Durell a LeeJohn jsou jen malí zlodějíčci, ale když jde o záchranu rodiny, rozhodnou se vyloupit kostel. Netuší ovšem, že v něm budou muset strávit noc v přítomnosti Pána a jeho následovníků. V hlavních rolích kriminální komedie Ice Cube a Tracy Morgan.  Hrdiny americké kriminální komedie o dobrých úmyslech, špatných rozhodnutích a druhých šancích, jejímž autorem i režisérem je David E. Talbert, je dvojice nejlepších kamarádů. Durell (Ice Cube) a LeeJohn (Tracy Morgan) jsou jen bezvýznamní zlodějíčci, ale když se Durell dozví, že se jeho bývalá přítelkyně chystá i s jejich synem odstěhovat, je mu jasné, že jediný způsob jak zachránit rozpadající se rodinu je sehnat sedmnáct tisíc dolarů na splacení ženina dluhu. Tak se zrodí zoufalý nápad vykrást sousední kostel. Jenže když se povedená dvojka vloupe dovnitř, zjistí, že narazila. Pokud chce peníze získat, bude muset strávit celou noc v přítomnosti Pána a jeho horlivých následovníků… (oficiální text distributora)

Matros

Možná jednou jsem se zasmál. Ice Cube mi nevadí, ale prostě to byla ukrutná nuda! Jak se to mohlo někomu líbit na 5* ? Jo a už mám docela dost toho zpívání v kostelech.... ()

Olík

Zpočátku to nevypadá jako úplně dobrý nápad pokusit se vykrást každou neděli pravidelně zaplněný kostel, ale postupem času se ukáže, že právě tato událost pomůže otevřít oči dvěma nenapravitelným zlodějíčkům a dá jim druhou životní šanci. Ice Cube už hrál v lepších, ale i horších „afro-gangsta komediích“. A Tracy Morgan? – ve filmu bych spíše viděl Mika Eppse, ale celkově je to koukatelné. ()

stephano

No jako je to morálni až běda, patosojdní taktéž. Myslel sem že to pude aspoń trochu ve šlépjejích dvou předcházejících dílů. Jestli se dá vůbec říct že to s nima má mít neco společnýho. No Ice cube se už asi tehle rodinejch komedií nezbaví a to nemluvim o tom že hraje v každym filmu uplně stejnou tužku. ()

Mes-siah

Ono to moc komédia nieje, ale aj tak za tento film dávam 2 hviezičky za prevedenie, myšlienku a 1 hviezdu za moralizovanie. Nebolo toho mnoho, ale aj tak to stačilo. Zanechalo to vo mne pozitívne pocity a o tom to predsa je. ()

MaxForValue

Prvá polovica filmu nadpriemerná, v druhej sa to celé skĺza ku zbytočným moralistickým ponaučeniam, chýba humor, a preto len veľmi priemerné 3*. Nebyť tej dlhej stopáže mohlo to byť oveľa lepšie. ()

petan416

Zatím jsem viděl první polovinu a přijde mi to jako vcelku vtipná situovaná komedie s prvky kdy se režisér snaží "vpumpovatů do filmu kriminální a akční děj. Námět vcelku jednoduchý, ale účinný. Velice těsně, ale ještě 85% ()

2060

No tak tenhle film se celkem dost nepovedl. Pro mě celkem nuda a ani se to snad nedá dokoukat do konce. Jedna hvězda jen kvůli Ice Cubeovi. ()

mistr97

První neděle mě příliš nezaujala. Humoru ve filmu totiž zrovna moc není, a pokud už se nějaký vtip objeví, tak rozhodně není z kategorie prvotřídních. A nic jiného vlastně ani nenabízí. Film jsem zhlédnul, aniž bych nějak trpěl, ale těžko hledám něco, co by se mi při sledování opravdu líbilo a čím by film vynikal. ()