ottis

Celkem zajímavý snímek,který na divákovy smysly nepusobí brutálními záběry ani lekačkami.Jeho hlavní zbraní je autentičnost a myslím,že se tvurcům dokonale povedlo to co zamýšleli.I když mne chvílema nudily výpovědi různých specialistů,tak to byla celkem působivá podívaná a hned tak na tenhle film nezapomenu.Doporučuji otrlejším. ()

Ricky_CZ

Paráda! Dokumentární styl vás po čase pohltí natolik, že záběry z nalezených kazet sledujete se skoro otevřenou pusou. Už pro ne moc velkou rozšířenost musím PT někomu pustit jako regulérní dokument...Už pro ten zážitek... ()

SICK_BREED

I přes značnou oblibu žánru found-footage a nedávné kladné ohodnocení podobně laděného snímku Megan is Missing, musím říct, že mě tyto nahrávky z Poughkeepsie vůbec nezaujaly. Film je naprosto plochý, především tedy jeho obsah který by se dal jednoduše vyjádřit slovy - snaha šokovat - což se nedaří. K udržení mojí pozornosti je potřeba mnohem více než jen sestřih neuvěřitelně natočených vražd a mučení, prokládaný rádoby reálně vypadajícími rozhovory s policisty v obsazení profláknutých herců. Velké zklamání. ()

smetyl

Kdybych tohle viděl v kině, tleskám ve stoje. Tohle mi neskutečně sedlo. Záběry handy-camery (mohly být brutálnější) i forma pseudodokumentu, který se snaží vypadat opravdově do sebe skvěle zapadají. Film je rozčleněn do několika kapitol vypovídajících o nesmírně krutém a zároveň inteligentním psychopatovi, který si s policií hraje loutkové divadlo. Spoiler! Začínáme od "první krve" a sledujeme celý jeho příběh až k samotnému závěru, který je parádní. Žádný terno ale skvěle to pasovalo do celkového konceptu.Speciální uznání patří maskám, které používal při mučení, úchylnost při druhé vraždě, kdy svou oběť pečlivě sledoval a schovaný za dveřmi čekal až usne a hlavně jeho podrobitelská schopnost, kdy si z jedné unesené ženy udělal otroka a mučil ji tak dlouho, že se do něj zamilovala a po krutosti toužila.Spoiler Poughkeepsie Tapes jsem si užil naplno a nemám vlastně co vytknout. Není tam nic co by mě nudilo a nebo otravovalo. Právě naopak.http://www.youtube.com/watch?v=CZJbwfmg_rE ()

Spacecore

Jsem několikaletým fandou Found footage filmů a hlavně horrorů. Už jsem jich zkouknul mnoho, řekl bych, že většinu a určitě tu většinu, která je významná, lepší. Některé filmy jsem prostě nesehnal, nebo mají tak nízká hodnocení, že na ně koukat nebudu. Nicméně jsem si Poughkeepsie Tapes nechával až do doby, kdy už mi nezbydou žádné další FFka. Dnes jsem to zkouknul a cítím se dobře, hlavně proto, že po tomhle přišel čas nechat tenhle žánr na nějakou dobu být s tím, že už jsem ty nejlepší filmy tohoto sub-žánru viděl. Poughkeepsie tapes je silný film. Na nějaký sadismus a vraždy jsem ve filmech zvyklý a něco snesu, přesto jsem se toho u tohohle filmu obával. Nuže nakonec ten film mi nepřišel ani tak o sadismu, ale o tom, jak neskutečně zlé a zvrhlé lidské bytosti dokážou být a to nam ě zapůsobilo. SPOILERY. Největší dojem samozřejmě udělalo to, co provedl Cheryl. To je hlavní tahák tohoto filmu a určitě toho o ní mohlo být více, ale vlastně jsem rád, že tam nedali víc. Chudák holka. No.. Jsem unavený z FF žánru a končím s ním na nějakou dobu. Tenhle film je (ne)příjemná tečka za mojí pouti za týmhle subžánrem a asi nepotřebuju vidět nic dalšího. ()

dr.block

Tvůrci The Poughkeepsie Tapes se nespokojili s obyčejným "Inspired by real events" při úvodních titulcích. Iluze toho, že jde o dokument je naprosto dokonalá včetně výborného závěrečného poděkování a věnování. Silný zážitek zaručen. ()

Perfo

Kdybych se předem neinformoval, že tento film je jakýsi fiktivní dokument doprovázený nahrávkami vraha, tak bych to všechno sežral a měl bych asi hodně dlouho velkou depku. Absolutní realističnost ve všech směrech. Herci dokonalí. Nahrávky na VHS vypadali neskutečně realisticky! Jestli jste měli u Blairwitch či REC bobky u tohohle se vám odšroubuje hlava a zdrhne do kouta. Vydržím hodně, ale s tímhle jsem měl problém i já. Proto nedám plné hodnocení i přesto, že je to vpravdě geniální snímek. ()

bolan

Ale no tak . . . to měl být pseudo-film nebo pseudo-dokument ??? Ať to bylo co chtělo, bylo to hrozně laciné a nudilo mě to k smrti. ()

