Když Jenna (Keri Russell), servírka ze zapadlé jižanské restaurace, zjistí, že je se svým nemilovaným mužem těhotná, není to zrovna důvod k radosti. Mateřství nikdy neplánovala a její nemajetný, žárlivý a dětinský manžel Earl (Jeremy Sisto) pro ni sám o sobě představuje už dost velkou zátěž. Jenna má zpočátku pocit, že je všechno ztraceno a její sny o lepším životě jsou v troskách. Pak ale do města přijede pohledný doktor (Nathan Fillion) a zamíchá kartami. S podporou a láskou kamarádek a kolegyň (Adrienne Shelly a Cheryl Hines) z restaurace Joe's Pie Diner se Jenna rozhodne předvést své pekařské umění, které ocení především sám majitel podniku - Joe (Andy Griffith). Poté sebere odvahu k tomu, aby se osamostatnila a začala žít podle svých představ. (HBO Europe)

ludva10

Velmi příjemné překvapení z tohoto nenápadného, ale hezky natočeného snímku s výbornou atmosférou. Nežli romantická komedie ( ač tam spousta prvků je ), tak se mě film zdál jako drama z každodenního života některých žen, kdy hlavní postava by chtěla...., ale bohužel na to nemá sílu. Smutné, když si člověk uvědomí, že toto prožívá mnoho žen. ()

haWranka

Nathan Fillion je prostě úžasnej a já ho mám opravdu ráda. Bohužel nebýt jeho, tak je tohle neskutečná nuda. Takhle je to jen podprůměrná nuda... ()

Patrik200s

Prekvapivé že tento film síce skončil happy endom ale nie očakávaným. Navzdory nepresvedčivým hereckým menám v titulkoch bola táto romantické komédia celkom pozerateľná. ()

E lan

Zvláštně vkusný televizní film, který překvapivě nenudí, nekončí tak jak všichni čekají a vůbec se v něm všichni chovají tak nějaký zvláštně. Možná jsem to neřekl dost jasně, ale ten film je prostě zvláštní, rozhodně ale ne špatný... ()

josieaddms

Tenhle film mi doporučil dlouholetý rodinný přítel, takže jsem už od začátku tušila, že nebudu zklamaná. Nevím jestli na tom hodně nezapracovala moje včerejší nálada, nebo vůbec stav ve kterém jsem se nacházela, ale tenhle film si mě určitou svou atmosférou získal. Nejedná se ani tak o romantickou komedii, jak se uvádí zde, jako spíše o drama s lehkými komediálními prvky. Vprostřed filmu mi se mi dokonce vhrnuli slzy do očí (ale neberte to moc vážně, byla jsem vážně nějak naměkko). Snímek má opravdu moc pěknou atmosféru Amerického maloměsta, a přináší se sebou hodně bolesti a lidskosti. Navíc, jak to tak u nezávislých filmů bývá, hodně dobrých hereckých výkonů. Navíc když vidíte všechny ty koláče, máte na ně opravdu velkou chuť. I kdyby vás film neoslovil, tak už alespoň kvůli těm koláčům radím si film pustit. ()

Jaxx84

Možná proto, že jsem očekával tak málo, dostal jsem tak mnoho. Z donucení jsem shlédl Servírku a odnesl si příjemný filmový zážitek. Ještě jsem se ve filmu nesetkal s takovým tématem a jsem mile překvapen. Ta minuta, kdy se v Jenně odehraje pohledem na toho malého tvorečka pocházejícího z jejího vlastního těla taková změna názoru na mateřství a sebevědomí, kdy konečně dokáže říct manželovi pravdu, je úžasná. Mimo jiné takového magora-manžela jsem ještě ve filmu neviděl. Na to, že se mělo jednat o céčkovský film, tak se mi nepovedlo odhalit ani závěr filmu a odmítnutí doktora mě mile překvapilo. Kerri Russel je velice sympatická herečka, neokoukaná a přirozeně zajímavá. Jsem rád, že mě dnes ještě může nějaký film překvapit. 7/10. ()

