První neděle

Bláznivá lúpež

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2008, 94 min

• sidzej

Neuveriteľná stupidita akých nám Hollywood v poslednej dobe predkladá mraky. Opäť zosmiešňovanie černochov, ktorí v tomto filme pôsobili ako retardovaní mantáci. Pozerať sa to s privretím očí dá ale odporúčam aby ste sa tomuto nepodarku vyhli oblúkom. Ice Cube mal už dávno filmovú kariéru hodiť na klinec.(14.7.2008)

• stephano

No jako je to morálni až běda, patosojdní taktéž. Myslel sem že to pude aspoń trochu ve šlépjejích dvou předcházejících dílů. Jestli se dá vůbec říct že to s nima má mít neco společnýho. No Ice cube se už asi tehle rodinejch komedií nezbaví a to nemluvim o tom že hraje v každym filmu uplně stejnou tužku.(25.4.2008)

• Easykk

Vůbec jsem nevěděl co od tohohle filmu čekat, po jeho shlédnutí už to vím..film mě na jeden večer zabavil, ale..pořád jsem si říkal, kde jsem sakra vzal film z devadesátých let aniž bych ho už dávno neviděl..a v tom koukám, jak syn hlavního hrdiny hraje na PSP a volá tátovi, že mu nefunguje..tak safra…rychle přetáčím na titulky….!2008!…připadlo mi, že jsem se posunul v čase..no vážně…takovéhle filmy jsem sledoval před deseti až patnácti lety…tehdy by se mi líbil také daleko víc, bohužel, v této době je to jaksi sázka na koně o kterém víte, že vám ho včera ukradli. :) Pro mě 2 a ½ *(9.7.2009)

• Olík

Zpočátku to nevypadá jako úplně dobrý nápad pokusit se vykrást každou neděli pravidelně zaplněný kostel, ale postupem času se ukáže, že právě tato událost pomůže otevřít oči dvěma nenapravitelným zlodějíčkům a dá jim druhou životní šanci. Ice Cube už hrál v lepších, ale i horších „afro-gangsta komediích“. A Tracy Morgan? – ve filmu bych spíše viděl Mika Eppse, ale celkově je to koukatelné.(7.7.2010)

Na to, že Ice Cubea moc nemusim, tak tohle ještě docela ušlo. Námět s tim kostelem se mi docela líbil, vtípky občas nějaký byly a ty moralitky na konci už jsem čekal předem, takže jsem se s nima smířil. Takže taková pohodová jednohubka, z podobnýho ranku se dají určitě sehnat i mnohem horší komedie.(11.8.2008)

• - Film byl do kin distribuován pod kódovým názvem Bad to Worse. (Elwanelyn)