Hernycztek

Depresivní dokumentární film o výjimečně sadistickém sériovém vrahovi, který si všechny vraždy, únosy a mučení natáčel na kameru. Na důvěryhodnosti přidává pojetí v jakém je film natočen, kdy vyšetřovatelé a příbuzní obětí vypovídají na kameru. A také ''dobře nekvalitní'' záběry, které vrah natáčel, vypadají realisticky. Konec je správně mrazivý. Rozhodně jeden z nejlepších filmů o sériových vrazích, ačkoliv je tady jeho identita neznámá. ()

Flopik

Film je točený ako dokument a snaží sa prezentovať najviac reálne ako sa len dá. My čo vieme, že to nie je podľa skutočnej udalosti si to "užijeme" o kus menej ako tí, ktorí si to pustia a pozerajú ako by sa to naozaj stalo. Je to formou FF, sám vrah nám natáča čo robí, teda skôr len malinké úseky. Kvalita je dosť zlá, nato sa treba pripraviť a v podstate nič drsné tam ani vidno nie je. Skôr to je o tom, čo nám povedia, že sa dialo. Alebo o tom čo nám povie náš vrah, na kamere žiadne nechutnosti nečakajte. Napriek tomu to má ale skvelú atmosféru a napätia až dokonca. Nie je to pre každého, keď sa však zamyslím, koľko takýchto vrahov skutočne môže existovať, tie 4* dám. ()

TaanStari

Síla... Něco tak kurva mrazivého jsem snad ještě neviděl. Narozdíl od ostatních "autentických" filmů je tohle opravdu uvěřitelné. ()

KOZEL84

Nezapůsobilo to na mě,protože sem tomu nevěřil.Prostě jen další film kde nějaký dement mučí lidi a navíc je to nejhorší kameraman na světě.Nuda! ()

jorgus

ne a ne a jeste jednou ne...handy cam horrory ja tuze ad, ale tohle bylo jako co?:(3/4 stopaze byli zabery postav co vysvetlovali spojitosti mezi kazetami, zbytek 1/4 bylo ONY zabery..kde nebylo nic videt..:(nebal jsem se, nezajimal jsem se, dokoukal jsem se..:) ()

Game90

Na začiatku som si myslel, že zase raz ďalší dokument a veľa rozprávania, ale nakoniec som bol celkom prekvapený. Kamera a ukážky z kaziet ma až mrazili po chrbte. ()

Meteorista

Žánr found footage už v týdle době moc netáhne. Když jo, tak se mu už moc nedaří (zdravim The Outwaters). Doba největší slávy tohoto žánru byla na začátku milénia a vydržela, podle mě, tak do roku 2015, max. 2018. Found footage už vyčerpal co moh’ a během toho se zrodily zajímavý kousky. Todle je jeden z hodně zajímavejch. Je to chytře vymyšlený, docela fajn zahraný a nepříjemný. Spíš než hororový je to vážně znepokojivý. A to se u tohoto žánru celkem dost počítá. ()

Jíha

Sick! Případ Cheryl Dempsey je, s výjimkou nějakých, zejména sociálních, horrorů, to nejtragičtější, co jsem vůbec ve filmu viděl. A i bez toho by šlo o pěkně nechutnej snímek. To, že nebylo nic moc vidět, a že nám o některých věcech buď vrah nebo vyšetřovatelé ve filmu raději ani neřekli považuju za klad. Hodnotím s odstupem, po shlédnutí jsem ještě vůbec nevěděl, co si o tom mám myslet. Skoro 80 %. ()

Rathalos

Tento film ma svoju atmosferu,ale to je tak asi vsetko,amaterizmus jak hovado,keby to bolo podla skutocnej udalosti,tak to nepoviem nic,ale takto slabota prvej triedy...:-) ()

MickeyStuma

Ne. Divák nechť zapomene na ´Saw´ a podobné snímky o mučení. Tohle je daleko děsivější. Snímek o masovém vrahovi unášející ženy se kterými si před zavražděním -hraje- je kombinací pseudo-dokumentu a found footage a vskutku stylově. Snímek se velice kreativně snaží navodit autenticitu a to se skutečně daří a tak moc se tlačí na pilu, že snímek rozhodně není pro slabší povahy. Divák, který se dokáže vžít do těch unesených žen a správně uchopit jejich prožívající muka, musí hrůzou doslova oněmět. I tentokrát se jedná o nízkorozpočtový snímek a i tentokrát je vidět, že na správný děsivý film to bohatě stačí. ()