Smrtící temnota

• USA The Cavern (více)

Skupina amerických speleologů se vypraví na průzkum neznámé jeskyně, ale podivná síla zavalí vchod a všechny uvězní smrtící temnota. Bestie, která postupně zabíjí jeskyňáře v temné pasti, nemusí být duch ani zvíře. Skutečnost je však ještě strašnější... (oficiální text distributora)

Sancty odpad!

... spĺňa všetko čo má poriadna grcka obsahovať. Po celý čas som len neveriacky krútil hlavou a bohužiaľ (pre koho?) sa tu nedá ani na ničom zasmiať. Na čosi také sa ani nedá pripraviť. ()

Yarwen odpad!

Nemám rád filmy, u kterých jsou akční scény rozstříhané natolik, že divák nepozná, kdo dal nebo obdržel ránu, natož kdo zrovna útočí nebo ránu vykrývá - a je jedno, jestli je důvodem nedostatek peněz, masek nebo umu režiséra či herců. Zde jsou ovšem akce rozstříhané natolik, že člověk nemá nejmenší šanci ani vytušit co se děje - je to v podsatě dvacet třicet sekund naprosto o ničem. Takže "odpad", neboť není nic dalšího, co by snímek táhlo vzůru. ()

alambert odpad!

Kdyby to byl film, pointa by nebyla špatná. Jenže tohle není film, to je pouze smršť temných, roztřesených a rozmazaných záběrů + sem tam nějakej ten protivnej zvuk...ale pointa v tom v podstatě je, což mě celkem překvapilo. Taky oceňuju tu scénku, jak se dámy chtěly najíst(:-D), ale ani to na hvězdu nestačí...xD Takže ODPAD! ()

Olík

Tak to byla stoprocentní „Smrtící temnota“ – Temnota společně s roztřeseně rozmazanými záběry, způsobovala naprostou nesledovatelnost filmu a dialogy, herecké výkony, pointa (zkrátka všechno) byli opravdu smrtící! ()

Heroine odpad!

Ještě bych unesla ten fakt, že nám na začátku ukážou partu naprostých debilů, u kterých nám je známo že všichni brzo zdechnou. Jenže! Tady nám 1: vůbec nepředstavili postavy, 2: to, že je kamera jakože "zajímavá" jenom proto, že nebylo dost peněz na triky mi taky došlo, 3: příliš tmy, která není smrtící ale nudná, 4: naprosto neskutečný dabing, totálně na pár facek, 5: směšná zápletka, 6: ne-logika v chování postav. Přece, jsou to snad speleologové, ne? Jak je tedy možné, že začnou pištět jak vepři na porážce, hned po prvních minutách v jeskyni? 7: totálně směšný a blbý závěr. Víc není co dodat. ()

Junys odpad!

No to byla podívaná.... S tou vrtačkou jak vrtal, ta kamera měla znamenat co ? to byla nějaká příruční sbíječka ? Dívat se na tenhle horror + otřesný český dabing mě donutil dát tomu odpad.... Otřesná krávovina toto... ()

Laca1313 odpad!

Během filmu jsem uvažoval o jedný hvězdičce,ano i přes příšerný herecký výkony a dementní klepající se kameru (ta mě opravdu vytáčela). Ale ten konec to dohnojil úplně. Kdyby tou nestvůrou bylo nějaký zmutovaný zvíře,tu jednu hvězdičku bych dal,tu hvězdičku bych dal i za to,kdyby tam šlo o nějakého ducha jeskyně, o kterým tam neustále kecal jedna z postav. Ale za toho kanibala teda fakt leda odpad. ()

AxelWers odpad!

Nechutný film proste. Nechutný v tom zmysle, že sa na to nedalo pozerať. A ten záver.. to bolo jednoducho na grc. ()

AMD.SW odpad!

Ministerstvo zdravotnictví varuje: sledováním tohoto filmu přijdete o 95 minut života a bude Vám špatně od žaludku, ne kvůli masakroidním záběrům, ale kvůli kameramanovi s 4,7 promile alkoholu v krvi. Tento film byl opravdu neuvěřitelný, v tom nejzápornějším slova smyslu. ()

PRobin odpad!

Víte co vás čeká v jeskyni? Tma! Tma a spousta šutráků a bubák. I když se jedná o CSFD brak, je to spolehlivá kombinace na to, abych se bál. Proto jsem odvážně vše zhasnul, vzal si hnědé bezpečnostní trenky a sledoval partu adrenalinových závisláků lézt do nezmapované díry kdesi v Kazachstánu. A trenky jsem využil. Ne, nebylo to kvůli bubákovi, ale kvůli kameramanovi. Všichni víme (kromě kameramana téhle zhovadilosti), jak je nepříjemné, když Vám v noci někdo šajní baterkou do obličeje. Ale náš zhovadilý kameraman se vyžíval v záběrech na postavy, které v absolutní tmě vybíhají vstříc našim bolavým očím a svítí a třesou se a v některých záběrech i běhají hlavou dolů nebo po stěnách. Pokud si chcete užít stroboskop či epileptický záchvat, tahle černočerná hříčka je pro vás! Malý rozpočet i na masku bubáčiska se dá zakrýt roztřesením kamery do supersilných kmitočtů. A to spolu s neutuchajícím svícením, detaily na utahané, zdrhající, ztracené a usoplené existence řvoucí jen moudra typu "Duch jeskyně je silný!", "Bože, my jsme se ztratili!", "Sakra, jsme zase ztracený!", "Jé, jde to po nás!", popřípadě "Aaaaaaggggghhhhhh" (+ čvachtavý zvuk tekoucí krve), posílají tento film do hlubin a bahna (nebo pod zem). Ovšem to jste neviděli konec! Ten nás uzemní tím nejdebilnějším vysvětlením v dějinách, dvěma holkama, které po požití hýždě pečeného kamaráda zvrací (v detailu) a pohledem na onoho bubáka (škoda jen že nezůstal roztřesený). Jedna hvězda by možná se zavřením všech tělních otvorů byla. Ale prdel ať si tvůrci dělají z plastelíny a ne z diváků :) "Šmarjá, vždyť já se zase ztratil!" ()

Whitet

Žádnou dobrou věc jsem na tomto filmu nenašel... Od nudného děje, který není vidět až po stupidní řvaní herců. ()

selekce odpad!

No jo, no. Blikající baterky, roztřesená kamera, uječený jeskyňáři a trapný konec. Jako bonus navíc tragický dabing. Už hodně dlouho jsem neviděla takovou kravinu. ()

bobin odpad!

Příšernost ! V hodnocení by bylo třeba nejméně 3 x " odpad " . Neustále jste ve tmě oslňováni čelními svítilnami a zmateně kmitající kamerou . Jinak ,kromě nesmyslně rozporcovaných těl , není nic vidět. Varuju ! Budete mít zkažený celý den . ()