Skandály ze života zvířat

Úplná zverina

Komedie

USA, 2008, 81 min

• ArdathBay

Nekomedie s tak trapnými nevtipy, že by jeden blinkal. Ty rádoby vtipné situace ( konkurz, žralok napadnuvší řidiče výpravy, troubící magoři vyrazivší přední zuby "hrdinům" atd) mě donutili po 20 minutách vypnout tuto zhovadilost a momentálně se nachází v oblasti věčných lovišť. Ať si ji sežere třeba Yetti.(19.8.2008)

tohleto je strašná konina .. film nabitý zvířaty, kouřením trávy, téměř nevymyslitelnými situacemi a v neposlední řadě trapnými hláškami ... přes to vše mě dokázal učarovat na tolik, že si 3 rozhodně zasloužil, humor je dost odvázaný a střeštěný, ale i přes trapnost, jednoduchost a nekonzistenci tohoto snímku, jsem břišní svalstvo a bránici zaměstnal dost! herectvo je vesměs sympatické a umí to s "publikem jako jsem já"!;) takže za mě rozhodně úspěch v rámci mezí a nenáročným divákům vřele doporučuji pro uvolnění napjaté nálady ;) MÍR(2.9.2012)

• DarkDemon

Dementní, trapné a naprosto zoufalé. Hloupé žvásty o ničem jsou tu prokládány pokusy o „fekální“ humor který je zde dle mého bohužel absolutně mimo hranice zábavnosti. Tvrdit, že je to skvělý zhulený film je nesmysl, protože ten „vyhulenec“ tam kupodivu působí nejnormálněji. Jediné co mě trochu pobavilo byla „krocaní scéna“ jinak jsem fakt trpěl. Je tu spousta komedií které dostávaly převážně odpad a já se nestyděl dát jim 2 - 3*, ale tohle je i na mě moc. Rozhodně bych si nedovolil Vám vymlouvat shlédnutí (třeba se nudit nebudete) jen buďte připraveni na to nejhorší.(11.3.2009)

• njuska

Trapná, hloupá a vesměs velmi nudná záležitost na úrovni ultralevných italských komedií z 80. let. Od hodnocení "odpad" mě odradily asi 2 scénky, u kterých jsem se mírně pousmál. Tento film tedy hodnotim, jako těžce "céčkovou" komedii, která se dá zřejmě sledovat jen po notné dávce THC. Normálním lidem ho v žádném případě nemohu doporučit!(15.7.2008)

Tohle dílko neni totiž pro každýho. Ideální na páteční večer se svou milou, zelenou a ubalenou. Nasmál jsem se hrozně.Prostě prdel pro neupjatý, konvencema nezdeformovaný týpky. Z0oMb3E, Kryton, baaaja a další, jste prostě šáhli vedle. Dramata o milostném trojúhelníku na pozadí druhé světové války, které jste zřejmě chtěli vidět se většinou jmenujou jinak.(28.12.2014)