Matts

Jan Hřebej nedávno prohlásil, že si chce udržet své tempo - jeden film ročně. Pokud však budou z pana Jarchovského padat podobné "zázraky", nevím zda je toto předsevzetí nejšťastnější... ()

brooklyn73

Za tu gradaci a za to stupnovani 4 hvezdy. Ale to rozjizdeni bylo vazne pomale,kazdopadne jsem rad ze jsem se prokousal k zaveru filmu a ten to napravil.Neco jako konec dobry , vsechno dobre,anebo to nejlepsi na konec. ()

hudryhudry

Nerozlucné duo Hrebejk & Jarchovsky si u me svým Medvídkem vyslouzili velkou pochvalu. Vím, ze svého medveda upekli jen za úcelem zalíbení u co nejvetsiho mnozství diváku, ale vem to cert, me si tímto filmem omotali kolem prstu. Mozna je to kvuli zajímavému príbehu "ze zivota", jiste kvuli vynikajícím hereckým výkonum a váhu na tom má i velmi dobrá hudba. Potesila me i mala role pana Menzela ci cameo Cyrila Svobody, které pridává filmu na realisticnosti. A proc tedy nedávám plný pocet hvezd? Protoze film má bohuzel i své mouchy, kterými jsou hlavne nekteré nudné a podle me i zbytecne scény, které pusobí jako pena vyplnující mezery v deji. Nicméne jeden z nejlepsích pocinu ceské kinematografie posledních let. Opet omluva za hacky ;-) ()

joora1

Pro mě velké zklamání.Postavy nejsou vůbec zajímavé a to je u Hřebejkových filmů dost podstatná věc.Příběh když to malinko přeženu "o ničem" a vtipných scén velmi málo.U Hřebejkových filmů se mi to často nestává, ale vyloženě jsem se nudil. ()

klúčik

Jan Hřebejk je výborný režisér, ale možno sa mi to len zdá, že tie filmy sa začínajú akosi podobať jeden druhému. Ja viem je ťažké natočiť niečo nové trocha inak, ale práve v tom je krása filmu, že nás niečim novým prekvapí?? Tak ako Pelíšky, alebo Musíme si pomáhat. Nehovorím , že sa mi to nepáči, dokonca dialog na lavičke v parku je fantastický, ale asi to chce niečo zmeniť - dúfam že jeho nový film bude lepší!!! 60%. ()

rozbris

Česká komedie o třech párech a jejich útrapách. Gynekolog, který je alergický na chlupy, žena co nerada uklízí, žena co je neplodná......atd. Docela se pobavíte, jsou zde standardní herecké výkony našich předních herců. Bez koho bych se ale tolik nenasmál je Jiří Macháček, bez něj by to nebylo ono, Ty jeho grimasy, a to co vypustil z "huby na plný pecky" je to co zvedá tomuto dilmu hodnocení o jednu hvězdičku. Já se bavil na dobrých 65%. ()

velkyvezir

Ukázka toho, jak si na sebe režisér upletl bič tím, že celé roky točil komedie a když se pokusí o něco vážnějšího, tak je to takové nějaké polovičaté, nemastné neslané, a nezachrání to ani kvalitní herci. Naprostý scénáristický chaos, ve kterém je spletenec osudů, které režisér nebyl schopen ukočírovat. Epizoda s Menzelem naprosto nepochopitelná, jakoby jen to byl Hřebejkův truc, že dokud může, tak Menzela ještě jako herce zvěční. Ano jsou horší filmy a hodnocení, ktreré jsem dal, by v běžném srovnání bylo nefér, ale zde hodnotím v rámci Hřebejkovy filmografie. ()

zencitizen odpad!

Bože to bylo příšerný. Ještě s tím moulou Macháčkem (já vím, že ve skutečnosti je to jistě správnej týpek) a ty neskutečně vyhoněné Jarchovského "scénáristické", respektive Hřebejkovy režijní nápady ("nekdo má narozeniny", "chlapi si tancujou"). Tohle bude jednou parádní trash pokladnice. ()

klukluka

Medvídkovi jsem dal napoprvé 4, napodruhé jsem to snížil na 3, teď to zase zvedám na 4 a zakazuju si to ještě někdy shodit, protože si to ten film nezaslouží. Na to na něj až moc často myslím a jaksi zvláštně v něm nacházím výpověď své generace a sebe sama. Jestli mě něco mrzí, tak ty vybledlý barvy, ale předpokládám, že přesně tak to Jan Hřebejk chtěl, protože tohle se ještě točilo na film, takže to mohlo zářit jak Mateřídouška, kdyby o to stál. Jasně, filmovej Ivan byl hodně zvláštní, ale nemusím všechno pochopit, stačí to přijmout, takhle mi to tady sám vysvětlil. ()

joshula

Tohle je trochu hořká komedie o vztazích, ketré vlastně ani vztahy nejsou. Je to film o něčem co člověk ani nechce, ale přitom to má. Neporozuměl jsem scenáři, což je asi mou největší chybou. Podle hereckého obsazení jsem se těšil na plno úsměvných scének, ale hned od začátku všichni zapadli do šedi, ze které už nevystoupili. ()

Frakira

"Nemusíme přece všechno pochopit, stačí to přijmout"....nemusíme to pochopit, stačí když se na to podíváme: jednou to úplně bohatě stačí... ()

eagle-eye odpad!

Hřebejka jsem nikdy moc nemusel, Pupendo a Pelíšky jsou u mě pouze průměr se vtipy, jejichž kouzlo se vytratí po druhém shlédnutí. Hřebejkovi se podařilo doposud natočit pouze jeden opravdu dobrý film a tím je Musíme si pomáhat. U Medvídka jsem proto nečekal žádný extra výsledek, ale taková trapárna už tu dlouho nebyla. Nezlobte se nikdo na mě, ale koho to jenom trošku bavilo, tak je divnej...:-( Ač jsem se snažil sebevíc, a že jsem člověk hodně tolerantní, Medvídka jsem neměl sílu dokoukat ani do konce... ()

1860

Snaha ukázat některé situace v manželství.. celkem zdařilé s jednou geniální větou na konci.. ale pořád sem měl pocit, že ty ženský nějak vyhrávaj.. ()

MareT.

Žádný zázrak to bohužel není a i když jsou postavy uvěřitelné a jejich životní trable pravdivé, pořád se tam jenom mluví a mluví a i když máte rádi takové filmy jako já, stejně vám tam něco chybět bude. ()

dopita

Kvalita Hřebejkových filmů má bohužel sestupnou tendenci a tentokrát s Jarchovským vytvořili něco, k čemu mě napadá pouze jedno přirovnání – břečka. ()