Pár s dítětem se nastěhuje do nového domu. Je to skvělý zrenovovaný starý dům ideální k tomu, aby začít žít jako rodina. Pár odpočívá po únavném dni a najednou uslyší z babyfonu nainstalovaném v dětském pokoji, nějaké divné zvuky. Později zjistí, že v domě nejsou sami a že existuje někdo, kdo také každou noc tráví čas u jejich dětské postýlky.... (LIVINGDEAD)

sskrblik

Tak u tohoto hororu jsem se spíš smál, než aby mě něčím dostal. Chlápek se přes dětskou kameru kouká na duchy je už samo o sobě docela ujetý. Když k tomu přihodíte dialogy typu smrdíš, jdi se osprchovat je už nad slunce jasný, že tenhle film nemůžete brát vážně. Hlavně jsou v něm obrovské mezery, kdy se třeba 20 minut nic neděje a pak příjde lekačka, která sice vyděsí a nažene husí kůži, ale je ve filmu pouhou minutu a následně musí divák čekat na další. Hlavně přesně ví, kdy se bude něco dít a to je z filmu citelně znát. Všehovšudy by to byl brak, ale tenhle film má opravdu povedený konec. Takže i přes trochu skeptický pohled musím hodnocení vyzdvihnout. ()

MissyRock

Povedená záležitost, která vás nenechá chvíli v klidu,, napne vám nervy na maximum a možná vás donutí začít přemýšlet nad tím, kdo žil před vámi v domě nebo kdo že tam vlastně žije teď... Jsem vystrašená a nadšená. Konec byl opravdu perfektně zpracován. Rada pro ostatní : ,,První půlka se zdá možná trošku nudná nebo plná již známého klišé, ale nevzdávejte to a dodívejte se. Nic podobného se mi do rukou ještě nedostalo.'' Španělé se pomalu, ale jistě stávají mistry duchařiny! ()

lewwin

Po dlouhé době horor, u kterého jsem cítil příjemné mrazení. Ačkoliv dějová linka není moc originální, zpracování je nadprůměrné. ()

Cejny

TV film? zatraceně povedený, a ani ne tolik horor, jako thriller. Sice jsem v určité fázi začal tušit pointu, ale v průběhu stopáže jsem byl mile překvapen tím, že jsem se v ní zmílil. Nápad je to skvělý, zpracování jakbysmet a temperamentí španělské herecké výkony si také samozřejmě dostojí uznání. 80 % ()

Holina

Takže asi tak. Vyjímečná atmosféra a styl. Začátek plný napětí a rafinovaných lekaček, při kterých i běhá mráz po zádech. Zkrátka výborný rozjezd, který postupem času bohužel ztrácí na grádech. Celkový dojem, ale veeeeelmi kladný... ()

matias32

LA HABITACIÓN DEL NIÑO je skutočne dobrý film. Prečo film a nie horor? Nemôžem označiť za horor niečo čo mi za celú dobu nezrýchlilo tep nad zdraviu škodlivú hranicu.:D ()

El_Rabbit

Nenápadný televizní snímek, který v první polovině buduje hutnou hororovou atmosféru. Druhá polovina zase poskytuje dávku napětí, bohužel jí trochu sráží mezery ve scénáři (lehká dávka nelogičností a v učitých částech naprosto nepřirozené vzájemné chování manželů). I délka filmu je rozumná a nenechává tak místo pro vyloženě nudnou omáčku. Nicméně pár minut navíc by tenhle počin možná snesl, některé scény působí až moc useknutě. Jako celek The Baby's Room bavil, děsil a nenudil... působí přesně tak, jak horor působit má, což oceňuji, protože to je to, co hororům (snažící se vyvolat strach pouze hektolitry krve a detailním pitváním čehokoliv) poslední doby mnohdy chybí. ()

