Pastýř

• Česko Strážce hranice (více)

Jednotka amerických zvláštních sil se rozhodla vydat se na dráhu zločinu a chystá se do Spojených států propašovat heroin v hodnotě 35 milionů dolarů. Do cesty se jí ale staví agent pohraniční stráže Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme), který dříve pracoval na newyorském oddělení vražd. Přestože po něm jdou sebevražední atentátníci, krutí sadisté i zrádní úředníci na obou stranách hranice, Jack s nimi nemá žádné slitování. Osamocen se pouští do nebezpečného boje s mocným kartelem. (Bontonfilm)

Suomi

Že by konečně Van Damme natočil jakžtakž normální akční film.Je pravda že bych se dvakrát na to už asi nepodíval, ale dokoukal jsem to do konce a to je ,na to co poslední dobou točí co říct. ()

LukeKiller

Van Damme. Adkins. Spojenie starého a nového. Môže to dopadnúť blbo? A ako... Teda, oproti potenciálu, ktorý tento film sľuboval. Škoda, dej nudný a pomerne predvídateľný. Režisér, ktorý má za sebou Undisputed, to takto odflákne? Strašná škoda. Fakt som chcel, aby tento film bol dobrý. Ale nie je. ()

subic

Kde se v americkém filmu vzal český bus Karosa, který jede a jede a v klidu rozráží zátarasy z policejních aut? Celkově docela slabota. ()

Mamlas

Takové obyčejné akční céčko s JCVD s šedinama nabarvenýma do černa. V 80kách by to asi mělo dobrý ohlas (nebýt té barvy na vlasy), ale dnes (2022) nebo už i v době vzniku tohoto filmu, je to jenom nízkonákladový pohrobek. (17%) ()

Miloško

Reči o tom,že Van Damme nevie hrať nie sú podľa mňa pravda.On je celkom sympatický herec,nech si hovorí kto chce čo chce.Lenže chybou je produkcia okolo jeho filmov,ktorá je silno "videocéčková".Tak je tomu aj pri tomto filme,kde sa dej odohráva na americko-mexických hraniciach,ale kulisy,scény to vobec nepripomínajú,skor som tipoval neaký zaostalejší balkán,ved napr. tá tuningová Karosa predsa sa asi tak ľahko neobjaví v Mexiku alebo USA.A ked som na záver videl záverečné titulky,mal som pravdu.Miestom natáčania,a štábom boli bulhari.(DVD,13.06.2008) ()

Happy98

JCVD v roli nemilosrdnyho policajta nici vsechny chuligany co by se chteli dostat pres hranice a pomaha mu k tomu jeho maly kralicek :D Nekompromisni sefka, drsny osazenstvo mesta a par zaporaku zarucujou velkou zabavu pro vsechny fanousky beckovych filmu, kerejm se styska po JCVD... U filmu jsem se ohromne bavil a muzu doporucit jako velmi zabavny film na chatu s kamaradama a s pivickem :) 70% ()

till85

Jean-Claude a Scott v jednom filmu zní sqěle.Při pohledu na režii už to tak super není.Po zhlédnutí je to děs.No a co,že prostředí je jako z naší dědiny a super tunning-bus mi nápadně připomínal karosu to tak nějak neva,ale co je na tom nejhorší je to,že všechno je tak nějak chaotické a nudné.Naštěstí jsem to všechno zapoměl a ta 1 star je za scénu kdy Jean-Claude strestá cápky v bistru.Jinak hrůza děs. ()

brodži

Dva nejlepší filmy s Žánkem jsou JCVD a Univerzální voják 1. Ale tohle teda bylo něco extra. Policajt, který místo psa má králíka. Trošku ujetý, nezdá se? Příběh celkově od začátku nudil až v půlce se začne něco dít. Docela mě potěšilo, že se tu objevil i autobus, co jezdí u nás linku. Ale jinak slabota, slabota, slabota. ()

dukeforever

Přesně co jsem si myslel,už to neni co bývalo.Hlavně mi mrzí ty ubohý scénáře,prostě filmík o ničem,nehrát tam Claude,téměř nikdo by si to ani nepustil. ()

SedlikCZ

Asi není co dodat..... všichni jistě víme co by se s JCVDem stalo kdyby si ho Scott Adkins vzal do parady.... smekám před režiserém dokázal z Van Damma vytěžit maximum ..... řekl bych že příjemné zakončení kariéry pro "béčkového" herce se šrámy od drog po celém obličeji. Hlavně už nic netoč! - rozhodně ne hlavní roli..... ()

kecka007

co na to říct.snad jen nuda. Ne,to není přesně. Extrémní nuda je to slovo co hledám. Jean sice předvádí že ještě nepatří do starýho železa,ale takovou nudu při akčním filmu jsem už dlouho neviděla. Kdyby celý film probíhal jako posledních 20 minut,má to 5* ale jelikož se tak nestalo dávám 3*. ()

milada008

Jean Claude by si už měl uvědomit, že léta prostě nezastavíš. To, s čím se ředvedl v tomto snímku se sad ani nemůže chlubit. Radši ať odejde, dokud je čas a neznechutí mi mé vzpomínky na jeho dřívější filmy, kdy byl jedním z mých oblíbenců. Na filmu je snad k zaznamenání jen to, jak si drogoví díleři dokázali upravit naší starou dobrou Karosu v opancéřovaný a vyzbrojený autobus, kterým se jali pašovat drogy z Mexika do ameriky. ()

Pritok

Bolo to take nemastne neslane. Cely film cakate na poriadne boje zblizka. van damme je uz ako zo spomaleneho filmu a adkinsa je tam fakt malo co je na skodu. je strasna skoda, ako nevedia rezisery vyuzit scottov potencial. vacsinu filmu strasna nuda a jedine co povazujem v tomto filme za pozitivne su bojove sceny v ktorych vystupoval adkins. ale pozriet sa to dalo. ()

Lakenzi

Ten kdo nemá Van Damma moc v lásce a nebo se na něj zas tak často nedívá, tak pro ně tenhle film rozhodně nedoporučuji, jelikož by to byla ztráta času. Pro ty jako já, kdo Van Damma miluje a kouká na každý jeho film, tak mi dají za pravdu, že to není dobrý kousek. Těšil jsem se, mě to ale moc nepotěšilo. Je to takové jednou dobrý a víckrát už ne :-) Proč ale smutnit, když Vám to tihle dva v Assassination Games všechno vynahradí :)) ()

Unrealik

Van Damme působí ve formě. Akce, když nebyla ve tmě, byla docela fajn. Ovšem místy hloupé dialogy (aneb působí zvláštně, pokud záporák vykládá kladnému hrdinovi, který skoro nemluví, že už nebudou žádné další kecy). Celkově nezáživný příběh. A rušily mě ty představy dcery. ()

milatko81

Van Dammovky proste musite mat radi inak ak od filmov tohoto ranku ocakavate prevratne filmy s pribehom a nominaciou na oscara tak asi patrite do stareho zeleza skor vy!!! treba tieto filmy brat ako oddychove akcne snimky! v tomto smere van damme v ziadnom pripade nezklamal a udrzuje si perfektnu uroven akcnych snimkov! P.S namargo tych oscarov aj tak uz v dnesnej dobe dostane u tupych amikov oscara kazda s prepacenim sracka ... uz davno nie je oscar meritkom kvality ale skor stupidity americkeho naroda!!! ()