Film se odehrává v Nizozemí a je zobrazen ze tří rovin: První je z pohledu nájemného vraha Park Yi (Woo-sung Jung), který se zamiloval do malířky Hye-young (Ji-hyun Jun), ale nechce se jí vyznat z citů právě proto, že je zabiják, tak jí alespoň nosí každý den tajně sedmikrásky, které má strašně ráda. Druhý pohled je ze strany právě Hye-young, která maluje portréty na náměstí a stále chce zjistit, kdo jí nosí ty sedmikrásky. Jednoho dne se objeví policista Interpolu Jeong Woo (Sung-jae Lee), který se nechá od ní nakreslit a má u sebe právě ty sedmikrásky, ona se domnívá, že on je právě ten tajemný ctitel a tak se do něj zamiluje. Třetí pohled je policisty Jeong Woo, který využil pouliční malířky, jen jako krytí při sledovačce, jenže jak se postupně začal scházet s Hye-young, tak se do ní zamiloval. Jenže vše se nějak zkomplikuje a Hye-young je postřelena při přestřelce a přijde o hlas. Policista je odvolán zpět do Koreje a na scénu se opět vrací zabiják. Jestli vše dopadne dobře? No to se nechte překvapit. (c.tucker)

Bubble74

Když chci být na měkko, pustím si nějakou kýčovitou romantiku od Jihokorejců. Deiji patří do užšího okruhu favoritů. Nemůžu si pomoct, já mám pro ty jejich vyděračský slaďárny slabost. U mě zabírají líp než krájení cibule. ()

ledzepfan

Jedna z nejslabších a nejnadhodnocenějších jihokorejských romantických melodramaťáren jaké jsem zatím viděl ( a že už jsem jich pár viděl a mám je rád). Skoro jsem až začal pochybovat jestli je to opravdu korea a teď koukám, že režie je fakt Hong Kong-takže ten chybějící jihokorejský cit pro slzyčkotvorná dramata nebyl jen můj dojem). Potenciál tam je a ta základní kostra je relativně zajímavá, ale natočeno je to bídně. Pokud v romantické vztahovce dojde na scénu, kdy se chlap po více než ročním blízkém přátelství s ženskou zeptá jestli má ráda hovězí-něco je špatně. Pokud ženské několik měsíců chodí -den co den ve stejný čas- před dveře kytky a ona nění schopná zjistit kdo jí je nosí-něco je špatně... a takových krávovin je tam více.... Pár akčních scén je nešikovně nasnímáno a fušersky sestříháno... No co se tu budu namáhat.. Prostě šáhněte radši po něčem jiném. ()

gibbon

Korejská romantika ve svém nejlepším... Nicméně si nemyslím, že by byly schopnosti režisérů determinovány jejich národností. Obzvlášť tii hongkongští nejsou, alespoň v tomto žánru, o nic menší kýčaři než korejští. ;) Ale Lauovi se povedlo i s ne zas až tak úchvatným scénářem dokonale uchvátit. . . Jinak, kdybyste náhodou nevěděli, co letos v Koreji frčí, tak je to žraní hlíny - Jung Woo-sung se jí tu láduje skoro se stejnou chutí, jako Jeong Jae-yeong v 'My Captain, Mr. Underground'! :)) ()

RasputincZ

Popravdě moc nechápu to všudypřítomné pozdvižení. Deiji mi připadal jako řemeslně natočený greengrassovský bourne v korejském balení s korejsky utahaným trojúhelníkem. Zasazení do Amsterodamu je nápadité, ale ta nucená dynamika mě celý film doháněla k šílenství. Neustálé prostřihy mi dost komplikovaly sžití s postavami, ačkoliv jejich chování je taky dost náhodilé. Rozhodně jeden z nejhorších korejských filmů, které se dostali do top25, co jsem zatím viděl. ()

GodComplex

Nadhera. Prostredi je sice typicky holandske, ale vsechno ostatni je korejske ve vsi parade. Nechci podcenovat, ale nikdo jiny, nez asians by to takhle citlive nenatocil. Opet velmi originalni podani, hlavni herecke trio maximalne sympaticke, beautiful Ji-hyeon Jeon, absolutne fantasticka hudba a celkove dokonale poeticky feeling. Tenhle film nema slabiny a ani minutu nenudi (videna normal verze). Uz chapu odkud se inspirovalo In Bruges, Daisy je ale xkrat lepsi. 9/10 ()

Popluh

Aneb jak klasik korejských romantických dramat Jae-young Kwak nakoukal filmy Johna Woo a zkombinoval je se svojí poetikou. Výsledný scénář navíc parádně dravým stylem natočil Wai Keung Lau a za zmínku stojí i místy silně atypický střih, který leckomu nemusí sednout. Akce není moc, ale je výborná a závěrečné střihové montáže jsou prostě vynikajicí. Ji-hyeon Jeon jako vždy úžasná a zdatně sekundují i oba dva herci. Jediné, co bych tak nějak vytknul je místy nedostavující se napětí, které je způsobené i tím, že divák v podstatě v ději díky rozložení mezi tři postavy nemá žádná "bílá místa". 85 % hodnocení DC ()

