poster

Bratři Bloomovi

 • USA

  The Brothers Bloom

 • Slovensko

  Bratia Bloomovci

 • Nový Zéland

  The Brothers Bloom

Dobrodružný / Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2008, 108 min

Externí recenze k filmu (6)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ***

  "Kvalitní kamera a okázalý retro styl natáčení (včetně dobového soundtracku) upadají s rozporuplným scénářem, který nedotáhne jedinou věc do zdárného konce. Happy end se hlasitě hlásí o slovo přibližně od druhé třetiny a jakmile Bloom přestane rozeznávat, co je realita a co jen bratrem vymyšlená…" (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) ***

  "Je to dobre natočené, so štipkou invencie, ale príbeh je tak trochu čudácky a k “len” k dobrému priemeru dopomohli slávne mená predstaviteľov hlavných postáv, a tak trochu i známa Prah" (více)

 • LaCultura.cz (Martina Čambalová) ***

  "Skrátka celé je to akési zvláštne. Scenár situáciu tiež nevylepšuje. Film, ktorý mal v úvode nábeh na výborný spád a tempo, zrazu začne stagnovať a topí sa uprostred nasilu vykonštruovaného príbehu. Dovolím si tvrdiť, že na bežného diváka to nezafunguje a aj veční pseudoumelci, ktorí objavia odkaz…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) ****

  "Bratři Bloomovi nejsou v žádném případě přemoudřelý snímek – svými podfuky baví a užívá si matení jak postav, tak diváků, kteří si nemohou být ničím jistí až do finále, které nabízí tak jasný konec, jaký bych si po dvou hodinách mohl jen přát, přičemž právě délka je jednou z nejvýraznějších slabin." (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) ****

  "I přes hořký pocit, který v člověku závěr Bratrů Bloomových zanechá, je druhý film Riana Johnsona povedený. Může za to především skvěle zdeprimovaný Adrien Brody, sympatická Rachel Weisz a roztomilá Rinko Kikuchi. Tahle trojice táhne Bratry Bloomovi hodně dopředu, ale ani oni bohužel nestačili tomu…" (více)

 • 25fps.cz (Milan Hain) ****

  "Z předchozích dvou odstavců se může zdát, že se Bratři Bloomovi berou až příliš vážně. Je tomu však přesně naopak. Johnsonovo zamyšlení nad rolí fikce v našem životě dostalo podobu chytré komedie se zábavnými a trochu potrhlými dialogy…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace