Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

papri

To je opravdová nechuťárna, Rodriguez je uchyl, ale dobrej ( miliuju jeho Sin City a Od soumraku do úsvitu). Skvělí humor, trikaři si opravdu pěkně pohráli, a k tomu fakt pěkný herečky oblečený jako kdyby zrovna všechny zrovna fotily pro Playboy.Tak to je asi vše co bych pochválil příběh mi ihned po filmu vypadl z hlavy a nejednalo se o nic originálního. Chápu ňáký vymoženosti se tam našly jako sekance,šuměn obrazu a zvukuí a atmosféra starých,polorozpadlých kin ale mohlo se s látkou líp propracovat. Takže krásný tři hvězdičky. Bruce Willis je supééééér. ()

Looka

Já nevim, celá koncepce tohodle filmu mi moc nesedla. Přehnaná očekávání a o to větší rozčarování. Ze všeho nejvíc mi to připomělo Povídky ze záhrobí blahé paměti. Ani tehdy se mi nechtělo moc smát natož bát. Po vynikajícím Sin City hluboké zklamání, zdá se mi, že Rodriguez umí natočit buď skvělý film (Od soumraku do úsvitu, Fakulta) nebo úplnou ptákovinu (Spy Kids XY, Kdysi dávno v Mexiku), ale nic mezi tím. Což je možná výhoda, protože neexistuje nic horšího než průměr. ()

Chuppa

Rozhodně lepší a akčnější než Auto zabiják. A Bruce Willis v záporné roli? to jsme snad ještě neviděl. ()

.killer.

Robert Rodriguez ve formě, tak jak ho mám rád. Samopal místo nohy, zombíci, suprový postavy, všudypřítomná krev a drsná hudba. ()

stiewe

Bláznivá přestřelka plná zombíků, sraček, krve a všeho dalšího. Přesně to co jsem očekával a co mi bylo dáno. V těch záplavách tělních tekutin mi přišlo, že koukám na Braindead od Petera Jacksona ani nevím proč:D Je ovšem vidět, že Rodriquez a Tarantino tvoří skvělou dvojici která vytvoří dokonalé dílo hodné obdivu i když pro mnoho lidí asi trošku odstrašující svoji nechutností a brutalitou, pro jiné dokonalou filmařinou a skvělým scénářem, který jen tak někdo nevymyslí. ()

Dantte..

Naprosto šílený, v některých chvílích parodovaný horor. Tarantina ani Rodrigueze nemusim, ale tohle mělo něco do sebe. Rose McGowan a její brutální kulomet mě dostal do kolenou, stejně jako tajný rodinný recept na barbeque. 75 % Normálně by to bylo za 3 a půl *, ale sexy Rose do vytahla na 4*. ()

Ogrb

Dost slušná zábava, ale stejně jsem od Rodrigueze čekal ještě víc. Potěšil aspoň Sayid, kterýho vždycky rád vidím. Celkově ale musím hodnotit Grindhouse projekt jako velký zklamání, protože ani jedna část se mi nějak výrazně nelíbila. A čekal jsem dost. 7/10 ()

PavelH

Hovadina, která mě dostala. :) Těžko to vystihnout jinak. Toto pojetí absurdního akčního béčka je geniální. Ani na chvíli mě Rodriguez nenechat nudit. Tvrdí hoši, kočičky se zbraní v ruce (a v noze), zombie, spousta krve a humor. Lehce pod 80% a 4* ()

Alojs

Ale jo. Zábavné, výbušné a sračkovité až na půdu. V porovnání s Autem rozhodně výhra. Rodriguez moc nekecá a dopřává divákovi učiněné lázně. Do toho se střílí, vzduchem lítají střeva, mozky, kosti.... Jako pocta žánru za pět. Komplexní stylovka, která se nebere příliš vážně. Potěší camea, těch několik málo vtípků a všeobecně nekompromisní říz. Škoda přepálené stopáže u speciální edice. Kdybych koštoval tu zkrácenou, možná bych naděloval více. Avšak takhle - bavil jsem, nicméně na hodinky jsem koukal více, než je zdrávo. [jo a Tarantino pěkně přibral.] ()

Kiki-Jiki

To bylo... příšerné! Čekal jsem ujetý film, ale takovouhle zvrácenost teda ne. Neskutečné množství krve a slizu, všudypřítomné výbuchy, zohavená živá i mrtvá těla, nelogické skoky v ději, nekonečné zásobníky, hloupý příběh, nerealistické souboje - Planeta teror má všechny atributy těch nejhorších akčních hororů. Přesto dávám 80 %. Je totiž točená s nadsázkou a neustálé přehánění prostě je zábavné. Mohlo by to vypadat jako pouhý slepenec extrémních scén beze smyslu, ale je to hlavně akční jízda, která ani chvilku nenudí. ()

Taffey odpad!

Říkám si, co je to za banda lidí, kdo to financuje, když do takové sračky projdou kastingem-tedy, proběhl-li vůbec - taková jména, jako Brůk Vyliž, Májkl Bjéhn nebo Kventin Tarantínou. To jsou na tom, jmenovaní, fakt tak zle, že musí přijímat role v něčem takovém? Asi jo. Podobně sračkózní byl už jen Mačeta, ne náhodou vzniknuvší pod taktovkou stejného "režiséra". Jinak mě neuvěřitelně nadzvedávají ze židle komentáře, typu Mattyho, který, po všem, co napsal, udělí opusu ****. To je k nevíře. Jinak, Malarkeyi, ze samopalu, místo nohy, střílel už komisař Juve. Myslím, že v posledním díle Fantomase. Jenže tam to bylo s velkou nadsázkou a patří to tam. ()

vetsinezobri

Neskutečnej nářez! Takhle jsem se nebavil ani nepamatuju. Film teda nemá děje ani kapku, ale co na tom, když je nacpanej spoustou nápadů, na který jsem koukal jak puk? Hlavní hrdinka to u mě vyhrála svůdným dolíčkem na bradě a kdo jinej může zabít pana Ládina než Bruce Willis? :) ()

Knor

Brutální nářez plnýkrve, vnitřností, části těl, zabijáků, drsňáků s drsnýma hláškama, spoustou zombie, zbraní, akce, krásných ženských a originálními nápady, tohle může stvořit jen takovat blázen jako je Rodriguez, povinnost pro každého fandu. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)