Zlodějská partie

V zajatí kódu

Krimi / Thriller

USA / Německo, 2009, 104 min

• Arius

Je to škoda že Morgan sa v ostatnej dobe objavuje v samých béčkových,otrepaných záležitostiach akým bola aj zlodejská paria. X-krát obmielaná téma vsadena do kúsok modernejšieho sveta, čili ste videli viac profesionálnej improvizácie pri zdolávaní ťažších prekážok, ináč ničím nezaujalo. Kludne by som mohol polovicu filmu prespať a vedel by som povedať presne čo sa udialo.Zaslúžené dve hviezdy.(13.9.2009)

Hm, ten Banderas je ale kocour! Se svým neodolatelným šarmem dodává celému filmu šmrnc. Není to sice dokonalé a chybiček jsem tam pár našla i já - ta, která se detaily většinou moc nezabývá.. ALE..je to ten typ filmu, který mi ubíhal rychle, bavil mě celou dobu, měl hodně zamotaný a propracovaný příběh a konec mě překvapil. Takže se nestydím dát 85%.(21.12.2011)

Film se docelá táhnul žádné zbraně skoro žádná akce a vše se rozjelo až když se šlo k věci napětí a trochu té akce narostlo až tak během té 50 minuty Banderase mám hodně rád takže mi ten trošku natažený začátek nevadil a snažil jsem si ten film co nejvíc vychutnat. Jenže konec byl nejdřív překvapivý a pak ztoho vzešlo něco co vám zamotá hlavu trochu jsem nepobíral. 3 hvězdy s odřenýma ušima.(7.4.2012)

• Mr.KarlAdler

Na co si to tu kdo hraje? Bez přemýšlení musím hodnotit až takhle nízko, protože tenhle "kousek" břečky mě pořádně vytočil (a ke všemu na Vánoce!). Nesmyslně vykrádající předešlé úspěšné filmy (třeba Dannyho parťáky), všechno působí nereálně, neuvěřitelně, dialogy jsou trapné (Banderas ještě víc). Mám už po krk podobných akčních vyblízátek bez originality, co na to v nejmenším nemají. A že uvidím totálně špatný film s Morganem Freemanem, mě zaskočilo snad úplně nejvíc. Adios, kuci, zbytečné plýtvání energií, časem a penězi.(8.1.2013)

• nash.

Lupičská story, která má tak dlouhý rozjezd, že než se začne něco dít, divák už je v limbu. A nepřidá jí ani ta spousta klišé (včetně zbytečné erotické scény, nasazené přesně podle příručky pro začínající filmaře ve 27 minutě), kterými musí dvojice lupičů proniknout než se dostane k cíli, kde.. není nic, jen hrst dalších klišé, tentokrát těch pointových, se spoustou tradičně „nečekaných“ zvratů a odhalení. Navíc Banderas těžce nestíhá skvělého Freemana a to je na výsledku také znát.(10.4.2011)