Holina odpad!

Já se opravdu snažím. Moc se snažím najít na českých komediích něco pozitivního, ale prostě mi to nejde. K Medvídkovi jsem usedl naprosto bez předsudků a pročištěn. Dostal jsem ubohost nejhrubšího zrna, což mě natolik rozčílilo, že jsem vnitřně vykřikoval Odpad! Odpad! Druhý den s čistější hlavou bych byl schopen dát i jednu hvězdu, ale protože jsem zastáncem toho, že hodnocení je individuálně nejkorektnější a nejvěrnější těsně po shlédnutí určitého kousku dávám... ()

Tessie

Medvídka jsem viděla naposledy asi před rokem. Neustále mám však v paměti pár vynikajících scén. Aňa potírající postel kočkou je nezapomenutelná, stejně jako uchošťoury od Tatiany pohozené všude... Snídaně pro malou dcerku ve formě dortu, taky dobrý. Je pravda, že Macháčka je přehršel poslední dobou, avšak tenhle film se mi s ním velmi líbil. Doporučuji na nedělní odpolední relax. ()

Petr.Kocfeld

Hořko-sladká česká komedie s dorty a cukrářským obchodem.Tato česká komedie se mi docela líbí...Dávám 3 hvězdy.Ana Geislerová a cukrář v podobě Jiří Macháčka jsou zde vcelku dobří. ()

Piggsy

Po přečtení mnoha negativních reakcí jsem si od Medvídka moc nesliboval. Čistě ze zvědavosti, zda je to fakt tak špatný film, jsem si koupil lístek do kina. A ejhle - ono to vůbec není špatné! Humorně laděné drama o nevěře a skřípajících mezilidských vztazích. Prostě typická "Hřebejkovina" s jeho oblíbenými herci, kteří působí přirozeným dojmem a chovají se jako lidé z běžného života (narozdíl od borců v amerických filmech). Začátek je sice trochu slabší (seznamování s postavami), postupně však děj nabývá na zajímavosti a ke konci jsem se dočkal i trochy napětí. Takže Hřebejk ani tentokrát nesklamal. Kdo si chce odpočinout od všech těch amerických psycho-thrillerů a vidět film z normálního života, pro toho je Medvídek ideální volba.. ()

Crackonosc

Nutno podotknout, že druhá půlka filmu je o stupeň lepší, než ta první (takže neni děsná, ale průmerná) Podle mě je Hřebejk do sebe zahleděnej panáček, kterej si o sobě myslí, že je frajer, protože jedinej točí filmy, který nikde nezačnou, nikde nekončej a prakticky nic se v nich neděje (mě to spíš než cool přijde jako nuda). O to větší škoda je fakt, že je to vlastně dobrej režisér, jenom by se potřeboval zbavit Jarchovského, kterej přepisuje přes kopírák úspěšnej motiv z Pelíšků a chopit se nějakýho originálního a hlavně kvalitního textu- to by mohl konečně jednou zase vzniknout zajímavej čeksej film! (ono když je něco poprvé, tak je to ještě zábavný, ale když potom přijde stylově skoro stejný Pupendo, Horem Pádem a te'd medvídek, tak už to holt neni ono) ()

Haymar

Dnešní rádoby-moderní směr, kterým se ubírá naše současná kinematografie, je pro mě velkou neznámou. Sledování Medvídka - resp. 98 minut prázdných obrazů, dialogů o hovně a zmateně pobíhajících a konajících herců, bylo pro mě hotové utrpení. Aspoň že díky Trojanovi a Vilhelmové se člověk tu a tam pousmál (oproti tomu překvapil neuvěřitelně přehrávající až trapný Macháček). To ale nic nemění na faktu, že vše postrádalo jakoukoli pointu, rozuzlení, gradaci... prostě jedno velké, prázdné nic (vlastně ani nevím proč dávám "tolik" hvězdiček, snad ze soucitu)... Update 03-2010: po dalším skouknutí (s odstupem více jak 2 let) jdu s hodnocením ještě o 1* níž! Bohužel! Musím! ()

