Síly temna

The Covenant

Akční / Fantasy / Horor

USA, 2006, 93 min

• LittleMonste

Víc odfláklý fantasy/horor už jsem dlouho neviděl (když pominu Sedmého syna, který se mi, ale v celku líbil). Podobnost s Twilight bije do očí, stejně jako přehnané efekty, počítačové pozadí a mohl bych pokračovat až doalelúja. Takže bych to shrnul asi takhle - zív,zív, hmm nějaká akce, zív, už ať je konec, zív, závěrečná bitva, konec (podle toho jak film dopadl, doufám, že se pokračování nedočkáme). Prošel jsem si očistcem. (25%)(29.8.2015)

• Morien

Sakra, nemůžete takto rozestavět figurky a potom to neudělat tak, že nevinně vypadající křehká blondýnka, co nově přichází do školy, není ve skutečnosti tajná vyděděná čarodějnice, která přišla všechny ze msty vyvraždit! Má mezi lopatkami vytetovaný kříž a na kostrči slunce, to už snad jasnější čarodějnice nemohla být! Béčková hovadina, co nemá béčkové zvraty, no kdo to kdy slyšel.(22.1.2018)

Jo kde je nadpřirozeno a třeba i schopnost to mojí pozornost upoutá a když ještě máme zajímavé a přesvědčivé herce jste spokojení. Děj filmu mi přišel akorát nedomyšlený, nevím proč ale celkem sem postrádal něco víc, i když film mi nabídne fakt hodně i mírně mrazení v zádech přesto k uspokojenosti jsem trochu postrádal.(5.9.2018)

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +strašidelné s dobrými efekty -zvlášť ke konci nudné s méně známími herci/// Kombinace Stmívání a Higlandera. Ve srovnání se Stmívání je tu více efektů a postavy více využívají svoje schopnosti. S herci je to podobné (až na to, že tu není žádná Kristen), nikdo není extra výrazný a naštěstí nikdo není úplně neschopný. V tomto filmu je to však horší s dialogy, není tu žádná romantika a ke konci mě to už dost nudilo. Škoda, sliboval jsem si víc./// Celkem 55%///(21.4.2009)

• choze

Ukrutně nudná klučičí verze ČARODĚJEK s rozměry a feelingem napumpovaného (M)TV pilotu. Plytký scénář, rezignující Harlin, zaměnitelní osvalení BRAVO hezounci v bourácích a pár pěkných scének (tirák, pavouci a užil jsem si i debilní finální souboj), to vše provázeno neodbytným pocitem, že to mělo na víc.(28.10.2008)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 42. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Filmové kopie, které mířily do kin, byly označeny pod krycím názvem "Full Power". (formelin)