Cestující

Děj filmu začíná leteckou katastrofou. Mladá doktorka psychologie Claire Summersová dostane od svého učitele za úkol psychoterapeutickou práci s cestujícími, kteří tuto katastrofu přežili. Pravidelně se schází s několika přeživšími, nicméně naráží na jejich rozporuplné vzpomínky a výpovědi. Nejvíce ji trápí uzavřený mladý muž Eric, kterému věnuje zvýšený zájem i péči. Jejich vzájemná náklonnost však postupně přeroste v lásku i intimní vztah. Vyšetřování komplikuje zástupce letecké společnosti, v jejím okolí se dějí stále velmi podivné a nevysvětlitelné věci, zjevují se neznámí lidé i zvířata, zbylí cestující začínají postupně jeden po druhém mizet, neznámo kam zmizí i její vlastní sestra. Claire je pečlivá a touží všechny tyto tajemné záhady objasnit a prošetřit. (TV Nova)

merigieren

Zajímavý příběh o lásce až za hrob :-) Musím přiznat, že mě to celkem nudilo, ale ten závěr byl úžasnej. Až na konci člověk zjistí, že všechno ve filmu mělo svůj smysl. A to s tím, že pro každého si někdo přijde je celkem zajímavá myšlenka. Za ten konec sem přidal 1* možná bych měl dát víc... ()

xavierr13

Anne Hathaway v thrilleru. Priemerný thriller, priemerný film. Film, ktorý neprináša na filmové plátno nič nové, ale vďaka koncu, ktorý sa mi javil ceľkom zaujímavý to, ale nie je ani žiadna hrôza. Za pozretie to stojí, a keď nie tak Anne Hathaway určite áno. ()

FilmWave

Setsakrametsky dobrý Patrick Wilson (skoro bych se nebál použít "nový Newman") v setsakrametsky nudném filmu. Kus, kde se v podstatě vůbec nic neděje, má smysl vidět pouze kvůli Wilsonovi a hudbě Edwarda Shearmura. ()

texa

Si děláte srandu ne? Nechápu hodnocení ani komentáře. Ale jak se říka, proti gustu žádný dišputát. Tento film mě ohromil zcela jistě. Od začátku až ke konci. Prostě překvapil. ()

BOURQUE

Slušne natočený mysteriózny príbeh, kde divák nemá tušenie o tom, že čo je skutočnosťou a čo je pravdou. Keby to bolo ešte trošku prepracovanejší, tak potom je to nadpriemerná záležitosť. Inak A. Hathaway je prekrásna, ako vždy. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

foundation

Nic originalne sa nekona..Asi tak v polke som zacal tusit ako to skonci.Cely film tak troosku nudny v tom zavere by sa mozno mohlo najst trochu originality pri dobrej voli a kazdopadne bol urobeny celkom pekne a sentimentalne :) Nie je to nic vynimocne, skor ide o podpriemerny snimok ale trochu to dvihnem. Nepozeralo sa to az tak zle. ()

SiMMaS

Jediné, co bych vytkla, je nepříliš originální romantická zápletka - tu bych celkem ráda i vynechala. Jinak mi film připadal skvělý, Anne parádní jako vždy:) ()

haWranka

Dost povedenej film, hlavně se mi líbilo téma (i když film krapet vykrádal Šestý smysl) a vztah mezi A. a P. Bohužel až moc hluchých míst a vlastně žádný pořádný drama. Je ale nutný podotknout, že víc než o nějakej horor nebo thriller jde o romantickej příběh. ()

E lan

Slušný mystický film, který nakonec dokáže překvapit i potěšit neotřelým scénářem. Herecké výkony také nepokulhávají, tak se jedná o slušnou podívanou... ()

Blondpipi

Tady se ukázalo, kterak je důležité míti svého terapeuta nablízku ve všech etapách svého bytí či nebytí a navštěvovat pravidelně veškerá sezení, i kdyby vám nakonec došlo, že lepší už to nebude. ()

Monggol

Nebetyčná kravina. Neviem, kto začal tento typ filmov, ale to je ... Odhliadnuc od zápletky, ktorú tu nebudem prezrádzať (aj tak je to konina), ak by sa takto správala terapeutka aj v skutočnom živote, tak ju pacienti nakopú tam, kde to najviac bolí. Pozeral som to kvôli Anči a za ňu aj jednu hviezdu. ()

Likan7

Průměrný a nezajímavý jakoby mysteriózní drama, které nemá scénář, aby se z tý průměrnosti dostal alespoň do nějakého stádia zájmu diváka. Hathaway ani Wilson nejsou špatný, ale celý to je tak šíleně uňouňaný a dlouhý (i přes krátkou stopáž), že ani ten rádoby twist na konci vychází úplně do ztracena. ()

Lichty

García má zvláštní dar, že dokáže držet diváka v pozoru, i když mu vlastně nemá moc co nabídnout. Passengers jsou totiž lehce zmateným mixem všemožných žánrů, který až příliš sází na závěrečnou pointu a bohužel se nevyhne několika viditelným logickým nesrovnalostem. Jenomže García je velký režisérský talent, kterému se velmi úspěšně daří držet napětí a svou práci odvádějí i herci, zvláště tedy ti ve vedlejších rolích (Morse, DuVall, Wiest). ()

Margerie

Zmatené a plné logických lapsů... jeden z nejhorších mysteriózních thrillerů, které jsem kdy viděla... 40%, a i to je možná moc... ()

dewil21

Vypadalo to na spiknutí namířené proti přeživším cestujícím ze strany letecké společnosti, ok, to je solidní námět a jistě by se z toho dalo i lecos vykřesat, kdyby se to půl hodiny před koncem nezačalo přetavovat do druhého Šestého smyslu, s tak nesmyslným a trapným koncem, že víc to ani nešlo. ()