Greny

český průměr? myslím si, že charakter některých postav mohl být napsán výraznějším stylem a posléze by se z tohoto filmu stala i komedie. Na film jsem se těšil hlavně díky zvučným hereckým jménům - Macháček, Trojan, Menzel, Vilhelmová. ()

blues

V tomto filmu kromě Geislerové pro mne úplně nepříjemné až kýčovité herecké obsazení, děj o ničem, Duše jako kaviár měla podobnou "zápletku" a přitom byla 2x lepší a tragikomičtější. V poslední době se české filmy točí furt kolem nevěry a rozvodů. Potom si ta česká společnost udělá obrázek a my se divíme, že každé třetí manželství končí rozvodem a nevěra je na denním pořádku. Už je to trošku nuda... ()

Smejky87

MOžná to není nic,než "konverzačka", ale se skvěle napsanými charaktery. Líbí se mi způsob zachycení osudů i osudy samé. Šestice kamarádů, jrjichž životy se mění a ukazuje se jak se s tím kdo dokáže srovnat. Na druhou stranu je tragikomedie v české tvorbě už spíše široký základ, než jeden ze žánrů. ()

Ondis

Žádná sláva! Hodně deprimující kousek. O komedii se dá hovořit těžko! Celkově, jak se každej s každým rozváděl a podváděl mi silně vadilo:-( ()

mirkaaa

Tragikomický příběh ze života několika přátel. Film mapuje partnerský život a problémy s ním spojené. Myslím, že některé scény jsou opravdu věrohodné a že po třicítce už člověk dávno ztratil ideály. Ve filmu se sešli dobří herci a vůbec nejlepší byl Ivan Trojan. Jeho závěrečná věta mě donutila k zamyšlení. Rozhodně tento Hřebejkův film není úplně ztracený a líbil se mi daleko víc, než např. Kráska v nesnázích. ()

ondrula

Z tohohle filmu jsem byl docela slušně zmatenej, protože jsem ho sledoval v autobuse na mikroobrazovce a blbě jsem slyšel zvuk, čehož důsledkem může být třeba to, že jsem nechápal, proč Trojan občas mluví s hrozným přízvukem italsky, anebo kde byl ve filmu ten medvídek. Jinak se tam strašně řešily nějaký vztahy, který na mě nepůsobily moc uvěřitelně a úžasem jsem třeba koukal, jak se dva kámoši můžou podělat z toho, že jim třetí kámoš neřekl, že jeho děti možná nejsou jeho apod. Jestli něco ve filmu stojí za to, tak jsou to solidní herecké výkony (tím přirozeně nemyslím Macháčka) a taky Jiří Menzel, kterej vypadal, že před natáčením umřel a teď ho někdo vodí jako loutku. ()

Hanes88 odpad!

No co bylo tímto myšleno, to opravdu nevím. Opravdu ubohost. Pustili nám to, když jsem se vracel z dovolené, takže mi nic nezbývalo než se dodívat. Spíše bych měl říkat dotrápit. ()

ClimbVibe

Televizní film kategorie B. Celé mi to přijde, že se zase sešla parta lidí, kterým je spolu dobře a jen tak mimochodem si natočili i film. ()

Jespi

Macháček, Vilhelmová a Geislerová v jednom filmu, může být větší důvod nechat si provrtat oči vrtačkou ? Hřebejkova kvalita skončila Pupendem a nejen zde se utvrzuji v tom, že po té vyhořel a žije z úspěchů Pelíšků. A jestli distributor přirovnává Medvídka k Americké kráse, tak já spíš k mozkové obrně DiCapria z Vlka z Wall Street. ()

Wishkah

Výborné herectví, několik výborných scén, několik velmi zábavných momentů, ale výsledek celkem nijaký. Nějak nechápu záměr, cíl a vůbec význam tohoto filmu. Nechápu co tím scénárista a režisér vlastně chtěli říct. Nechápu o čem ten film je. Ten film prostě začne, probíhá a skončí. A nezanechá celkem žádný dojem. Z letargie dokáže člověka vytrhnout opravdu snad jen těch několik zábavných scén, ale jelikož si nemůžu na žádnou významější vzpomenout, je to pro mě jen důkaz toho, že i ty výborné scény v tomhle filmu jsou v kontextu jiné filmové tvorby pouze průměrné. ()

Prochy38

Docela mě překvapuje zdejší slabé hodnocení. Film s naší tehdy a ještě stále hereckou špičkou a je to znát. Příběh není nic originálního, herci to celé drží hodně vysoko. Ale za mě? Jako moc nechápu, co se komu nelíbí. Naprosto pohodová černá komedie jako vystřižená z normálního života. Ta dramatická část funguje dokonce lépe než ta komediální a fakt se mi to dost líbilo. Za mě 80%. ()