Válečný / Drama
USA, 2010, 48 min
Režie:
Tony ToScénář:
Bruce C. McKenna, Robert SchenkkanKamera:
Remi AdefarasinHudba:
Blake Neely, Geoff Zanelli, Hans ZimmerHrají:
James Badge Dale, Joseph Mazzello, Linda Cropper, Brendan Fletcher, Leon Ford, Ashton Holmes, Rami Malek, Martin McCann, Toby Leonard Moore, Keith Nobbs, Conor O'Farrell, Gary Sweet, Warwick Allsop, André de Vanny, Andrew Lees, Pascal Mercay, Tom Hanks (vyp.), Sebastian Bertoli, Scott GibsonProducenti:
Cherylanne MartinStřih:
Edward A. WarschilkaScénografie:
Anthony PrattKostýmy:
Penny RoseObsah
-
Sledge, Leckie a ostatní vojáci se navzdory dusnému vedru a nedostatku pitné vody pokusí zmocnit polního letiště na Peleliu, ale nepřítel je dobře opevněn. Leckie vidí, že jeho druhové ve zbrani jsou těžce raněni, ale pak je také postřelen a evakuován z ostrova. Sledge se dozvídá šokující pravdu o tom, co je někdy třeba k tomu, aby člověk přežil a mohl bojovat i další den.(HBO Europe)
- přehled
- komentáře
- zajímavosti
- videa
- galerie
- ext. recenze
- ve filmotéce
- v bazaru
- diskuze
-
Peleliu Airfield (E06) Photo © 2010 Home Box Office, Inc.
94%
Hodnocení uživatelů
Fanklub filmu
žádní fanoušci
Shakers
V predošlom diely sme dostali perfektné vylodenie a útok na ostrov, tu v šiestom diely, pokračujeme v útoku na letisko. Asi najakčnejší diel, perfektné akcie, kamera a brutálne zábery nechýbajú. 100% - 5*(22.9.2020)
cyphercz
Tak nám Leckie skončil a hlavní roli plně přebírá Sledge, což osobně hodně vítám, i když to není žádnej Winters nebo Malarkey atd., pořád se mu dá fandit. Bitva o letiště byla zajímavá, ale nevím, jestli bylo potřeba ji věnovat celý díl (i když je konec věnován postupu dále do vnitrozemí).(29.6.2019)