Ender66

Kórejci umí. Neverím, že by sa v súčasnosti niekomu iného podarilo tak dokonale a s takou ľahkosťou skĺbiť romantickú linka s linkou akčnou (miestami som mal pocit, že sa pozerám na dva filmy). Príbeh assassina so srdcom, ktorý sa zaľúbi do dievčiny a sleduje ju z diaľky bez toho aby sa vymačkol až do chvíle keď ho najviac potrebuje, by s veľkou pravdepodobnosťou skončil v americkej i európskej produkcii ako nechutný zliepanec, ktorý by buď prehnane tlačil na pílu, alebo by naopak nedokázal vôbec diváka citovo angažovať. To sa Daisy darí hneď od začiatku najmä vďaka výborne napísaným, uveriteľným a skvelo zahraným postavám (Ji-hyun Jun je k nakusnutiu o to viac, že tentoraz nikoho vo filme neogrcia:-)). Propočítajte k tomu geniálny vizuál a skvostný hudobný podmaz a dostanete pre všetkých milovníkov Ázie povinnú jazdu. ()

kaylin

Podle anotace jsem prostě čekal, že to bude tak nějak zajímavější, že to bude mít na diváka větší dopad, ale ty emoce se ze mně nějak nepodařilo vytřískat. Film je dobrý, funguje jako romance, trochu funguje i jako thriller, ale není to něco, u čeho bych si řekl, že to je dokonalé a padal z toho na zadek. ()

Marw

Hodnotim verzi D.cut. Hezké prostředí, výborní herci. Dobrá režie....co by si člověk měl přát více:-) ()

Duotone28

Krajina tulipanov prezlecena do vone sedmokrasok...v podani tajomnuckej,a pri tom tak krasnej Ji-hyun Jun (o svojich kvalitach ma presvedcila uz v My sassy girl,a nedavno aj v Il Mare). Neskutocna neznost, romantickost, jemnost a zaroven popri tom drsnost, krv, bolest a plac...Pribeh lasky, ktoru sa Hye-young snazila aspon malovat a popri tom dufat v nieco....v co este nevedela ze jej prinesie smrt:(...Aj toto je pribeh, ktory by urcite nemal ostat nepovsimnuty... ()

beran-ek

Je to slabších pět, ale dávám je. Příběh o dvou protikladech přitahujících se k tomu samému, na pozadí pěkných barev. ()

runner85

Jedna žena túžiaca po láske a dvaja muži ktorí sa do nej zaľúbili. Jeden nájomný vrah a druhý policajt, obaja robia svoju prácu poctivo, no taja kým sú a tým vystavujú krásnu slečnu nebezpečenstvu. Film je to krásny ! Hudba dokonalá ! ()

Dont

Kombinace korejských herců a režie s holandskými exteriéry nesla velmi chutné ovoce a ve svém žánru film exceluje. Louky plné sedmikrásek působily mnohdy strašně kýčovitě, ale sladký příběh zasazený do tohoto prostředí získával časem čím dál více hořkou příchuť. Pochválit je třeba vynikající hudební doprovod. Chápu nižší hodnocení mnohých uživatelů, protože scénárista musel vypotřebovat hodně materiálu, aby to slepil dohromady a dosáhl kýženého efektu, jenže ten byl ve výsledku natolik odzbrojující, že s hodnocením prostě nemůžu jít dolů. Scéna setkání u dveří, kdy je obraz rozdělen na tři části, byla dokonalá. Korejci opakovaně prokazují úžasný cit pro tyhle emočně vypjaté momenty, jsou v tomto ohledu daleko napřed před většinou amerických režisérů. Jen mě mrzí, že jsem viděl kratší verzi snímku. ()

kalap

Nájomný vrah, policista, krásna nevinná žena, obaja ju chcú. Dobro medzi protipólmi, ktoré zákonite ten tlak nemôže vydržať. ()

Tyckin

Krásná malířka, nájemný vrah, policista a sedmikrásky, a je z toho působivé (ač smutné) romantické drama s krimi podtextem, které málokoho nechá chladným. Jeong Woo-seong je opět úžasný a překrásná Jeon Ji-hyeon zde vysloveně exceluje, v žádném filmu mne tak neohromila jako zde. Napětí, drama, romantika, akce, nic tu nechybí ani nepřekáží v ději, výtečná hudba to celé jen podporuje a člověk jen se zatajeným dechem čeká, jak to celé vlastně dopadne. I po opakovaném shlédnutí platí, že základní verze filmu mi pro sled událostí sedla víc jak prodloužená. P.S. Omluvná scéna u dveří by člověku vážně vyrvala srdce z těla... ()