Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

Jirka1111

Já dám čtyři hvězdy. Kdyby tady byl trochu vymakanější systém udělování komentářů, dal bych 3,5 hvězdy. Převedeno, sečteno, podtrženo, ode mě takových 72%. ()

Kvico

je to tak medzi 3-4 hviezdičkami ale v ostatnom čase naozaj nebolo vyprodukovaných veľa komédií ktoré by stáli za to, ale toto je jedna z mála a práve možno kvôli tomu som sa priklonil k vyššej známke. ale komédia si ju aj zaslúži, dej je originálny, Jessica je úúúúúúúžasnáááááááááá, správna dávka odhalených dekoltov na Rkový film, nechutnosti na minime, a absurdita v znesitelnej miere....skrátka a dobre týmto filmom nič nepokazíte, práve naopak... ()

Saphix

Svěží romantická komedie, která nijak nenadchne, ale člověk se u ní dokáže skvěle pobavit. Svým hereckým výkonem mě zaujal, pro mě neznámý Dany Cook. I když neholduji romantickým komediím, tahle pro mě byla příjemným překvapením. ()

LukashX

Královsky jsem se pobavil, čtyři hvězdičky si to opravdu zaslouží. Je to snad víc komedie, než romaňták. A Jessica Alba je prostě úžasná (a má nádherně dlouhej jazyk) ()

Lea.inJuly

Tenhle film zbožňuju:) Je to správná komedie, až na ty šílené postelové (a nejenom na posteli) scény- Jess je skvělá, role praštěné pečovatelky o tučňáky jí sedne jak prdel na hrnec a Dane je ještě víc sexy než ve filmu Kamarádova holka. Parádní filmík, jeden z těch velice vydařených v hromadě amerických komedií a romantických filmů:) ()

gizi

Komedie nebyla tak tuctová, jak jsem očekával. Celkem příjemně jsem se bavil. Velké mínus ovšem nutno dát za mnohé až nechutné sprosťárny, které tam vůbec být nemusely a film by byl pořád stejně dobrý. Nejspš to ale zvyšuje zisky nebo je režisér ujetý. 65%. ()

mcamino

Průměrný film, celkem málo zápletek a děj v podtatě o ničem, ale za vtipné scény u kterých jsem se vážně zasmál přidávám ještě jednu hvězdu, pořád ale slabý 4* ()

ReTeZa

Fakta o tučňácích jsou zábavné a poučné... Navíc jsou to fakt roztomilé zvířata... Na večer jsem chtěla zvolit odlehčenější komedii, u které nebudu muset moc přemýšlet...A to se mi povedlo, takže hodnotím jako průměr a dostalal jsem to, co jsem chtěla... ()

P@\/EL

Ucházející komedie, která místy poměrně dobře pobaví, nicméně celkově moc nenadchne. Hlavní hrdina zde ošustí snad vše, co má díru a hýbe se to, dokonce i tu nechutnou tlušťošku, takže tu mezi hromadou povedených záběrů na nahá ženská těla byly i takové, jež jsem zrova nemusel vidět. Děj filmu je více méně předvídatelný. ()

Colomba666

Nevím, možná je to tím, že zrovna nemám v oblibě romantické komedie, přijdou mi všechny tak nějak přihlouplé a trapné... ale tady to je až příliš... kretén Chuck se zázračným ptákem(?) Jako fakt??? Střelená "tučňáčí pricezna" Cam, která posere vše, na co sáhne? Ehm... Ne, děkuji, už jsem zvracela... ()

KuceraJohny

Hodně průměrná komedie. Ale na pobavení stačí. Příběh není nic moc. Zápletka filmu že každý po Charlím je ten pravý je zábavná. Herecké výkony opravdu nejsou něco co stojí za zmínku. Film je dobrý na pobavení občas jsou tam opravdu vtipné momenty. Ale nic skvělého to na konec není. ()

soukyd33

Velice pěkná romanticko sexuální komedie. Život tohohle zubaře by chtěl mít každý chlap. Ale kdepak, s velkou mocí přichází mnoho problémů. Chvílemi je to až na hranici normálnosti, ale to láska k jiné osobě prostě dělá. Scény souloží v zubní ordinaci jsou TOP. 😁 Hvězdiček 4**** ()

Pythonator

Neskutečně pornografická ujetá komedie. Alba je sympaťačka, ale hlavní hrdina to poněkud přeháněl s tím zamilovaným šílenstvím. Jakoby tvůrci neodhadli správnou hranici mezi šílenou komedií a přehrávanou trapností. Přesto to byla jízda a navzdory vší té perverznosti se stále jedná o slušnou romanci. ()

honza1

Velké překvapení, originální nápad, výborné zpracování a spousty nezapomenutelný vtipů. Nic jsem od filmu nečekal a nakonec jsem dostal vemi příjemně strávenou hodinku a půl. No nedívejte se na mě tímhle tónem hlasu. ()