• buldock

Tak tohle je typický příklad toho , jak nemá vypadat romantická komedie. Jedná se o klišovitý , infantilní , trapný , scénáristicky velmi slabý a režisérsky ubohý odvar , který omílá již stokrát viděné a neoriginální témata , která jsou ke všemu ještě hrozným způsobem natočena. Vydržel jsem jen díky velmi dobré Katherine Heigl , která drží celý film nad vodou , ale pro příště by si měla lépe vybírat scénář a režiséra. Suma sumárum: těžká nuda. Film: 44%(31.12.2008)

Asi budu zaujatý, ale já tu holku (Katherine Heigl) miluju. Nejlepší je scéna se zkoušením svatebních šatů. Ale k filmu. Ten na mě působí milým, oddechovým dojmem. Často jsem se i zasmál. Teda předpokládal jsem, že to nebude vyložená suchárna. V ,,Šatech" najdeme sice dost typických amerických scének, jako jsou hádky a usmiřování, ale mě to u tohohle filmu neva. Hlavně, že jsem se bavil. Hodnocení: 70%(3.4.2008)

Keď som niekedy pred pár mesiacmi išiel variť, tak som mal zapnutú náhodou tv a práve začalo 27 šiat. Takže som pri tom varil, upratoval, obedoval a nakoniec aj umyl riady. Takže nemôžem povedať, že by bol tento film pre mňa stratou času. A navyše to išlo v HD. Ak by ale po mne niekto chcel, aby som na podobný film musel ísť do kina a platil si za to, asi by sme sa nepohodli.(5.10.2012)

Předvídatelné a nepřekvapivé. Ale od podobných filmů skoro nelze čekat nic jiného a právě tohle dělá ty filmy. Navíc, právě proto to nemůže zklamat. A když na to koukáte ve čtyři ráno, protože nemůžete spát, tak vám to prostě sedne. Zaujme minimálně zajímavým obsazením (hodně nepříjemná sestra hlavní hrdinky nebo její kamarádka v parádním podání Judy Greer, Marsden mi konečně nebyl protivný, jen ten Edward Burns je stále nemastný neslaný, ale ten už asi jiný nebude). Dokonce jsem se i několikrát zasmál.(30.12.2015)

Hezká romantická komedie na odreagování. Koukat se na Katherine Heigl je vždycky příjemné a tady se člověk ještě ke všemu kouká na hromadu svateb, což je další velmi příjemná věc :o) Jediný takový nedostatek je, že zápletka je značně neoriginální, protože to, že muž využívá ženu a v tom se do ní zamiluje a nakonec se o využívání dotyčná doví je stará věc použitá už v mnoha filmech podobného typu.(6.6.2009)

• - Kevin (James Marsden) nosí hodinky značky Rolex Datejust II. (dyfur)

• - Celosvětová premiéra proběhla 9. ledna 2008 v Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)

• - Když jsou Jane a Kevin v baru, v pozadí hraje hudba Joshe Kelleyho. Josh Kelley je manžel Katherine Heigl. (Zdroj: ČSFD.cz)