Rodin

Nebylo to špatné. Jen scénář stál za ho... uby. Tak to na mě nějak dělalo dojem nuceně genderově vyrovnané záležitosti. Herci ovšem odvedli velmi dobré výkony. Škoda, že to bylo tak trochu k ničemu. ()

coco.brice

já tak nějak vůbec nevím co si o tom myslet...každopádně to není tuctová romantická komedie..a jestli jste zvyknutí,že určité postupy fungují,v takovýhle filmech..tady tomu tak není..ale vydržet to až do konce byl pro mne celkem problem:-) ()

hazdrova

Podpriemerná záležitosť, ktorá absolútne nemusela existovať a nedoťahuje sa na žiadnu z pekných variacich filmov, ktoré už existujú. 2* ()

jojoping

Okrem zopár receptov na koláče mi tento film veľa nedal (a aj tie som si nezapamätal). Hlavný predstavitelia si ma nezískali, nefungovala medzi nimi tá správna iskra a podľa toho aj vypadá moje hodnotenie. ()

RyanRainheart

Já se na to dívala hlavně díky Nathanu Fillonovi, ve výsledku jsem ale byla příjemně překvapená. Ty koláče bych nejraději hned všechny ochutnala!! ()

Ajka1

Servírka je roztomilý film plný koláčů a interních myšlenek hlavní představitelky Keri Russell. Jenna to nemá v životě lehké, protože si vzala za manžela vyšinutého chorobného žárlivce, od kterého se marně snaží utéct. A aby toho nebylo málo, s manželem otěhotní a zakouká se do svého nového gynekologa. Ještěže je tu starý Joe. Film mne opravdu velmi mile překvapil svou barevností a originalitou, a líbilo se mi, že na konci přišlo rozumné rozhodnutí namísto zběsilého mileneckého happy-endu. Ale i u tohoto filmu platí - servírujeme pouze v originálním znění. Dobrou chuť. ()

Kubi21

Řekl bych, že v rámci žánru to je lehce nadprůměrné. Není to nic světoborného, ale musím přiznat, že jsem se během filmu nenudil a chvílemi i docela bavil. S klasickými scénami se tento snímeček pere se vztyčenou hlavou a co mě osobně udělalo velkou radost, byl konec. Vcelku logické rozuzlení, žádné romantické útěky a střety a polibky a usmíření. Prostě rozvod a rozchod zároveň a hurá do života svobodné matky. Za ten konec uvažuji i o čtvrté hvězdě. Nechám si to ale na příště. ()

Gamekeeper77

To se takhle jednou ve čtvrtek vzbudíš po poslední noční, uděláš si něco do pupku, v bedně nic kloudnýho, na Netflixu se Ti zas půl hodiny hledat nic nechce, tak si tam necháš tohle. A ejhle...další zbytečnej film. 30%. ()

yueh

Hodně zvvláštní romantická komedie. Mně příliš neoslovila. Přišlo mi to o ničem a mezi hlavními představiteli to opravdu moc nejiskřilo. Děj je dost utahaný. Musím se přiznat, že jsem se celkem nudil a tenhle film mi nic nedal, podobných jsem viděl řadu a mnohem lepších a propracovanějších. ()

aggatka

Komédia?ako komédia mi to až tak zas neprišlo...bolo to pozerateľné ale nevybočuje od priemeru. V každom prípade je to pozerateľné... ()

Jogi.1

Tento film mě zaujal, je totiž opravdu jiný. Nad myšlenkovými pochody jsem někdy kroutil hlavou, zajímavé, ale rozhodně kladně hodnocené. Netradiční romantická "komedie" o životě, jaký je. A že lehký opravdu není... ()

fujarik odpad!

Tento film nemá pranic společného s komedií, ba naopak, je to jeden z nejdepresivnějších filmů, co jsem měl možnost vidět. Díky tomuto filmu na člověka spadne úplný splín... A ještě k tomu ten smutný konec, no bóže... A epilog taky nic moc. Jestli si nechcete nechat zkazit dobrou náladu, rozhodně na toto DRAMA nekoukejte! PS: A už vůbec nechápu, co film dělá na HBO Comedy! ()