Životní styl horní střední třídy Dona a Bridget Cardiganových je ohrožen, protože to vypadá, že Don, který je už rok bez práce, už žádnou hledat nechce, a hospodyňka Bridget nepracovala po většinu svého života. Jejich dluhy se už blíží 300 000 dolarů. Když to Bridget zjistí, dojde k závěru, že potřebuje získat práci - jakoukoli práci - která jim přinese aspoň nějaké prostředky. Neochotně vezme práci uklízečky ve Federální ústřední bance v Kansas City. Bridget téměř okamžitě okouzlí všechny ty staré opotřebované bankovky, které míří ke skartaci. Přijde s plánem, jak si zase pomoci k penězům - ukradne hodně z těch peněz, což podle ní je snadná práce, protože zámky používané na peněžních vozících jsou standardní a nikdo nikdy nekontroluje odpadky. Ke svému plánu potřebuje získat jednu osobu, která pracuje se skartovačkou, a druhou, která tlačí vozíky s penězi. (Filmbox)

Bratr

Vidím to následovně: Sobotní odpoledne, generální úklid a oběd za náma, gauč, poloha víceméně ležící a televizka. Za této konstelace jde o stoprocentní trefu do černého. A vůbec nebude vadit, že si mezi čtyřicátou a padesátou minutou trošku klimbnete. ()

david666

Již počáteční minuty slibovaly slušnou podívanou, která bude mít spád a vtip. A dá se říct, že tuto laťku si film drží téměř po celou dobu. Ono herecká sestava je zárukou, že se bavit budete. ()

tala

Zaujímavé je, že jedna z mojich obľúbených herečiek - Keaton mi v tomto filme lezie neskutočne na nervy svojou povestnou gestikuláciou a práve opačne ma baví Latifah. Na tancujúcu Katie Holmes je pekný pohľad, ale celkovo je to jedna zo zbytočných komédií...na nedeľu poobede je to ok, človek si oddýchne, ale čakať filmový zážitok by bolo priveľa. ()

lapatata

Moc příjemná a zábavná komedie, která nenudí a je docela napínavá, jelikož scénář není až tak předvídatelný, jako u jiných podobných filmů. Diane Keaton je skvělá, obvykle ji nemusím, ale tady se mi moc líbila. ()

camomilla

Film neni nic extra, ale prijemne ubehne. Pritahuji me tato temata, vzdycky si rikam, jake to asi je, ukradnout takovy prachy... O:-) ()

KcarlosK

Solidní kravinka na jedno použití. Diane zahraje cokoliv dokonale, Queen umí zpívat i hrát a Katie prostě není herečka. Jinak není co dodat, což mluví samo za sebe. ()

Desmond007

Já se bavil...miluju Diane Keaton, prostě jí to všechno žeru a každej film s ní. Je to taková oddechovka a docela dobře vymyšlená. Víc takových s Diane. ()

michnek

Naprosto skvělá oddychová komedie. Jen řekněte vy "negativci" jenž hodnotili tento film.....není to hezká představa??? Jenom za sebe mohu říci, že ocitnout se na stejném postu ve stejné instituci, také by mě to šrotovalo v hlavě... a buď bych byla "v balíku" :-) nebo za mřížkama :-) ()