Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bebacek
  ***

  Tak trochu starší brácha Dassinova noiru o jablkách Thieves' Highway. Od Idy Lupino bych takový výkon nečekala. Jako mladá byla celkem hezká, takže si mohla dovolit hrát krásnou femme fatale, ovšem vedle takové Gildy by se stejně musela stydět. Její šílený smích byl ale natolik přesvědčivý, že mi bude v uších znít ještě hodně dlouho.(16.3.2008)

 • majo25
  ***

  Duo Raft a Bogart je dobrá dvojka. Práca tirákov je v podstate tiež dobre vykreslená - aj keď na môj vkus príliš chlapáckych a sarkastických rečí, všetko vyrovnávané komickými postavami. Dobrý rozjazd prechádza postupne ale do nudnejšej a viac idylickej strednej pasáže, v ktorej sa okrem vraždy v podstate nič závažné ani dramatické nedeje. Kompenzuje ho záver a súdna dráma - aj keď aj jej vyústenie by som si vedel predstaviť inak, než iba prepnutím nervov jediného svedka a tým pádom vyriešenie súdnej kauzy. V úplnom závere dostáva divák extrahappyend, v ktorom opäť dáva o sebe vedieť viac nadľahčená než dramatická stránka tohoto filmu. Film celkovo fajn, ale cítiť z neho nevyužitý potenciál viacerých dejových liniek.(25.10.2018)

 • vitekpe
  *****

  Hmmm, tak tohle je pochoutka prvotridni, a to predevsim diky Ide Lupino! ...Nejdriv me to zacalo bavit jako byvaleho ridice nakladaku, protoze mikrospanek je opravdu potvora... :-) ...ale toto brzo ustoupilo do pozadi, protoze prisla na radu bozska Ida, a predvedla vykon zastinujici vsechny ostatni o rad! Nicmene Ann Sheridan se (konecne!) taky predvedla, a v male rolicce se ukazala i roztomila Dorothea Kent, kterou jsem neznal... Bogart - Raft jako brachove taky vyborni. Svizny, chytry a zabavny cb filmek, ktery Vas rozhodne nudit nebude. Pokud jste tedy priznivci tohoto stylu.(21.2.2010)

 • cheyene
  ****

  Další solidní film noir s Humphreym Bogartem, který tu však tentokrát neztvárnil hlavní roli. Příběh dobře kombinuje sociální tématiku, drama, krimi i romantiku.(23.2.2013)

 • Rogue
  ***

  Jabka poprvé.(30.1.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace