The Scribbler

The Scribbler je akčný sci-fi triler s noirovou atmosférou o mladej žene Alice (Michelle Trachtenberg), ktorú nedávno prepustili z psychiatrickej liečebne. Aby sa však zbavila svojej alternatívnej osobnosti, musí jej liečebný program pokračovať po prepustení aj naďalej. Alice sa preto nasťahuje do domu pre duševne chorých. Krátko po jej príchode však obyvatelia domu začnú zomierať závratnou rýchlosťou. Podarí sa dievčaťu zabrániť, aby sa stala ďalšou obeťou, a vyliečiť sa? (misterz)

KM Phoenix odpad!

Extrémní nuda. To není ani tak debilní, aby to bylo vtipný. Thriller to není, akce za nic nestojí a scifi to potkalo jen mimochodem. Obrovská ztráta času, komiks jsem nečetl, ale věřím, že nemůže být tak špatný jako tato jeho adaptace. ()

westerns

Nádherná Katie Cassidy :) A tá atmosféra!... Toto je pecka! Dávam čistých 5 hviezd! A ku filmu sa samozrejme budem opakovane vracať! ()

dj.kouba

Velice zajímavý snímek s krásnou Katie Cassidy v hlavní roli. Ano, je trošku hektický a nepředvídatelný, avšak díky tomu jsem byl poměrně zvědavý na vyústění. Ale určitě to není film pro každého. 3* ()

Rockerman

Překvapuje mě celkem nízké hodnocení, protože mě se toto poměrně originální psycho-sci-fi líbilo a nemám důvod příběhu o mnohoosobnostní dívce dát méně, než čtyři hvězdy. ()

LabySo69

No proč ne..Jde k mýmu překvapení o celkem solidní a vskutku netradiční podívanou. Ač je teda konec, ve srovnání s celkovým průběhem filmu, malinko víc scifoidní. Katie Cassidy je ovšem kurevsky sexy a spatřit jméno Sasha Grey v titulkách patřící filmu, kde nejsou vidět jakýkoliv genitálie, to fakt dokáže člověku vyloudit přiblblej úsměv na ksichtě. ()

Majzlík

Psycho-noirová komiksová jízda, která neurazí. Pořádná porce cecků lehce okořeněná sci-fi, se špetkou Sashy Grey = 3,5 * ()

Solverino

Bože můj, zase sračka jako prase! Jedna upocená hvězdička za šukací scény s poměrně šukézní herečkou (neznám) s pěknějma kozama, to je ale na film sakra málo :( ()

xzajox

Veľmi zaujímavá jednohubka pre tých, ktorí tento noir - pochmúrny štýl preferujú. Dobrá je tu práca s napätím. Záhada sa tu pekne pomaly odhaľuje a noir atmosféra je dobre dopĺňaná hudbou a slušným vizuálnym spracovaním. Zaujímavý je hlavne námet. Zdá sa mi celkom originálny. Škoda, že jeho potenciál nebol plne využitý. Mínusov tu nie je málo, ale tak nejako som im odpustil tých zopár amatérsky zvládnutých scén (počas dažďového súboja na 1sekundu prestane pršať), chyby v trikoch a deravú logiku. Každopádne tú hodinu a pol neľutujem. 70% 4* ()

Facerr

Přes všechny šílenosti a k tomu ještě ujetější stylizaci má Scribbler docela konstruktivní a konzistentní příběh, kterej má hlavu i patu .. nebo alespoň kotník.Vedle "hot" Katie je tady i super muzika a skoro až filozofický vyústění. Takže i když se z pakárny v mrakodrapu dalo vyždímat víc, dobrej kousek. ()

Allein4

Jak moc Kate Cassidy nemám rád v Arrow, tak tady byla neskutečně hot a všechny ty tři hvězdy mého hodnocení patří jen a jen jí. Zbytek filmu totiž nestojí pomalu ani za komentář. Naprosto nesmyslná sci-fi ptákovina, která se snaží honosit titulem "béčko", ale to beru jako urážku druhému písmenu abecedy. Film 10 %, Katie 75 %. ()

Pythonator

Vítejte v blázinci. Hlavní hrdinka je sexy, ale jen když jí narostou vlasy vlivem toho posednutí jedné z jejích duší. No a víc jsem si nezapamatoval. ()