O oblíbenosti u studentů se v případě učitelky dějepisu paní Tingleové rozhodně nedá mluvit. Je věčně nespokojená, despotická, žáky umí jen ponižovat a každý náznak individualismu bez milosti trestá. Jednou z těch, jimž není dopřáno se prosadit, je i Leigh Ann Watsonová, velmi nadaná žačka, toužící po prospěchovém stipendiu a po odchodu na univerzitu. Po malém konfliktu se Tingleová rozhodne, že zničí Leighinu budoucnost a že ji nepřipustí ke zkoušce. To však Leigh, ani její přátelé, nehodlají připustit a rozhodnou se, že si na dějepisářku trochu vyšlápnou. To je ale velká chyba. Pořekadlo "na hrubý pytel hrubá záplata" totiž nemusí platit vždy. Démonická Tingleová se ukáže být více než vyrovnaným soupeřem. Oboustranný teror může začít. (oficiální text distributora)

MareT.

Neustále čekání, co se teda vážněho stane, ať film obhájí i tu thrillerovou půlku žánru, ale do konce se nestane zhola nic strašidelného ani napínavého...škoda, protože děj i zápletka byla zajímavá... ()

asfalt

Úžasný scenár (s drobnými chybičkami) pochováva slabšie zvládnutá réžia, no napriek tomu ide o príjemné skĺbenie komédie s thrillerom a navyše Helen Mirren je fantastická. ()

Chamyl

Sušný teenagerovský film, u kterého je ovšem velmi důležité, abyste ho nebrali vážně. Celková úroveň díla odpovídá jeho cílové divácké skupině, ale díky umírněné stopáži to všechno docela hezky utíká a člověk se ani nestihne nudit. Film na teenagerovskou párty, jejíž ovínění účastníci tvůrcům rádi odpustí nějaké ty logické chyby a s chutí se pobaví bojem studentů proti jejich úhlavnímu nepříteli - učitelce. Btw.: Vcelku slušnej soundtrack. ()

Pitryx

No, bylo to torochu sledovatelné, ale pak mne to už moc nebavilo. Ten závěr technicky vůbec neseděl, takže za dvacet. Více dát skutečně nemohu i když se mi Katie Holmes moc líbila. ()

moviefan4

Docela faj thriller ale bol aj dosť slabý. Na odpočinutie je t o faj film. Film ma dobrú atmosféru, dobrých hercov, skvelý scénar a dobré prevraty. Dávam lepšie 2*, na 3 to nemá. ()

Jason13

Takový jednoduchý, místy přihlouplý teenage thrilleříček, který jsem tenkrát po shlédnutí VéHáeSky považoval za velmi povedený.. Katie Holmes hraje tak akorát, aby se jí dalo fandit a Helen Mirren přesně tak, aby měl člověk chuť zakroutit jí krkem (nebo alespoň přivázat jí k posteli :)). Za jedno nenáročné zkouknutí určitě stojí.. ()

slavo75

Napriek skvelej Helen Mirren, ktorá aj v tomto podpriemernom filme svojej postave vtlačila punc presvedčivosti a uveriteľnosti, je to film pre menej náročného diváka. Taká dedinská štvrtá cenová bez obsluhy. ()

Zabriskie

Nezajímavý film určený pro teenagery pojednává o partě kamarádů, kteří jsou svojí zákeřnou učitelkou přistiženi s podvodně získaným zněním maturitních zkoušek a ze strachu aby to dotyčná neprozradila řediteli se jí rozhodnou věznit u ní doma. Učitelka ve snaze dostat se ze svého zajetí rozehrává na své věznitele psycho hrátky a snaží se je poštvat proti sobě. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ale tyto manipulativní scény byly natočeny aspoň trochu uvěřitelně a kdyby jí ty děti tak okamžitě nesedaly na lep. Tento typ filmu musí končit dobře a tímto pravidlem se tvůrci za každou cenu chtěli řídit. I za cenu kostrbatého a za vlasy přitaženého závěru. ()

tXtX

Zakomplexovaná profesorka strednej školy šikanuje a ponižuje študentov a trojica nebojácnych na čele s Katie Holmes jej to vráti aj s úrokmi. Milá tínedžerská oddychovka od autora legendárneho Vreskotu či Fakulty. Fanúšikovia podobne ladených filmov si prídu na svoje. Čakajte typické stredoškolské prostredie, fajn soundtrack a nenáročný scenár. Samozrejme, že má Williamson v repertoári aj lepšie veci, ale Teaching Ms. Tingle rozhodne nie je na zahodenie.. ()

Sedmý Vřískot vítá staré známé

Sedmý Vřískot vítá staré známé

12.03.2024

Kolem vřískající série bylo v nedávných měsících poměrně velké rušno. Poslední Vřískot 6, jenž měl premiéru zhruba před rokem, v kinech vydělal slušné peníze, stejně jako jeho předchůdce pátý díl,… (více)