Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiální text distributora)

saltonsea?

Nechce se mi věřit, že toto natočil stejný režisér jako vynikajicí první díl. Jako kdyby jel na půl plynu, pouze občas přišlápl pedál. ()

Laca1313

Bohužel u dvojky jsem se nebavil tolik jako u jedničky. Ale brutalit a nechutností tu bylo stále dost. A navíc i pěknej bab (ano,mně se ty motorkářky fakt líbili, samozřejmě s vyjímkou královny :D :D ). A ti trpaslící mě taky pobavili. ()

Cryptkeeper

Chaoticka picovina,co nema hlavu ani patu. Uboha snaha vzbudit v divakovi pocit hnusu a sokovanosti. Bylo by to v pohode,jen kdybych to reziserovi aspon na chvili uveril.Celkem slusna jednicka ma bratricka v podobe stupidniho pokracovani. ()

hribisko

Nesmyslná křeč, "nápady" tlačené na silu, nezábavné, všechno už bylo v jedničce...dvojka a trojka svorně monstršit ()

BLADER

Samoúčelnosť je slovo, ktoré by malo stáť hneď za názvom. Film ako celok nefunguje, ale priznávam, ešte je to celkom zábava. Ale nejako ma po tomto prešla chuť na trojku. ()

Petulka88

Dvojka dějově navazuje tam, kde končila jednička. V čem ale nedokáže navázat ani náhodou je šílená zábavnost prvního dílu. Místo toho nastoupila nuda a trapnost nejhrubšího zrna. Mezi novými postavami obzvlášť vyniká gang motorkářek. Asi měli být drsné a sexy. Místo toho jsou trapné a o jejich šéfku bych si neopřel ani kolo. Smrt batolete je sice nečekaná, ale že bych kvůli tomuhle sledoval fimy se říct nedá. Vrcholem všeho je pitva jedné z potvor, to je opravdu ubohost největšího kalibru. Děs, běs... Tu 1* dávám kvůli relativně zábavné závěrečné čtvrthodince, ve které dojde na ukazování koziček (i když žádný zázrak), na wrestling dvou liliputů a na fakt vtipnou scénu s porcováním babičky. Na 90-ti minutový film je to ale proklatě málo. ()

Lumberjack

Co to kurva mělo být ? Bába v pytli, trpasličí wrestler s dickem pomalu větším než on sám, znásilnění kočky a plno dalších sraček... Jednička se mi tedy líbila o dost víc... ()

martyraz

Tak túto nadielku som si veru užil, neviem prečo,jednoducho to bolo žradlo :)), preto som si zhliadol aj úvodnú a tretiu časť, no tam to už také dobré nebolo. V dvojke jednoducho to bolo dobre rozložené humor/horor/akcia . ()

Hellknight12

Pokračovanie, ktoré začína presne tam, kde prvý film skončil. Pár ľudí prvý masaker prežije a na miesto príde aj sestra jednej zo zomrelých žien, ktorej úlohou je pomstiť sa osobe, ktorá zapríčinila jej smrť. Znova jednoduchý príbeh, snaží sa to aj o komediálnu časť ale za mňa im to nevišlo. Film môžem odporučiť ale iba ak nemáte, čo pozerať. Celkové hodnotenie za mňa je 40%. ()

TSZ

Hmm..z Feast jedničky si pamatuju už jen to že mi přišla jako docela zábavně přiblblé béčko se spoustou krve.Dvojka se snaží dosáhnout téhož, takže autoři přidali hektolitry nejrůznějších tělních tekutin, uřezaných/utrhaných hlav či končetin, sexu a bizardních nechutností zabalených do černohumorného hávu. Z béčka se však stalo céčko nebo snad dokonce déčko, které sice zboří některá tabu, ale za pár týdnů si z něj bohužel nebudu pamatovat ani to,co z prvního dílu. ()

mimozakon

Veľa krvi, vnútorností, mŕtvol, krvi, mŕtvol a zopár monštier. Vtipné to je len veľmi ojedinele, záchvaty hrôzy žiadne, koniec prišiel znenazdania. ()

SKreyn odpad!

Komediálny horor, niektoré scény sú fakt neskutočne nechutné, niektoré komické, dej je úplne mimo. Pán režisér bol zrejme pod vplyvom nejakých omamných látok, lebo niečo takéto niekto normálny nedokáže natočiť. Chcel som to vypnúť hneď na začiatku, ale bol som zvedavý, aké hlúposti tam ešte uvidím, tak som to dopozeral do konca, ale až na tri krát. Nemôžem to hodnotiť inak ako ODPAD! ()

DjMetal

Slabe to bolo. Jednotka sa mi viac pacila. Sem to je strasne odflaknute. Ako masky priser, tak aj opuchliny na tvarach, atd. Chudak babicka. Ale zenske su sem na konci dobre:D (vyzlecene) :D...Mali sem byt nejake lakacky,ale neboli. Je to taky slabi horor. ()

vozralec

První polovina docela nuda plná zbytečné vaty. Pak to ale pomalu nabralo na obrátkách. Nechutnosti, blití, bába, dítě a další delikatesy. Přesto je první díl zřejmě o něco lepší. ()

Looka odpad!

0% snad ani nemá smysl cokoliv k tomuto veledílu psát. Vyhněte se největším obloukem vy všichni příznivci krvavé zábavy. ()

beso74

Pri sledovaní tejto série mám dojem, že Mr. Gulager si nevie ujasníť svoj postoj k starým, slabým a handikepovaným ľuďom a taktiež k tomu, čo znamená spraviť zmysluplné pokračovanie kraviny na entu, ktorá však na rozdiel od toho bola aspoň zábavná a neotrlá... ()

Amynka

Znovu si postupně pouštím celou trilogii a přestože jsem tentokrát věděla do čeho jdu, tak jsem zas valila oči ,na co že to proboha koukám???Jako jednička je pohodová klasika,ale tento díl???!!Fakt hardcore!!!!!Jako kam se hrabe Thanatomorphose na rozkládání babči trpaslíků!!!Nechápu, proč jí neodpráskli a nechali jí pomalu zaživa rozkládat...a ta scéna s odlehčením babči, než jí katapultovali,to je fakt děs!Jo a to s miminem????Jako hustý:-)))A taky pitva(prdnutí byl jen začátek:-D) nebo znásilnění kočičky...Já se neskutečně bavila:-),ale taky se přiznám,že mě tyto scénky nejen pobavily,ale i řádně znechutily! ()

masekjc

Ještě krvavější a úchylnější, ale bohužel s menším rozpočtem a to bylo sakra znát. Takže výsledkem je debilnější a hodně amatérské pokračování..Velká škoda... ()