. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Potreboval pán režisér aspoň dvakrát taký rozpočet? Alebo lepší scenár? Lepších hercov? Alebo už Renny Harlin nebol Rennym Harlinom? Veľa otázok a žiadna jednoznačná odpoveď. Myslím, že v každej otázke je aj dôvod (ne)kvality tohoto teen fantasy. Sem sa blyskne niečo, ako tvorčia invencia a talent, ktorým menovaný rejža niekedy ovplýval ( hity NOČNÁ MORA Z ELM STREET 4, SMRTONOSNÁ PASCA 2, CLIFFHANGER, ale aj finačné prepadáky DOBRODRUŽSTVÁ FORDA FAIRLANEA, OSTROV HRDLOREZOV a DLHÝ BOZK NA DOBRÚ NOC ). ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Another teenage movie. This time it's horror movie. Alespoň trochu originální začátek sto krát napsaného komentu ke stému naprosto stejnému snímku. Naprosto neznámí herci (pro některé) a navíc naprosto necharakterní herci (fakt že jsou mladí je v žádném případě neomlouvá) jsou toporní jak z reklamy na deodorant, na jehož funkčnost určitě chcete nějaký důkaz. Zmiňovat pěkné herečky je už takové klišé, že tohle je poslední komentář, kde to u podobného filmu udělám. To a některé scény stojí za těmi dvěmi malými hvězdičkami v mém hodnocení. Konkrétně jde o scény s pavouky, v koupelně a s kamionem. Nic originálního film nepřinese a zápletka taky není příliš originální. Renny Harlin už se prostě po Cliffhangerovi nikdy nepřekoná. ()

Galerie (46)

Zajímavosti (3)

  • V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 42. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Zdroj: ČSFD)
  • Filmové kopie, které mířily do kin, byly označeny pod krycím názvem "Full Power". (formelin)

Reklama

Reklama