Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

Forty-

Taká nemastná neslaná neoriginálna sprostosť. Keď nič iné nie je po ruke, dá sa to prehltnúť, inak ruky preč. ()

Skautka

Já jsem se ale výborně bavila :D :D. Letní komedie jak má bejt. Léto, slunce, moře, dobrodružství, poklad, a humor k nezaplacení :D. ()

Likan7

Po luxusní první půl hodině, která je prošpikovaná humorem, absurdními situacemi a šíleným Mattem jsem moc chtěl, aby se to přesně v tomhle duchu udrželo. Kate Hudson je super, krásná a jak dělá do romantických komediích a chemie s McConaugheym funguje. Jenže potom se to absolutně zvrhne v takový divný béčkový Lovce pokladů a jde to do háje. Bohatá dcera je sice fajn stejně tak jako neschopná partička kolem vtipně zlýho Kevina Harta, ale od nějaké 50. minuty mě film už přestal bavit úplně a závěr jsem vyloženě protrpěl. Díky začátku dám 3, ale odřený 3. ()

AdiegoA

Místo rozverné dobrodružné komedie z nádherného prostředí jsem dostal pouze home video z dovolené pár známých herců. Tahle zývačka by bez problémů snesla název Sahara: The sequel a nikdo by se nedivil. McConaughey opět pase po pokladu, má nevýrazného sidekicka a krasotinku na pozadí. Ovšem chybí vtip, zajímavější akce a hlavně mapování historie pokladu není vůbec záživné. Nuda, nuda a zase nuda. P.S. Nechápu, kdy a proč se o Kate Hudson začlo mluvit jako o sexy ženský. ()

BaronX

Pohoda, klídek, vínečko, něco dobrého k snědku ... žádný stresy, docela zábava - pár dobrých fórků, na držkatou Kate se dá taky koukat, prostě filmík, kterej rozhodně neurazí a je to slušnej relax! ()

Rodin

Kate Hudson to moc slušelo, to je ovšem na plánovaný "biják" opravdu málo. Matthew se snažil, docela jim dohromady ta role rozhádaného páru/expáru sedla, ovšem celkově šlo o nepříliš vydařený podprůměrný film hraničící s béčkem, kdyby v kategorii dobrodružně romantických kousků něco podobného existovalo. ()

boo-boo

Možno to nie je až taká katastrofa, ale ten film je nehorázne nudný. Čo nie je zrovna lichotivé u oddychovky, ktorá má za účel baviť, nie? ()

dj_kure

Tohle mi víc než sedlo. Bavil jsem se víc než dost, akorát ten žánr thriller nahoře mi fakt moc nesedí. Žádný natahovačky, vše funguje jak má a až do konce nenudí. Pro mě rozhodně nejlepší odreagovávačka roku 2008. 70% ()

TaNya_

Je to kravina ale zároveň asi moje guilty pleasure. Viděla sem ten film strašně mockrát, dřív dokonce i párkrát s dabingem. Má to pár dobrých vtipů a svižný tempo, takže si ten na hlavu padenej scénář celkem užívám. ()

Dub-C

Jako komedie se mi tento film velmi libil. Byla tam i dobra akce, dobre dialogy a prislo i na tu romantiku :) ()

mikhail

Milá romantická komédia s dobrou dvojicou hlavných hrdinov (Kate Hudson, Matthew McConaughey) a vynikajúcim Donaldom Sutherlandom ()

elleyne

Očekávala jsem alespoň průmernou komedii,a dočkala jsem se spíš podprůměru...slabý scénář,tedy popravdě hodně slabý,monohkrát okoukané téma...a nezachrání to ani Kate Hudson,ani pěkná postava Mattewa,ani Donald Sutherland ani nádherné záběry moře.To je na pořádný film dost málo. ()

mirkath1

Přijemná oddechovka a ani jsem nic jiného nečekala. Na rozdíl od Enšígla já se můžu na Mattheův zadek dívat do alelujá :) ()