• Ba-jo
  ****

  Tak z tohoto televizního filmu jsem měl opravdu trauma, neboť jsem ho viděl ve věku odpovídajícímu věku hlavní hrdinky a dokázal jsem se dokonale vcítiti do jejího strachu !!!! Brrr ještě teď mi naskočí husí kůže když si na to vzpomenu. Nikdy jsem se pak už u žádného i sebeslavnějšího hororu takhle nebál.(5.8.2010)

 • GIK
  ***

  Matásek by byl ochoten i vznášedlo či létající kolo si postavit, jen aby si mohl s malou holčičkou hezky z očí do očí popovídat. Maminka si zatím užívá na nejdebilnějším večírku historie, kde je tak úžasná atmosféra, že všichni chrápou a jen máma, která strašně chtěla domů, krákorá nějaké odrhovačky.(8.12.2013)

 • KarKulA
  ***

  Na tento film si velmi dobře pamatuji ze svého dětství, protože když jsem ho poprvé viděla, bylo mi zhruba tolik co té nebohé holčičce a noční můry jsem z něj pár měsíců měla - a musím přiznat že mě z něj mrazí i dnes. Po stránce samotného zpracování to je sice naprostá tragédie a fušeřina, ovšem to že to má napětí s notnou dávkou psychologické mrazivosti tomu nikdo neodpáře a i přes své slabiny se tento televizní počin vryje pod kůži.(10.12.2013)

 • rakovnik
  ***

  Skvělá Běla Franclová v hlavní roli strká do kapsy všechny ostatní "opravdové" herce. Jak píše Crocuta, rovina příběhu na večírku marná, možná proto pak lépe vynikne děj v bytě. Vyvrcholení celkem napínavého příběhu je ale hodně přitažené za vlasy a i když měli tvůrci ještě prostor a vzhledem ke stopáži i čas, tak konec trapně usekli...(15.6.2011)

 • wosho
  **

  Jako malého mě tento film dokonale vystrašil, až jsem se bál spat sám a vždy před usnutím ¨jsem se celý zabalil pod peřinu, což dělám dodnes. Z pohledu však dospělého diváka je film silně zestárlý, místy hloupě směšný a skoro bez atmosféry. Velice se podařila ta část kdy oba hrdiny rozdělují jen dveře a stačí malá chyba a osud holčičky je spečetěn. Bohužel neustále střihy na večírek je katastrofální, kdykoliv se ve filmu objeví trošičky atmosféry, je vždy touto prasečinou zcela zničena. Celkově se jedná o směšného bubáka z dávné tv historie, která nedopadla tak mizerně jako http://www.csfd.cz/film/117952-prizrak/, ale i přesto se jedná o zcela ubohý pokus o něco jiného, než co se tehdy u nás točilo.(13.6.2011)

 • - Jedná se o jediný film, který natočila malá Běla Francová, představitelka Terezky. (M.B)