Zlodějská partie

V zajatí kódu

Krimi / Thriller

USA / Německo, 2009, 104 min

• AngelAngie

Jsem na svátky u svých rodičů a jejich vkus by se dal definovat přesně tímhle filmem - milují známé tváře, jména režisérů jim nic neříkají a dají na tuctový příběh, ale je bude bavit vždycky... a díky Bohu za to, protože já bych na to sama nekoukala a když jsem u nich, tak se vezu jen na vlně tehle skvostů a odpočinu si víc, než kdybych popíjela grog někde na horách... Film o ničem, žádná reklama, nikdy jsem o něm ani neslyšela, škoda těch herců a vlastně i režisérky.(23.12.2009)

• FlyBoy

Zlodejina sakra veliká. Kde sa neodkukáva, tam sa fičí po ojazdených dráhach, na ktorých sa zdržovať už ani z plezíru neprosím. Mix dueta Morgan/Banderas je tak bolestivý ako moja ľavá platnička a ich čachry machry proti ruskému kazačoku ma len ožobračili o môj drahocenný čas. Na iPhone som si ešte nenašetril, Ericsson mi doposiaľ nekľakol, takže si to interaktívne podsúvanie strčte do zadku.(12.2.2010)

Morgan Freeman neraz v rôznych rozhovoroch prezradil, že by si rád zahral zloduchov a kriminálnikov aj v menej ambicióznych filmoch. Pár ich už na konte má Povodeň, Nabiť a zabiť, Wanted..., ale toto bol trošku trapas. Myslím, že obsadenie hercov akými sú M. Freeman i A. Banderas je plytvaním ich talentu. Mohol ich nahradiť ktokoľvek menej hviezdny a film by mnoho na kvalite nastratil. Slabé tri hviezdičky. 50%.(1.6.2010)

• Gilmour93

Morgan obarvený na mývala, Antonio četně kopulující s Radžou Mičelovovou a třetí housle Hardy s Forsterem. Bezkrevný iHeist, jenž je už svým názvem předurčen k tomu, že vám bude ukradený. Ideální kulisa k podvečernímu žehlení navlhlých bankovek..(26.11.2015)

• Frajer42

Film jsem viděl strašně dávno a moc si z něj napamatuji. Vzpomínám si podrobně pouze na začátek a závěr, který se mi líbil. Vše ostatní mezi tím stálo za nic. Hrozně blbý děj, který nemohl spasit ani herecký výkon dvou až tří postav. Hrozná nuda. *(26.2.2012)

• - Když spolu Morgan Freeman a Antonio Banderas mluví na střeše domu, je v Banderasových brýlích Ray Ban vidět mikrofon a kamera. (FilmFan24)

• - Gabriel Martin (Antonio Banderas) nosí hodinky značky IWC Aquatimer. (dyfur)

• - Scény z metra odehrávající se v New Yorku byly natočeny v Sofii (Bulharsko) a vozy byly ruské výroby (typ 81-714.2). (FilmFan24)