poster

První neděle

 • USA

  First Sunday

 • Slovensko

  Bláznivá lúpež

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2008, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sidzej
  *

  Neuveriteľná stupidita akých nám Hollywood v poslednej dobe predkladá mraky. Opäť zosmiešňovanie černochov, ktorí v tomto filme pôsobili ako retardovaní mantáci. Pozerať sa to s privretím očí dá ale odporúčam aby ste sa tomuto nepodarku vyhli oblúkom. Ice Cube mal už dávno filmovú kariéru hodiť na klinec.(14.7.2008)

 • stephano
  **

  No jako je to morálni až běda, patosojdní taktéž. Myslel sem že to pude aspoń trochu ve šlépjejích dvou předcházejících dílů. Jestli se dá vůbec říct že to s nima má mít neco společnýho. No Ice cube se už asi tehle rodinejch komedií nezbaví a to nemluvim o tom že hraje v každym filmu uplně stejnou tužku.(25.4.2008)

 • Easykk
  **

  Vůbec jsem nevěděl co od tohohle filmu čekat, po jeho shlédnutí už to vím..film mě na jeden večer zabavil, ale..pořád jsem si říkal, kde jsem sakra vzal film z devadesátých let aniž bych ho už dávno neviděl..a v tom koukám, jak syn hlavního hrdiny hraje na PSP a volá tátovi, že mu nefunguje..tak safra…rychle přetáčím na titulky….!2008!…připadlo mi, že jsem se posunul v čase..no vážně…takovéhle filmy jsem sledoval před deseti až patnácti lety…tehdy by se mi líbil také daleko víc, bohužel, v této době je to jaksi sázka na koně o kterém víte, že vám ho včera ukradli. :) Pro mě 2 a ½ *(9.7.2009)

 • Olík
  **

  Zpočátku to nevypadá jako úplně dobrý nápad pokusit se vykrást každou neděli pravidelně zaplněný kostel, ale postupem času se ukáže, že právě tato událost pomůže otevřít oči dvěma nenapravitelným zlodějíčkům a dá jim druhou životní šanci. Ice Cube už hrál v lepších, ale i horších „afro-gangsta komediích“. A Tracy Morgan? – ve filmu bych spíše viděl Mika Eppse, ale celkově je to koukatelné.(7.7.2010)

 • milka
  ***

  Na to, že Ice Cubea moc nemusim, tak tohle ještě docela ušlo. Námět s tim kostelem se mi docela líbil, vtípky občas nějaký byly a ty moralitky na konci už jsem čekal předem, takže jsem se s nima smířil. Takže taková pohodová jednohubka, z podobnýho ranku se dají určitě sehnat i mnohem horší komedie.(11.8.2008)

 • - Film byl do kin distribuován pod kódovým názvem Bad to Worse. (Elwanelyn)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace