Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

pekos

Za málo peňazí veľa muziky alebo všetko, čo by ste chceli mať v sci-fi filme, to je stručná charakteristika tohto filmu. Napriek tomu, že se nejedná o veľdielo, britký anglický humor, nadsázka a zmysel pre detaily spravili z tohto filmu zaujímavé dielko, ku ktorému sa určite vrátim mnohokrát. A to najmä preto, že dej je jednoduchý a herecké výkony v spojení s britským humorom a nadsázkou sú nadpriemerné. ()

eoj

Chytrá komedie pro specifickou cílovou skupinu. Pokud si nejste jistí zda do ní spadáte, pak pravděpodobně ne. Komentář mojí přítelky: "no ta scéna jak tancujou na záchodě byla celkem vtipná". ;) ()

lestatos

Jedna Britská krčma, pár čiernych pív, jeden záchod a traja sci-fi rojkovia, ktorí len tak bezcieľne vedú „nerds“ reči. Z tohto minima dokázal režisér Gareth Carrivick vykúzliť neuveriteľné zábavnú komédiu a naviac do nej napchal veľmi prijemným a nenúteným štýlom všetky paradoxy cestovania v čaše. Nenudil som sa ani na sekundu škeril som sa od ucha k uchu celých 79 minúť. Kombinacia britského humoru a slušnej sci-fi zápletky mi zlepšili náladu na cely deň. ()

demoni

Skřípu zuby a dávám dvě hvězdy. Jednu za fakt, že jsem se aspon jednou během filmu zasmál a to když pánové na záchodě tančili podivný teploušský tanec a druhou za další proklatě promyšlené a vtipné scénky, které jsem bohužel bud nepochopil nebo mi nějakým způsobem unikly. Každopádně jsem veliký fanda Trpaslíků a Stopařova průvodce po galaxii( který má mimochodem v hodnocení pouhých 67%) a mohu směle říct, že tahle slátanina kterou zřejmě natočil nějaký britský alkoholik, se ke klasickému a třeba i tomu nejhoršímu sci-fi které jsme kdy viděl, ani nepřiblíží. ()

JancakV

Sci-fi komedie s cestováním v čase. Spousta narážek a odkazů, skvěle to "odsejpá", já se prostě u ní vždy dobře bavím. Nejoblíbenější je narážka na Narnii ve skříni. :D ()

Dexies

příjemná nenáročná komedie na odpočinkový večer ... příběh je jasný, závěr může překvapit, ale proč ne :) Anne to sluší ... ()

sun.eagle

Pohodová, svižná a místy i zábavná komedie, ale rozhodně to není žádná bomba která solí nesmrtelné hlášky nebo scénky které by jste si pamatovali delší dobu. ()

Scoobys

Opět se vracím k mojemu nejoblíbenějšímu žánru komedie ve spojitosti se Sci-fi, což je žánr, který není zrovna můj hrnek čaje. Ale protože jsem tak trochu jako Ray a miluju cestování v čase, tak mě tento film již zaujal názvem a pravděpodobným obsahem. Jediné co mi vadilo bylo posledních pár minut, kde to bylo trochu upřímně¨ú =)'¨ nevhodné, ale prostě to do příběhu asi podle Carrvicka nějak zapadalo. Film půjde do seznamu podívat se znovu, protože to stojí za to a taky uděluji 5/5 hv. :) ()

anicca

Mne sa veľmi ťažko sledovala dejová línia. Nevedela som čo je súčasnost, budúcnosť, kto je na cej strane a ako sa do danej situácie dostal. Fakt vtipný soundrack, nepochopiteľné zvraty a suchý humor. Milovníci sci fi si tu isto nájdu to svoje. ()

Sejkorka

Zábavné téma, ale působí to velmi amatérským dojmem. Kulisy a hlavně herci. Tři hlavní hrdinové jsou slabí jak čaj. Včetně Chrise O'Dowda kterého jako jediného znám z jiných filmů (mj. Piráti na vlnách) Anna Faris (mj. Diktátor) je taky průměrná. Nebyl by emerickej remake ? ()

leafroller

Tenhle film má pro mě dva přívlastky, které by za normálních okolností znamenaly pohromu, zde však naprosto sedí: anglický & komorní. To ovšem nebrání zesměšnění všech klišé, která se s cestováním v čase pojí. Paráda! Narazil jsem na něj čirou náhodou. To ovšem nebrání tomu, aby se zařadil mezi železné stálice typu Waiting... ()