Martyr

Po nadejnom zaciatku pripominajucom pre mna zatial najlepsi spanielsky horor The Orphanage som bol nabudeny asi az prilis. The Baby's Room dokaze s typicky "spanielskym" sountrackom, ktory huslickami sprevadza kazdy pohyb herca nabudit vaznu naladu a infarktove stavy bez mensich problemov uz na zaciatku ale schopnost udrzat napatie a pocit sokovej terapie sa mu nepodarilo po cely cas ani napriek kratkej stopazi, ktora je asi na skodu, pretoze koniec je vyslovene nedotiahnuty a citil som sa ukrateny. Na ultrasympatickych spanielskych hercov (zvlast zeny) a ich dokonale prirodzene spravanie som si zvykol uz pri inych spanielskych hororoch. Nebol som ohureny ale ak mam porovnavat so stovkami americkych strasiakov, tak pri kazdom spanielskom horore vratane tohto sa budete citit, ze naozaj pozerate HOROR. Velmi silne 3. ()

..Anya

Pěkně zvládnuté. Překvapení s paralelními světy a otevíracími dvěřmi. Schrodingerovu kočku jsem nikdy přesně nepochopila, ale řekla bych, že si to tu pan režisér trošku zjednodušil aby se mu to hodilo do baráku. Tu čtvrtou hvězdičku za chlápka pod postelí a před kamerou, který mě teď budou strašit para no dormir. ()

foundation

Natrafil som na slusnu ducharinu. Treba to zapnut niekedy v noci aby sa uz tak dobra atmosfera este znasobila a v klude sa nechat uniest tym pribehom ktory je jednym z hlavnych pozitiv. Zaciatok nie je dlhy a viac menej sa ide rovno na ,,vec,,. Film je v niektorych momentoch az neprirodzene rychly, ma to dobry spad k comu asi prispeli aj samotne postavy ktore maju dobre napisane dialogy teda aspon podla anglickych tituliek/ videne v originalnom zneni/, a hovoria velmi rychlo co umocnuje ten pocit ze film nepreslapuje na mieste ale fici dopredu. Osobne sa mi velmi pacila ta hlavna myslienka pretoze o podobnych veciach/ SPOILER- kvantova fyzika KONIEC SPOILERU/ mam pozretych velmi vela dokumentov a precitanych velmi vela materialov :) Urcite si to zasluzi pochvalu, konecne niekto prisiel z trochu inym konceptom ako u vacsiny inych ducharskych filmov. V tomto pripade by som si zelal film o nejakych 30 minut dlhsi, ten ,,useknuty,, koniec tomu na celkovom dojme ubral. Z tej temy sa dalo takisto urcite vytazit ovela viac ale zbytocne do toho rypat uz vazne nejdem. U mna to je niekde medzi troma a styrma hviezdami ale vzhladom na to ze to je TV film, co som si mimochodom nevsimol ani pri jednom zabere, a takisto na to ze herci hrali vyborne to hodnotenie trochu dvihnem. Nie su to ciste styri ale budiz. Doporucenie je v tomto pripade jasne. ()

RobLord

Álex de la Iglesia zkrátka umí natočit zábavnou duchařinu. Dětský pokoj patří mezi ty nejpovedenější Películas a zároveň také mezi nejoriginálněji natočená klišé. ()

Mastersn

Klasický španělský horůrek který ale bohužel nedosahuje kvalit takových děl jako Sirotčinec,Princ bez království,...na druhou stranu příjemně strávená hodinka a čtvrt.Jsem zvědavý na ostatní díla této TV série. ()

Miagy

PLUS: atmosféra domu, herecé výkony, záver, HUDBA !, MINUS: príliš mnoho dialógov, nevyčerpaný potenciál... ()

zly.dvojce

Velice poctivé čtyři hvězdičky, od 5ti ho dělí jen fakt, že ty si zaslouží kulty typu Terminator 2, Vetřelec atd. :-). Jak už popisuje Ingrid ve svém commentu, hlavní devizou je taková atmosféra, která Vás vtáhne do děje prakticky okamžitě. I s kamarádkou jsme při včerejším promítání chrochtali blahem a co si budem povídat, infra červená kamera válí. SPOILER ALERT - já už jsem aspoň poučen, že se nemám dívat do krabice s Schredingerovou kočkou. POJĎ DOVNITŘ A ZAVŘI! ()