Bratři Bloomovi

• USA The Brothers Bloom (více)

Co si jen pamatují, byli bratři Bloomovi vždy odkázáni pouze jeden na druhého. Od dětství v ponurých sirotčincích až po luxusní život mezinárodních podvodníků se Stephen (Mark Ruffalo) a Bloom (Adrien Brody) dělili o vše. Stephen hravě vymýšlí rafinované plány, které následně realizují. Bloom ale touží po „neplánovaném životě“ - po skutečném dobrodružství, které předem nenaplánoval jeho starší bratr.
Bloom, který chce s životem podvodníka skončit, je ochoten se zúčastnit jednoho velkého posledního podvodu. Vetře se do života Penelope (Rachel Weisz), znuděné a svobodné ženy z New Jersey, která zdědila velké bohatství. Když k sobě pocítí skutečné city, začne váhat, zda ji chce skutečně oklamat, ale Penelope už je v pasti: je přesvědčena, že se jí naskytla příležitost zažít nezapomenutelné dobrodružství, do kterého je ochotna investovat milion dolarů. Zatímco se ale během jejich cest po celém světě utahuje smyčka Stephenových plánů, začíná Bloom přemýšlet o tom, zda nejde o nejnebezpečnější dobrodružství jejich života. (oficiální text distributora)

Blazis34

Dobrodružné drama odehrávající se ve velkém počtu měst a států. To se mi na tom líbilo a že se film podíval i do naší matičky Prahy, pro nás jen dobře. Hradčany jsou zde zachyceny velice romanticky, ale nepochopil jsem, proč zrovna výbuch v jedné z věží. Zbytečné počítačové efekty jsou vidět i při potencionálním výbuchu v rezidenství v New Jersey a jiné zbytečné scény. Občas jsem se ztrácel co se týče děje a nevěděl jsem proč kdo a co, ale ve finále jsem snad vše pochopil. Dobří herci mi ale film nezpříjemnili, nějaké pasáže mi přišli zbytečné. Dávám 55% - tři hvězdy. ()

Domas88

Nástup fakt dobrý, jen pak to zase začalo rychle upadat a pak jen lži lži a lži... A z toho se stala nuda... Je to takové pak už až trapné.. Což je škoda.. ()

mouzi

.. eh ..? chtelo by to dat dohromady logiku a strih, pak by se na to dalo divat.. verim, ze Ruffalo i Brody byli do svych roli nalezite ponoreni, ale ani herecke vykony, ktere by tu MOHLY byt, nezachrani film s idiotskym scenarem a strihem.. nakonec nejlepsi postavou byla asi Bang Bang, ale i ta by mela na lepsi snimek, nez tento nezdar ()

Dankaaa

Tak dobre som sa uz davno nebavila. Inteligentny humor podfarbeny peknou hudbou a napinavym prepletenym dejom. Kazdu scenu som uplne htlala. five stars ()

david666

Už dlouho jsem s filmem a jeho stopáží tak nebojoval, spánek ne a ne odejít. I přes účast Rachel a Adriena se jedná o hodně nudnou záležitost, kterou oživuje max. změny prostředí (Praha, Č.Hora apod) ()

Film jsem chtěla vidět kvůli Rachel Weisz a ta to také společně s Reiko zachraňovala, na rozdíl od mužské části, která totálně propadla. Od začátku jsem čekala, kdy se film rozjede a po půlce jsem to už vzdala. Kdyby byl aspoň o půlhodiny kratší a trošku živější, možná by se dala vydržet i ta čitelnost, ale takhle máte tendenci pustit si film zrychleně, alespoň poslední část, kde se neděje nic, všechno už víte a jen čekáte na titulky. ()

veverysiak

Podľa prvých taktov som očakával dosť slušnú zábavu z rezortu podfukárov, lenže postupne sa do toho začali miešať iné žánre, príbeh sa nám začal tak motať, že úplne prestalo byť jasné, kde je sever, niečo podobné ako v Hre, tam to však malo jasne mysteriózno-dramatický nádych, tu je aj komediálno, aj dramatično, aj romanticko zafarbený príbeh, ktorého delikátnosť však napriek všetkým týmto chutiam nakoniec nemôžeme oceniť, lebo ho kuchtíci pripálili, inak veľká škoda, krásne exteriéry a vynikajúci herci si to nezaslúžili, takže 60%. ()

djcremo

Už keď podfuk tak jeden a poriadny a nie jeden za druhým, ktoré ani nedávajú zmysel. Je to bez energie, bez náboja, prehnane dlhé nudné tak, že mi to prišlo akoby som to sledoval vyše troch hodín a pozeral na hodinky, kedy to už skončí. A nič na tom nemenilo ani obsadenie filmu. Proste tentoraz to nejako nevyšlo a ani to nejako nedržalo pokope. ()

bonovox

Film je síce svojim spôsobom originálny, ale ako celok vôbec nefunguje. Kvôli ale niektorým scénkam sa ho oplatí vidieť (predvádzanie zručností vynikajúcej Rachel Weisz). ()

brasek

Brody a Ruffalo mi proste tu nesedia... podľa mňa nezapadli do deja a vcelku ani film mi nejako nechutí. Dosť nudy na dobrodružnú komédiu. ()

Daline

Film celkově nepůsobí koherentním dojmem, ale přesto má svůj osobitý šarm. Chemie mezi Brodym a Weisz byla fantastická, Rinko Kikuči také. Ač mám Marka Ruffala ráda, jeho scény na mě působily rušivě. Poslední, dramatičtější část, mě donutila přidat hvězdičku. Bylo to skvělé, ale možná jednou stačilo. ()

JimJam

Jedn z nejzajímavějších filmů poslední doby, hodně mi připomněl filmy Wese Andersona, i díky Brodymu, jehož role není nepodobná té z Darjeeling Limited. Herci jsou velmi dobří (mj. slizký Belgičan Robbieho Coltrana), dominují Adrien Brody a Rachel Weisz, kteří jsou jedním z nejlepších filmových párů za poslední roky. ()

najki

prva polovica za 5* druha za 3* a tak spriemerujem na 4*, slabsie styri. Prva polovica ma prijemne prekvapuje, nepocula som o tomto filme predtym, zacala som ho pozerat bez akychkolvek vedomosti. Vyborne som sa zabavala najme na Bang Bang, zaujimavy dej ubiehal velmi rychlo a zrazu bum, v polke filmu sa akosi vsetko zaseklo. Neviem, ci scenarista nahodou niekam neodskocil a zabudol sa vratit, ale druha polka je pisana akokeby niekym inym. Alebo len jednoducho povodny stratil dych. vrcholom je, ze zaver sme nepochopili absolutne, tu sposob nech si divak domysli akosi nefungoval. Este spomeniem, ze plusom je vyber hercov. ()

Lucije

Perfektní obsazení, propracování geniální, velice vydařený snímek, rozesměje, nažhaví i rozesmutní. Nazvala bych to život jako kulisa. ()

Ja.cek

Berte to s nadsázkou, jako hru nebo pohádku, snad se pak budete bavit tak dobře jako já. Někdy za půlkou trochu vázne tempo, ale to těm roztomilým figurkám odpustíte. ()

Tweetak

Chytré, dobové. Líbilo se mi vykreslování charakteru postav a praštěnost dědičky. Není nad to, když se mezi muže přimíchá ženská. ()

Star Wars: Epizodu VIII natočí…

Star Wars: Epizodu VIII natočí…

21.06.2014