Krutá rasa

• Jihoafrická republika The Breed (více)

Chtěli strávit týden dovolené na exotickém ostrově. Jednoho z nich napadl zmutovaný pes a letadlo, kterým přiletěli, našli v troskách... Bratři Matt (Eric Lively) a John (Oliver Hudson) spolu plánují strávit týden dovolené. Společně se svými přítelkyněmi Nicki (Michelle Rodriguez), Sarou (Taryn Manning) a jejich kamarádem Noahem (Hill Harper) si chtějí užít trochu legrace a odpočinku na exotickém ostrově. Na místě je však brzy jeden člen výpravy brutálně napaden psem. Proto se rozhodnou, že ostrov raději opustí, jenže letadlo, kterým do tohoto ztraceného ráje přiletěli, nacházejí v troskách. A to není ta nejhorší zpráva. Mnohem děsivější je, že útok šelmy nebyl náhodný. Po ostrově se totiž pohybuje smečka zmutovaných psů, která rozhodně nemá zájem na tom, aby se výpravě podařilo uniknout... (oficiální text distributora)

LordBeeDoO

Těsně po začátku tohoto filmu je sice naprosto jasné, co se bude dívat, ale následující masakr na psí způsob občas opravdu vystraší, logice se vzpírajích scén není tolik ... takže tento film považuju za vcelku ideální podívanou na nějakou tu hororovou party :-) A mimo to se člověk může pousmát americkým hrdinům "na vyvraždění", kteří to sice umí dobře s lukem, le zatlouct pořádně okna je nad jejich síly :-) ()

Junys

Parta kamarádů si chce odpočnout od civilizace a tak jedou na opuštěný ostrov kde dva z nich trávili jako děti čas. Když dorazí tak brzy je jeden člen napadnutý psem. Když chtějí odjet z ostrova tak letadlo není u břehu a zjištují že pes co napadl jednu z nich není sám. - Prostředí strašně perfektní, opuštěný a hlavně v přírodě. Nápad s psi byl pěkný. Prostředí 8/10 Herci 6/10 Příběh 10/10 Atmosféra 7/10 ()

robo7773

* (15 bodov zo 100) Neviem ci jedna hviezdicka nebola vela, doslova to bolo o nicom, az by som povedal ze trapny film. Nic zaujimave sa z tohto filmu neda dostat, naozaj to bolo az prehnane, a velmi zle spracovane, tolko chyb ze spomenut len par by bolo asi bezpredmetne. ()

Fredy176

Hrozná blbost, už mi tam chyběl jen Zdeněk Srstka přesvědčující nás jak sou tihle pejsánci dobří hlídači neobydlených ostrovů ... ()

Hapretor

Horor se psy (psem) tady už byl dávno - "Cujo" - takže nic originálního, ale tohle mě taky zabavilo. Neni to úplně stupidní, děj odsýpá, takže to neuspává, ani nenudí, ani neurazí. Atmosféra filmu vybízí k otázkám - jak bych to řešil já. U mě dobrý. ()

Rockerman

Samozřejmě béčkový horror, podle notoricky známé šablony. Parta mladých lidí se ubytovává na opuštěném ostrově, v opuštěné chatě. Tentokrát je neohrožuje žádný šílenec, ale smečka zdivočelých a zmutovaných psů. Což o to, občas se i v tomto film podaří nějaká scéna, občas je to i dramatické, až děsivé, kdyby nebylo těch neuvěřitelně stupidních a jalových keců. Už na to začínám být alergický a naskakuje mi hůsí kůže, když se posté ptá jeden druhého, jestli je v pohodě a jestli je mu (jí) dobře? Jak můžou být, proboha v pohodě, když se nemají jak dostat z ostrova a jednoho po druhém trhají psi na kusy? Jednu hvězdu dávám za pár dobrých scén a druhou za překrásné pejsky. ()

mourinho

Napadne-li rozzuřený pes člověka, je to vždycky děsivé. A teď si představte, že partu mladých lidí, která se odjela na týden rekreovat na odlehlý ostrov, napadne takových psů celá tlupa. Příjemná dovolená se tak rázem mění v dramatický survival a je jasné, že všichni se domů nevrátí. Velkým plusem filmu je skutečnost, že tvůrci nepoužili žádné digitální zmutované stvůry, ale skutečné psy, takže útoky vypadají velmi reálně a je to chvílemi pořádný nervák, díky čemuž divák lehce přejde řadu nelogičností, nad kterými tentokrát jednoznačně vítězí zábava. ()

