Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

Acrobat

Samozrejme sú tučniačiky a Jessica určené k hĺbavému zamysleniu o mojej, tvojej, našej ceste životom. Ale išlo tam o niečo iné? Všimnúť si, to bolo pre mňa nemožné, zábavy pomerne chytľavej však bolo oveľa viac než som sprvoti čakal. Primárne súhlasím s potrebou takejto vizualizácie romantických komédií do budúcna. I keď moja tvorčia múza (J) môže z veľkej časti za pozitívny prístup k filmu, nie je tentokrát jedinou ikonou. (TV markíza, niekedy v júli) ()

denisek34

Tak tento film mě mile překvapil. Je pravda, že některé pasáže jsou poněkud slabší, ale celkově na mě snímek Klikař Charlie působil velice příjemně, zvláště některé situace mě dosti pobavily. Třemi slovy: bláznivá romantická komedie. Zn.: Stydlivějším povahám nedoporučuji :D ()

Rudyamon

Docela zábavná komedie se spoustou povedených hlášek ( ... nedívej se na mně tímhle tónem ...) a se spoustou hezkých dívek a ženských předností, což je hlavní předností tohoto filmu. Zvlášť Jessica Alba se stane pravděpodobně idolem nejednoho muže, určitě nejsem výjimkou. Představitel hlavní role Dane Cook byl pro mně naprosto neznámý člověk, po tomto filmu si ho již zapamatuji, a taky Dana Foglera, který přímo sršel skvělými hláškami. Jinak o filmu nelze říct nic špatného, ale taky to nebyl žádný zázrak. Spíš lepší průměrná komedie, které ovšem na rozdíl od jiných rádoby komedií nelze upřít vtip a myšlenku. 3 hvězdičky - 50% je má poslední nabídka a k ní velké moudro z filmu: "Je lepší lásku ztratit, než ji nikdy nepoznat ..." I když, nevím ... ()

Psycho.R

Těžké bylo rozhodování o hodnocení. Byl jsem na rozpacích, za první půlku bych dal bez milosti plný čtyry, za druhou, který ujetost trochu chyběla jen tři. Celý to, ale podtrhl fakt, že Alba je kost. Takže čtyři. Jinak jsem se, ale mile bavil. ()

KdG

První půlka filmu je fajn, ale pak už to sklouzne do nudy a předcvídatelného konce. Oceňuju (na americkej film) poměrně dost nude scén. ;-) ()

DjMetal

Vyborna komedia, ktora je nieco pre mna...Super kocky tam hraju a byt v Charlieho (Dane Cook) kozi,joj....beriem od kraja,ako to aj on vyuzil...Len si mohol odpustit tu velerybu....´´-Co je sex bez lásky??ˇˇ..**-Sex, pořád je to SEX!!!´´:D:D...Ty si vědel, že jsou stejná?? -Jasně, vždyť jsem je dělal já.Jenom jsem chtěl abys je viděl,aniž bys platil vstupný:D:D:D ()

Chamyl

Já jsem se opravdu bavil! Jistě, není to nic světoborného či nového, ale zábavné ano. Snad jedině Charlieův kámoš je zbytečně prvoplánový a vulgární, čímž v podstatě pohřbí většinu svých vtipů. Ale naopak klipová pasáž, kdy Charlie "plní své poslání" je nabitá gagy a humornými nápady, podobně jako jeho první rande s Cam. A když k tomu přičtu řadu hezkých dívek a žen + Jessica Alba, pak není proč naříkat. Super (prázdninová) oddychovka. ()

BaronX

Docela roztomilé. Hlavně ta část, kdy běží závěrečné titulky - to je fakt vostrý ;-)))) Pěkných 70% ()

danielK

Velice příjemná romantická komedie, která je dokonce i vtipná (ale - nalijme si čistého vína - trapný monet se taky najde - ale jenom jeden!) a rozhodně nápaditá. Přímočará romantika na konci nikterak příběh neruší, ta sexualní nasáklost je braná s nadhledem, takže to ani nijak nepohoršuje. Do toh ještě sympatický cast - Dane Cook je komik stejně dobrý jako Adam Sandler či Ben Stiller, Dan Fogler pobaví, ale nejvíc mě překvapila Jessica Alba - nejen, že je sympatická a krásná, ale herecky to zvládla dobře a moc mě bavila - ! Možná i kvůli Jessice zvedám z průměru na slabší nadprůměr. HODNOTÍM 4/5 ()

JohnZ87

Po dlouhé době opravdu špičková a vyvážená romantická komedie s tou správnou mírou humoru, ujetosti, perverznosti a smysluplného děje. Takhle už jsem se dlouho nepobavil. 85% ()

jadran90

Varování: Nejezte u filmu grapefruit! Dane Cook je sakra klikař. Dostal roli, kterou mu díky množství přímo sexuálních scén může mužská populace jen závidět. To že by to každý z nás dokázal zahrát minimálně tak dobře si necháme pro sebe, že pánové?!:-) Stejně nad ním ovšem vítězí Jessica Alba. O jejím (ne)herectví už se toho napsaly knihy, ale v roli nešikovné pečovatelky tučňáků, které se co chvíli přihodí nějaká nešťastná náhoda, se rozhodně našla. Milá, krásná, roztomilá. Řekněme, že jsem se prvních 70 minut dobře bavil a zbytek byla vyumělkovaná, vypocená trapnost. Dohromady je z toho nadprůměrná komedie, s originální zápletkou, dobrým provedením, sympatickými postavami a humorem skákajícím občas až za hranici vkusu. Ovšem ve kterém jiném filmu uvidíte najednou 16 erotických scén? Onen sexuální náboj se tvůrcům rozhodně podařil, ať už jde o výběr nahotinek, nebo o jejich začlenění do komedie. Jediné, co mi iritovalo, byl hlavní hrdina, který se při snaze neztratit svou lásku choval jako debil. Hodnocení: 65% ()

Nufa

Nemůžu si pomoci, ale jsem doslova nadšen. První třetina filmu sice spíše pro pubertální část publika, která se vyžívá v pohledu na poodhalené ženské křivky, ale následně se film přeci jen ubírá tím správným směrem. Celý film jsem se náramně bavil a romantiky bylo určitě víc než dost. Sympatická Jessica Alba spolu s Danem Cookem vytvořili opravdu bláznivý pár a tak se stal kamenem úrazu jen trošku nedopilovaný scénář, jak tomu u těchto filmů většinou bývá. ()

liberita

Good Luck Chuck síce nepatrí k tým najprepracovanejším komédiám na svete a je dosť predvídateľná, na druhej strane sa ale jedná aj o zábavný film s originálnym hlavným motívom. Tučniaky sú príjemným spestrením filmu, chémii medzi Albou a Cookom sa dá uveriť a tak mojou jedinou väčšou výčitkou voči tejto komédii zostáva prehnané množstvo sexistických výrokov najlepšieho kamaráta, plastického chirurga. ()