Klikař Charlie

Good Luck Chuck

Pritiahni si šťastie

Good Luck Chuck

Romantický / Komedie / Drama

USA / Kanada, 2007, 96 min (Director's cut: 101 min)

Bez Jessicy Alby bych se na tenhle film nepodíval, vybral jsem si ho přesně kvůli ní, kdyby náhodou příběh byl o ničem, tak aby aspoň bylo na co kouknout. Ještě že jsem to udělal, komedie nic moc, za břicho jsem se nepopadal, neválel jsem se v křečích po zemi, sotva jsem se pousmál. Ale jako odpočinková záležitost to je fajn. Nápad a nešikovné kousky smolařky Jessicy tomuto filmu nechybí, chtěl bych si někdy vyzkoušet, jaké to je být klikařem Chuckem, vyspat se s tolika holkama? Proč néé:D .. a hlavně, mám rád tučňáky.(23.1.2008)

• Flynn

Docela velké zklamání, po klasické chybě, kdy jsem se nechal nalákat slibným trailerem se konalo představení v poněkud trapnější notě.... člověk se tady moc nenasměje a romantika je spíše nahrazena trapností a občas i nechutností... prostě je to krok vedle.. když si pustíte Hříšňák tak uděláte lépe :o)))(24.5.2008)

Pobavil jsem se a to od komedie očekávám, takže dávám tomu odpovídající hodnocení... Zajímavá hlavní dvojice, hlásící plastický chirurg a spousta originálních situací a hezkých dívenek. Celý film je prostoupen sexem a narážkami na něj což mi také vůbec nevadí, není to tolik okoukané tak spíše naopak...(21.4.2008)

Celkem příjemná komedie, celkem příjemný počet ňader, co tu člověk uvidí. V ničem objevné, ale to od toho člověk ani nečekal. Od té doby, co se spolu hrdinové vyspí, trošku divný, čekal jsem něco jiného. Skončí to ale tradičně. Scénku, co si nechali do závěrečných titulků, si mohly odpustit, ta výsledný dojem jen kazí.(17.11.2013)

Good Luck Chuck pořád zapadá do kategorie amerických romantických pohádek, ale nebojí se zároveň sejít ze stezky předepsaných scén a situací - stojí tak jednou nohou v neškodných zábavičkách a druhou elegantně nakročuje do realistického apatowského vesmíru, do jehož kvalit mu však stále hodně chybí. Na druhou stranu, není zde nouze o zábavu (přimrzlé jazyky, zhulený brácha, trojprsá ženština, eskapády na letišti the best), tudíž neodolatelná Jessica nakonec zakopla (ano, čtete správně) o tři hvězdy. (nej hláška: Budeš mít krasavice jako má jen Colin Farrell nebo Ellen Degeneres!!!)(10.11.2007)

• - Budova, v ktorej vo filme pracujú Chuck a Stu sa volá Seltaeb. Seltaeb odzadu je Beatles. (ladko)

• - Auto Cam Wrexlerovej je Toyota Prius II a na nárazníku má nálepku "I LOVE PENGUINS", čo v preklade znamená "Milujem tučniakov". (ladko)

• - Rola Cam Wrexlerovej bola ponúknutá Jennifer Love Hewitt. Tá ju ale pre pracovné povinnosti odmietla a rolu tak dostala Jessica Alba. (ladko)