FilmWave

Podobně zhulený scénář jsem u hororu už dlouho neviděl. Jako komedie to tak vlastně docela funguje. V podstatě cokoliv, co vypustí z úst černoch, je perla. "Jak se proboha dostali psi na plovoucí letadlo? Odpověď: Já jsem jednou viděl psa točit míč na hlavě." ()

MickeyStuma

Mladí lidé na výletě na chatě na údajně prázdném ostrově kde měli v plánu hlavně přijít na jiné myšlenky. Ale to by tam nesmělo být také vojenské výzkumné středisko (byť uzavřené), kde se geneticky upravovali psy pro vojenské účely a kteří se pochopitelně potulovali všude kolem a útočili po všem živém. A o dobrodružství je postaráno. Velmi jednoduchý příběh, ale zručně natočený. Několik nelogičností se tu sice najde, ale vzhledem tomu, že o dramatické momenty tu nouze není a chvílemi nelze zrak odvrátit, se je dá lehce přehlédnout a nijak ani zvlášť nevadí. Zkrátka film není zas až tak hrozný. Myslím, že jakmile někde na mě jen trošičku zavrčí nějaký Puňťa, radši se dám na útěk. Ono, co kdyby. 8-) ()

xavierr13

Film bol tak nudný s mimoriadne hrozným herectvom, jedinou dobrou herečkou bola Michelle Rodriguez a vďaka nej bol film schopný pozerať, ale na čo je dobré mať herečku vo filme na smeti? Príbeh je sto rokov starý o niekoľkých priateľoch na dovolenke a niečo ide po nich. Takéto filmy boli v Hollywoode riešené už miliónkrát, aký to malo zmysel zmeniť ich teraz na milión? Najhlúpejšou vecou vo filme je, že zakaždým, keď zabijú jedného psa, potom sa z ničoho nič objavia dva psy, možno niekde je továreň na psy. Nie je jasne spomenuté, prečo títo psi zabíjajú ľudí bezdôvodne, pravdepodobne preto, že nad hlavami ľudí vidia šľahačku a čerešňu na vrchu. Mojou osobnou radou by bolo vyhnúť sa tomuto filmu. ()

helraiser

Dost akční horor o zmutovaných psech, kteří se s ničím neserou což pozná parta puberťáků na vlastní kůži. Jednoznačně zábava od začátku do konce. Takový film mi vždy udělá radost a tento mi ji opravdu udělal. ()

Eki

Vynikající. Nejen že to bylo zábavný, ale i ta akce byla fajn. Zdejší hodnocení mi přijdou DOST podhodnocená. Určitě stojí za to tenhle film zhlédnout. A jako BONUS je zde jedna scéna, která je jak vystřižená z Avataru. Nebo ten Avatar už vidím všude. Prostě luk(y) a šípy ne proti strojům, ale proti psům :) ()

Torgal

A máme tu ďalší veľmi "originálny" horror namiešaný z osvedčených ingrediencí. Vezmeme partiu mladých ľudí, umiestnime ich do vyľudnenej oblasti (samozrejme bez mobilného signálu) a pošleme na nich nejakého zabijaka. Tentokrát majú pochybnú česť vykatovať výletníkov psi na steroidoch. Všetko čo sa deje vo filme ste už zaručene niekde videli, s veľkou pravdepodobnosťou aj lepšie natočené. Logika odišla na dovolenku a psi vyskakujú úplne odvšadiaľ. Aspoň atmosféra nebola úplne na zahodenie. 4-/10 ()

Mandalorian

Dlouho jsem přemýšlel, co sem napsat a nespoilerovat. A přišel jsem na to: Nevím, co je horší - primitivní námět, který už tu byl stokrát ? Labilní scénář ? Nebo snad brutální demence, kterou postavy mají ? Nedají si dvě a dvě dohromady. Jejich chování nedává smysl a tenhle shit není rozhodně horor. Klasickou hororovou atmosféru nečekejte a vylekat už vás podobně blbým způsobem dneska svede i kriminální film. Jedna hvězda za efekty a za hraní herců ( přestože hráli blbce - to není jejich vina. ) Herci jako jediní za něco stáli. ()

AxelWers

Zopár hafanov nedá pokoj pár ľuďom. To sa občas stáva, ale na horor to nevyzeralo. A ani tie psy nevyzerali byť zmutované. ()

cerbygerby

Ty joo..na to že to bylo bráno jen jako vyvraždovačka mladých na chatě, tak to že se jednalo převážně o zmutované vlčáky to bylo dobrý a dokázalo mě to zaujmout... hodnotím 4* a 75% ()