Nadprirodzený príbeh o bezohľadnom sériovom vrahovi, ktorý prežil trest smrti na elektrickom kresle. Väzeňským strážam sa nepodarí vyhnať z vraha zlo, a nechtiac uvolnia vražedné monštrum. Výsledné kraľovanie násilia s extrémnym mučením nastavuje nový štandard pre hororový žáner. (JohnRambo)

Rathalos

Seriovy masovy vrah sa vracia zo zahrobia po treste smrti a pokracuje vo svojom vycinani,nema zlutovanie a mrtvi pribudaju,celkom slusna zabava,dvojka bola o nieco slabsia...:-) ()

Dimo odpad!

Nuže. Seed je fakt moc špatný film a to ve většině parametrů. 1) Příběh. Je sám o sobě dost prostý a Uwe mu nijak nepomohl, mám pocit, že zakomponoval blbost všude tam, kam se jen dalo. 2) Herci. Špatně, všechno špatně. Přehrávají, bijí se jak holky, lokace policisté prohlíží se zbraněmi tak ledabyle, že jsou až směšní a z jejich pohybů by se dalo usoudit, že to nestihli na záchod. Scénář jim navíc přikázal chovat se jako idioti a pronášet banální věty. 3) Hlavní postava. Ach jo. Absolutně necharismatický špekoun v lacláčích s pytlovinou přes hlavu, co za celý film nepronese jediné slovo. Ani náznak vysvětlení o co mu jde, proč dělá to, co dělá, ani potvrzení, že to dělá bezdůvodně jsem se nedočkal, 4) Atmosféra. Chybí. Na horor dost špatná věc. Že Uwe buduje atmošku strachu tmou, tak to už víme z předchozích filmů, takže ve filmu je věčně tma. V pár scénách by to i mohlo fungovat, nepůsobí to až tak blbě, ale ostatní okolnosti to prostě zabijí. 5) (Ne)logika. To je asi největší prasárna celého filmu. Jeden příklad za všechny. Seed, borec tlustej jak to prase se schová neslyšně pod postel během asi pěti vteřin, kdy jeho v posteli ležící oběť zhasne lampičku na nočním stolku. Pak rožne, chlapík se zohne, Seed vyjede (?!?) z pod postele jak na skejtu a... Takových seků je film plný. K tomu přidejte časovou nelogiku. Příběh skáče v čase jak se mu zamane, úplně zbytečně a stane se tak bez jakéhokoliv upozornění. 6) Násilí. Tím se asi snaží film nejvíc šokovat. Jasně, je tu hodně opravdu drsných, velmi krvavých a explicitních scén. Problém je, že nejsou opodstatněné. Jedno z mála plus tohoto filmu jsou ale dobře udělané krvavé efekty a jedna jediná scéna, kvůli které jsem plánoval jednu hvězdu, je právě tou krvavou (smrt dozorce, kdy políbil mříže) 7) Kameraman je debil, nebo má Parkinsona, nebo je debil ten, kdo mu nakázal takhle točit, Obraz se třese jako v nejvíc akční scéně seriálu 24 hodin, jenže třikrát víc a pořád. Herec zahodí sklenici, rozbije se a kamera PO rozbití najede mimo hercův obličej, sklenici stejně nevidíme a obraz se zase vrátí na hercův obličej. Katastrofa! 8) Spousta malých kiksů. Na začátku si snad všichni herci zapalují cigarety a doutníky. Nebo hřbitov za věznicí a scény s ním spojené. Střih scén, dlouhé, zbytečné záběry a tak dál... Žel, film není tak blbý, že bych se mu smál, je to jen nuda s krvavou omáčkou. Uwe prostě horory neumí. Měl by točit komedie, tam by svůj smysl pro absurdnost uplatil lépe. 5%. ()

Rimer545 odpad!

Ano, máme tu další Uweho kravinu a jako obvykle, nepovedenou. Příběh ničím nezajmul, klasický UB styl, který nemá cenu komentovat. ()

Amynka

Tak tomuhle filmku jsem se děsně dlouho vyhýbala kvůli úvodní scéně se psem...Ale nakonec jsem to překousla, páč není nic jednoduššího, než tu scénu přetočit....Naštěstí totiž Uwe psa z kůže kvůli kontroverznosti filmu nestáhnul, ale jen zneužil dokument ochránců zvířat...mohl si to teda ale odpustit!!A jsem sakra ráda, že jsem se přes to přenesla a film si pustila!!!Jako musela jsem dát jednoznačně plnej počet a to hned z několika důvodů! Je neskutečně podhodnocenej a obsahuje naprosto GENIÁLNÍÍÍÍ kladivovou scénu!!!Jako to je masakrrrrrr!!!Viděla jsem spoustu humusáren, ale tahle jednoznačně vede!!!!Já jsem brutálnější scénu ve filmu neviděla!!!To je neskutečný! Jsem trénovaná a rozhodně nejsem slabší povahy, protože jinak bych se asi skácela, ale i tak jsem se teda kroutila a říkala si sakra co to jéé!:-)To nejde pořádně popsat to prostě musíte vidět a fanda brutálních krváků nemůže tuhle scénu ubití kladivem neznat!!!Jako mě se snad udělalo i špatně, ale ne z pohledu na rozstřikující se krev na stěny pokoje a pak i mozek...ale to jak si jí podal, jak jí jen lehounce tím kladivem poťukával a deptal jí a pak přidával a přidával...NO MAZEC!!!Ale samozřejmě i zbylá část filmu je dobrá a rozhodně se nejedná o nekoukatelnou sra*ku, co si zaslouží tak mizerný hodnocení!!A ten konec? Taky mazec!!Možná jsem neobjektivní, protože mě asi hodně ovlivnila ta scéna(a taky ještě něco, ale to neprozradím:-D), ale rozhodně bych i tak nedala tomuhle filmku méně jak tři nebo dokonce čtyři hvězdičky.. ()

Pitryx

No, já bych to ještě ztmavil, být rejžou, páč nač koukat na nějaké šmouhy ve tmě. V rámci šetření elektriky a světel bych udělal tmu, dal titulek dvacet minut temnoty a každý divák by si skáknul na jedno či dvě piva. Naštěstí zde máme zvuky, takže seznáme, že někdo byl asi zabit vrtačkou. Posléze, aby nebyla úplná tma, jest divákovi civěti na blikání. To mám strašně rád. Vůbec celá ta scéna mohla být kratší, nebo klidně delší, ale ve dne. Snímek se pak o trochu zlepší, tedy co se nasvětlení týč, ale pořád to není ono. Viděl jsem i jiné kopie, bylo to totéž. Je to fakt škoda, protože pak se film rozjede a s jedním hluchým místem chvátá do finále, které mírně překvapilo. Mrtvol dosti, způsoby zabíjení nijak vynalézavé, ale sem tam se maskéři mohli bez zábran vyřádit, což si při scéně s babicí na židli náležitě vychutnali. Dobrá, tak tedy, úhrnem, dějově nic objevného, efekty jakž takž, zvuk a hudba průměr, herci průměr. Strhnu tedy plusy za onu tmavou sekvenci a vyjde mi to všechno zhruba na 40%. ()

vinducha

Ten plakát je zajímavej . Nic naplat Uwe není Tobbe nebo John . A Seed není Jason nebo Michael. Každopádně , kdyby kameraman neprodělal těch pár epileptických záchvatů a zaplatili si i osvětlovače , zas tak bídně , jak to tu vypadá bych to neviděl . Některé mordíky byli interesantní. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět