Klikař Charlie

Good Luck Chuck

Pritiahni si šťastie

Good Luck Chuck

Romantický / Komedie / Drama

USA / Kanada, 2007, 96 min (Director's cut: 101 min)

• Flynn

Docela velké zklamání, po klasické chybě, kdy jsem se nechal nalákat slibným trailerem se konalo představení v poněkud trapnější notě.... člověk se tady moc nenasměje a romantika je spíše nahrazena trapností a občas i nechutností... prostě je to krok vedle.. když si pustíte Hříšňák tak uděláte lépe :o)))(24.5.2008)

Kamera : Anthony B. Richmond. CHYBA VE FILMU - Když si Cam zabouchne klíčky v autě, je auto nastartované ( jak to dokázal ? ). Po návratu s náhradními klíčky, už nastartované není. Ve filmu také zazní The Cars - You Might Think http://www.youtube.com/watch?v=c8oZZJojROo(25.5.2011)

Konečne som mohol naplno zhliadnuť talent dane cooka, ktory je v usa jeden z naj komikov a to v komédií ktorá je originálna a dokonca čuduj sa svete aj vtipna a to najlepsie že tu jessica alba dokonca hraaa. Chyby - chuckov prietel najradsej by som ho zastrelil. posledných 5 minút a ta baba s tromi prsami ale inak fajn. COOL odychovka(29.1.2008)

• JohnnyD

Je veľmi sympatické, že do áčkového hollywoodskeho filmu sa po rokoch opäť dostávajú ženské vnady, no ani tie (a je ich požehnane) nedokážu zakryť scenáristickú neschopnosť. Vnútorná logika filmu nefunguje, mnohé scény i celé pasáže na seba nenadväzujú, viaceré motívy sú nedovysvetlené alebo odbité jednou vetou. Good Luck Chuck je hlúpy a trápne nevtipný film, ktorý dal ľudstvu ďalší argument toho, že Jessica Alba je analfabet a nevie čítať.(8.7.2010)

• lopata555

Niekto by povedal, že Charlie je fakt klikař, má toľko nezáväzného sexu s toľkými ženami, ktoré sa navyše samé ponúkajú, no a Charile si to fakt aj užíva no až do chvíle kým sa nezaľúbi ... no jo scenár je hlúpy a herci tiež nehrajú nič moc ... i keď je treba povedať že od dua Alba a Cook som ani nič prvotriedne nečakal ....(17.11.2013)

• - Scény s tučňáky se natáčely ve Vancouver Aquarium Marine Science Centre. (Zdroj: Wikipedia.cz)

• - Ve filmu se objevilo celkem 21 tučnáků afrických. Pět z nich bylo vycvičeno tak, že se jich herci mohli dotýkat. (Pethushka)

• - Filmový plagát je odkaz na prednú stranu časopisu Rolling Stone, na ktorej boli Yoko Ono a John Lennon a John bol na nej kompletne nahý. (ladko)