Peter Gaulke a jeho partner Fred Wolf se zoufale snaží podpořit sledovanost televizního seriálu Skandály ze života zvířat, který původně moderoval Peterův otec. Zachrání je expedice do divočiny?  Poté, co oblíbený televizní seriál Skandály ze života zvířat převezme po populárním moderátorovi jeho syn Peter Gaulke, sledovanost začne záhy klesat. Není divu, protože Peter a jeho partner Fred jsou sice zvířecí nadšenci, ale jen to pro vysílání dobré show nestačí. Když už to vypadá, že pořad definitivně zajde na úbytě, dvojice se rozhodne, že musí přijít s něčím „opravdu velkým“, aby jej zachránila. Co kdyby se pokusili vystopovat tajemného nepolapitelného tvora, který se ukrývá v jeskyních uprostřed džungle, a odhalili tak největší tajemství přírody? Vydají se proto ještě se dvěma členy filmového štábu do jihoamerické divočiny, ale jejich expedici od samého počátku provázejí nejrůznější katastrofy. Hlavní role v americké komedii režiséra Freda Wolfa hrají Steve Zahn a Allen Covert. (oficiální text distributora)

Trailer

sedm.1

Naprosto nehorázný úlet.Ale bohužel,ikdyž je tu obrovská koncentrace úžasných,skvělých,vymatlaných,zhulených,vypitých magorů na metr čtvereční a vesměs jsou vtipný,zábavní a sympatičtí,jejich šílené gagy se odehrávají v naprosto odpadovém ději,který jsem vážně nekousl.On ten děj je vlastně stejně pitomej,jako ty postavy,co jím prochází a tvoří ho,ale narozdíl od nich je pouze pitomej a nic víc.Ono je to celý tak stašně ulítlý,že nevím,jestli to nebyl vlastně jenom jeden velkej fór,který buď divák vezme a nebo to po pár minutách vzdá.Já jsem tak někde mezi.Postavy a jejich imbecilní hlody fajn,palec nahoru,ale vše ostatní nekompromisní palec dolu.Skutečný blázinec! ()

CrazyWolf

Kravina... ale neuvěřitelně zábavná. Scéna, kdy si pouštějí a hodnotí ukázky z odvysílaných pořadů je prostě geniální, tu můžu vidět třeba tisíckrát za sebou. Příhoda s krocanem, vyražené zuby, večeře z piraňů, a pak to, co natočili o setkání s Yettim... to se prostě nedá zapomenout. Ten film je prostě tak moc blbej, až je geniální. Pokud máte chuť na nenáročnou, ale zábavnou komedii, není lepší volba. ()

DarkDemon odpad!

Dementní, trapné a naprosto zoufalé. Hloupé žvásty o ničem jsou tu prokládány pokusy o „fekální“ humor který je zde dle mého bohužel absolutně mimo hranice zábavnosti. Tvrdit, že je to skvělý zhulený film je nesmysl, protože ten „vyhulenec“ tam kupodivu působí nejnormálněji. Jediné co mě trochu pobavilo byla „krocaní scéna“ jinak jsem fakt trpěl. Je tu spousta komedií které dostávaly převážně odpad a já se nestyděl dát jim 2 - 3*, ale tohle je i na mě moc. Rozhodně bych si nedovolil Vám vymlouvat shlédnutí (třeba se nudit nebudete) jen buďte připraveni na to nejhorší. ()

eraserhead666

Když jsem zjistil, že to produkuje Sandler, začal jsem se i těšit. A nakonec jo, podobně debilní humor, který není trapný proto, že se nepovedl, ale je trapný proto, že má být trapný, mám docela rád. Jako celek to sice moc nefunguje, ale určité scény a vtipy jsou hodně fajn. A zhulený Justin Long je skvělý. ()

Fiftis odpad!

Už ani poriadne neviem, prečo som sa do tejto "komédie" pustil. Pravdepodobne preto, len v ňom hrá veľa hercov s celkom kvalitného, i keď tiež troch primitívneho Októberfestu, čo sa mi páčilo. Tu sa k partií ešte pridal aj Jonah Hill. Treba však napísať, že tento druh komédie rozhodne nemusím. Nefunguje nič, nikomu nefandíte, nikto vás nebaví, nikto neoslňuje herectvom, hudba snímke nepomáha, o deji radšej pomlčme a Bčko smrdí na hony. Ak ešte len zvažujete zhliadnutie tak hľadajte ďalej niečo iné. (28.11.2021) ()

• Přestože byl film natočen už v listopadu 2005, byl vydán až v únoru 2008. (Petr_Vacikar)