Zábavná show, která ukazuje vědu z té vtipnější stránky. Je možné chodit po hladině bazénu naplněného pudinkem? Lze tavit sklo v mikrovlnné troubě? Jak daleko dojede nemocniční vozík poháněný minimaxem? Vynalézavé zničení karavanu a ohnivý výbuch v každém díle zaručeny! (oficiální text distributora)

Scratt

S přibývajícími řadami sice jednotlivé díly ztrácejí na zajímavosti i vtipu, ale stále se jedná o příjemný zábavný pořad, na který se vždy rád podívám. Brainiac je pořad, který vědě na záda lepí papír s nápisem "Nakopni mě!". 70% ()

filmmovier

Richard Hammond v pořadu o fyzice. Tyhle typy zábavných, šílených experimentálních pořadů byly vždycky fajn a tenhle není výjimka. Brainiac je po zábavné stránce opravdu dobrý pořad, občas se tam objeví i docela zajímavé experimenty a nápady, ale pravdou je, že bez Hammonda by to nebylo ono a že to asi není určeno pro nějaké pravidelné sledování. Ale je to prostě dobrý a ten humor vůbec nepůsobí blbě, protože se to přece jen snaží dělat seriózně a s vážnou tváří. 70%. ()

Master19

Tak konečně vím, že když budu dostávát elektrošoky, nemám chodit na romantickou večeři... :-) Co mě vadí, je klopotný a chaotický formát, jinak to jde. ()

Ravi

Několik zajímavých nápadů nemůže zachránit tento praštěný pokus o solidní vědeckou zábavu. Pokusy, které teatrálně zabíhají někdy až do trapné absurdity vážně nejsou potřeba vysílat pro širokou veřejnost. Pro děti celkem stravitelné, avšak ne příliš vhodné pro výchovu (pokusy s trhavinami, apod. - i když možná lepší napřed to vidět v televizi, než to hned zkoušet naostro). Zkrátka nic moc 25% = 1/5 ()

pugs

Keď to mám dať vedľa Mythbusters, tak je to naprosto ZLÉ. Proste sa mi to nepáči, nijak ma to neoslovilo... Idem si radšej pustiť Mythbusters. 2/10 ()

U.Tarare

Narozdíl od Mythbusters tady jsou pokusy strašně odfláknuté. Navíc některé jsou totálně stupidní, viz. jestli praskne akvárko, když na něj pošlem ocelovou kouli... ()

manonfire

Humpolácky zakomponované funny komentáře nebyly funny. Nevím jestli je dement dramaturg, nebo moderátoři, ale sázel bych na jistotu a volil obě možnosti. Tohle se nepovedlo.20% ()

giovanni3

Velice kvalitní seriál o vědě... Člověk zde uvidí i to proč do mikrovlnky nedávat alobal, kolik vydrží sejf prostě vše na co si vzpomene i nevzpomene... Dávám 4z5 ()

Mr.Jackass

za prvé totálně ultrahovadina...a za druhé lepší než čumět do zdi, takže jsem v období před státnicema pár dílů viděl...a občas se i pousmál... ()

Mr.Floyd

No neviem či je pomenovanie seriál najvýstižnejšie, osobne dávam prednosť pojmu relácia. Inak je to naozaj zaujímavé aká dokáže byť veda zábavná, najradšej mám barové triky a pokusy sexy "vedkíň". ()

BluT

Tenhle pořad je vážně dobrej. Takovej uvolněnej, na nic si nehraje a vyskytly se i ku*evsky vtipný díly (třeba s nejlepivější pomazánkou, "nejbolavějším" osvěžovačem dechu atp.). ()