První neděle

Bláznivá lúpež

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2008, 94 min

• Malarkey

Typická černošská komedie, kde běloch hraje prakticky ojediněle, ale nakonec přecijenom hraje. Sympatické na ní ale je fakt, že se v ní objeví docela zajímaví herci jako například Tracy Morgan nebo Chi McBride. Takže to nakonec nevyzní tak nezajímavě, jak by na první pohled mohlo vypadat. Druhá věc je, že do filmu tahají, až moc, křesťanství. Ale to je věc názorů. Ten film je na něm vlastně položenej, jelikož se celý odehrává v kostele. Rozhodně je to ale daleko lepší a vtipnější černošská komedie, než veškeré předešlé, které jsem kdy viděl, především ty s Ice Cubem.(9.9.2010)

• Easykk

Vůbec jsem nevěděl co od tohohle filmu čekat, po jeho shlédnutí už to vím..film mě na jeden večer zabavil, ale..pořád jsem si říkal, kde jsem sakra vzal film z devadesátých let aniž bych ho už dávno neviděl..a v tom koukám, jak syn hlavního hrdiny hraje na PSP a volá tátovi, že mu nefunguje..tak safra…rychle přetáčím na titulky….!2008!…připadlo mi, že jsem se posunul v čase..no vážně…takovéhle filmy jsem sledoval před deseti až patnácti lety…tehdy by se mi líbil také daleko víc, bohužel, v této době je to jaksi sázka na koně o kterém víte, že vám ho včera ukradli. :) Pro mě 2 a ½ *(9.7.2009)

• Soweek

Ice Cube je už doopravdy v řiti. Nechápu jak jeho hip hopovou kariéru ještě někdo může brát vážně. Tenhle film se nijak neliší od jeho předchozích rodinných komedií, až na to, že tato komedie je velice trapná, takže nám už zbývá pouze označení "rodinný", kterému bych zrovna velké plus nepřikládal. Tracy Morgan je naprosto tragický, stejně jako v 30 Rock a příběh je asi to nejtragičtější. 1,5* ze soucitu.(19.4.2008)

• stephano

No jako je to morálni až běda, patosojdní taktéž. Myslel sem že to pude aspoń trochu ve šlépjejích dvou předcházejících dílů. Jestli se dá vůbec říct že to s nima má mít neco společnýho. No Ice cube se už asi tehle rodinejch komedií nezbaví a to nemluvim o tom že hraje v každym filmu uplně stejnou tužku.(25.4.2008)

Na to, že Ice Cubea moc nemusim, tak tohle ještě docela ušlo. Námět s tim kostelem se mi docela líbil, vtípky občas nějaký byly a ty moralitky na konci už jsem čekal předem, takže jsem se s nima smířil. Takže taková pohodová jednohubka, z podobnýho ranku se dají určitě sehnat i mnohem horší komedie.(11.8.2008)

• - Film byl do kin distribuován pod kódovým názvem Bad to Worse. (Elwanelyn)