Gabriel (R. Williams) moderuje oblíbený noční rozhlasový pořad. Jednou jej kontaktuje těžce nemocný chlapec Pete (R. Culkin) . Po mnoha rozhovorech se Gabriel rozhodne zjistit pravou Peteovu identitu. Jeho telefonní číslo ani adresa však nejsou pravé a obklopují ho samá znepokojivá tajemství.. (oficiální text distributora)

Trailer 1

bassator

Film hrající si na temný thriller se zajímavým nápadem, ale přeutahajícím dějem postavený jen na Robinovi a Toni. Být neznámé herecké obsazení jsem přesvědčen o tom, že by měl tento snímek tak třetinovou sledovanost a poloviční hodnocení... - 4. 3. 2012 - 50% ()

ladko

Paranoidné snímky, kedy do konca poriadne neviete na čom ste, ma vždy bavili. A tento film si vďaka tomu udržal zaujímavé napätie až do konca. A rozuzlenie bolo zaujímavé. Toni Collette hraje skvele, takisto Robinov "gay" bol pekne zahraný. Poctivé štyri hviezdy. ()

Guzo

Celý příběh je v podstatě založen na neustálých spekulací, jestli je "ten kluk sakra pravej" nebo ne. Konec vám samozřejmě nepovím, protože rozhodně nechci nikomu kazit zážitek, jen řeknu, že opravdu do poslední chvilky nevíte a už si jenom přejete, aby to skončilo a zjistili jste, jak to teda je. Co se týče hereckého obsazení, Robin Williams mě mile překvapil, není tu ten taťka, jak ho určitě všichni známe z mnoha filmů, je to homosexuální vypravěč příběhů a tahle role mu prostě sedla.. Jen je škoda, že napodruhé už to nejspíš nebude úplně ono, když budete vědět co a jak, proto "jen" 4* ()

kaylin

"Noční volání" je rozhodně zajímavý film, který vás dokáže svou zápletkou strhnout k tomu, že jen čekáte na to, jaká vlastně bude pointa. Ač je Robin Williams naprosto skvělý herec, jeho postava se chová divně. Nikoli proto, že by hrál špatně, ale ten scénář je v tomhle směru celkem zvláštní. Celou dobu jsem pak čekal, jestli to bude mít nějakou souvislost s pointou a nakonec se ukázalo, že ne. Ono je sice hezké, že je to podle skutečné události, jenže tohle je případ, z kterého se dalo vytřískat mnohem víc. Škoda, nevyužitý potenciál. ()

Mark1983 odpad!

Souhlasím s komentářem,který tvrdí,že dnes lidé chtějí obrovskou brutalitu,bezcitnost a přitom vysoce hodnotí kreslené pohádky,ale bohužel i já musím uznat,že tenhle film mě také zklamal,a navíc teplouši mi jsou odporní stejně jako když má někdo odpor například k hadům,takže tento film na mě neudělal vůbec žádný dojem,což je v něm opravdu nuda.Nedokoukal jsem to. ()

• Natáčení probíhalo v New Yorku ve městě Montgomery a v New Jersey ve městě Newmark. (rafix)