Ženy v balíku

Sexi špinavé prachy

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2008, 104 min

• noby

Tři ženské, z nichž asi žádnou bych nechtěl potkat, a ne zrovna ze strachu. Jedna z nejstřeženějších bank na světě s vybavením z hobbymarketu. A tři ženské, které unikají prozrazení zřejmě jen díky velikému zázraku. A podivný scénář, nad kterým není radno přemýšlet. A tři děsně otravné ženské, to už jsem zmínil? Ale co, na jednu z nich se aspoň hezky kouká.(21.3.2011)

• Greg25

Hodně připitomělý scénář, herecky hodně prkenná Katie Holmes, poněkud přehrávající Diane Keaton a Queen Latifah, kerá dostává neskutěčně podobné role a navrch Ted Danson, který působí jako kdyby utekl přinejmenším z nějaké německé telenovely. Navíc charaktery, které nejsou sympatické ani ničím jinak zajímavé, vlastně jsou to takové pipiny a vám je zatraceně jedno jak to s nima všema dopadne a to je u podobného filmu krapet na závadu.Tohle je hodně velký a hodně špatný úlet s neskutečně hloupým scénářem a nulovým vtipným či zábavným potencionálem. 20%(19.6.2010)

• WANDRWALL

Kolik jen defrandantek jsem už poznal osobně, a taky o nich četl. I mě bylo asi třikrát v životě nabízeno, abych přijal místo, kde se defraudace bere jako součást profese. Já mám pro ni pochopení, protože je stále i dost takových, co nejsou defrandanti. Existuje jistá hypotéza profesora H., že většina defraudantů dokáže prožít zajímavější život než nedefrandanti. Tyhle obyčejné ženské toho moc neprožívají, i když na druhou stranu dokáží si užívat všeho, co jim život přináší, takže jsou sami se sebou spokojené. A někteří diváci taky.(13.9.2010)

Nic nového pod sluncem, ale přesto neurazí. Diane Keaton opět nepřekračuje svůj stín, ale to vůbec nevadí..."Holky" to slušně rozjedou a jejich drahé polovičky nestačí držet krok. Každopádně pro mě největším překvapením byla Katie Holmes, která byla kouzelná, neuvěřitelně vtipná, nečekaně to rozbalila, byť prostor až tak velký nedostala. Úžasná!(9.8.2009)

• tala

Zaujímavé je, že jedna z mojich obľúbených herečiek - Keaton mi v tomto filme lezie neskutočne na nervy svojou povestnou gestikuláciou a práve opačne ma baví Latifah. Na tancujúcu Katie Holmes je pekný pohľad, ale celkovo je to jedna zo zbytočných komédií...na nedeľu poobede je to ok, človek si oddýchne, ale čakať filmový zážitok by bolo priveľa.(29.8.2011)

• - Pri večeri v reštaurácii povie Jackie Truman (Katie Holmes), že by chcela navštíviť aj Československo, ale Don Cardigan (Ted Danson) jej vysvetľuje, že už neexistuje a rozdelilo sa na Českú republiku a Slovensko v roku 1992. V skutočnosti k rozdeleniu došlo o rok neskôr, oficiálne 1. januára 1993. (Piri)