poster

Ženy v balíku

 • USA

  Mad Money

 • Slovensko

  Sexi špinavé prachy

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2008, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karp
  *

  Ach ty dialogy... Možná by bylo lépe, kdyby hl. představitelky mlčely, mlčely a zase mlčely. Odpočátku jsem tenhle film bral jako nenáročnou komedii, která zabaví a vyplní čas. - Ale ani to nenastalo, spíše se dostavila nuda a čekání na konec. Nějak si ty vtípky a rozverné taškařice k popukání k filmu nesedly. Zvláštní. Herecké obsazení je ovšem dobré, i když Queen Latifah zrovna nemusím a její kouzlo jsem doposud neobjevil.(31.8.2010)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Na hnusnú, zvráskavenú Diane Keaton mám doslova alergiu. Je to jedna z najhorších herečiek, čo som kedy videl. Čím je staršia, tým mi je viac a viac odporná. To že si niekedy zahrala v kultovom "Kmotrovi" je už dávno zabudnuté. Jej súčastné herecké kreácie sú ukážkou absolutnej neschopnosti. Popri nej sa v tejto mimoriadne trapnej krimi komédii ešte predviedli ďalšie dve nesympatické filcky. Strapatá koza Katie Holmes a upotená, obézna afroameričanka Queen Latifah. Takéto žumpácke trio sa rozhodla obsadiť do hlavných úloh akási neznáma, neskúsená režisérka Callie Khouri. No čo už len z toho mohlo vzniknúť? Odpad!(1.9.2012)

 • tomtomtoma
  ***

  Ženy v balíku jsou kriminální komedií a baví v rámci svých vlastních možností a schopností. Hravá nadsázka je doplněna všeobecně optimistickou náladou a divák promine i menší nesrovnalosti logiky. Každá možná trhlina je uzpůsobena hladšímu průběhu samotného příběhu a svým rozpustilým nadšením je film nakažlivý. Hlavní postavou humorného příběhu je postarší žena Bridget Cardigan (dobrá Diane Keaton), jejíž poklidný život v bezstarostnosti bohatství je cynismem osudem zcela převrácen. Každá nová životní etapa připravuje možnosti a pokušení, která leží na dosah ruky, jen se natáhnout. Odhodlání, odvaha a podmaňující zaplavování zážitkovým adrenalinem jsou sice vystřídány pocitem neohroženosti a nenasytností, se zdravě sebevědomou drzostí je ovšem hra otevřena až do úplného konce. Druhou hlavní postavou je svobodná matka Nina Brewster (pozoruhodná Queen Latifah) v dilematu zodpovědnosti právní společnosti a lákavé možnosti na pohodlnější život. Třetím do party je bezstarostná Jackie Truman (zajímavá Katie Holmes) v nadšení nebezpečného dobrodružství. Hlavní mužskou postavou je Bridgetin manžel Don Cardigan (sympatický Ted Danson), v rozpolcenosti ostražité bojácnosti a nadšení z vylepšení pošramocené rodinné finanční situace. Výraznou postavou je člen ostrahy Barry (příjemný Roger R. Cross) s jemnou romantickou linkou. Z dalších rolí: Jackiein prostodušší manžel Bob (Adam Rothenberg), snaživý a nejistý šéf ostrahy úvěrové banky Glover (zajímavý Stephen Root), odhodlaný a sveřepý agent Wayne (Marc Macaulay), prosperující soused a sebevědomý právník Bryce Arbogast (Christopher McDonald), jeho povrchní manželka Mindy Arbogast (Meagen Fay), či upovídaný loudil v ostraze Shaun (Finesse Mitchell). Je to jen zábava s humorným nadhledem, přiměřenou dávkou napětí a radostným pocitem nadšení. Tato lehká oddychová tvorba zpříjemní chvilku, nic více, nic méně.(22.1.2017)

 • milka
  *

  Tak tohle není film na zabití času, tohle je film pouze na zabití. Opravdu ďábelské herecké trio tu krade prachy a dělá u toho rádoby vtipné věci. Ovšem Dannyho parťáky v sukních určitě nečekejte, to by aspoň ten plán musel být chytrej. A že jedinej snesitelnej článek v celým filmu bude Queen Latifah, kterou nesnášim, myslím mluví za vše. Fakt strašný peklo.(24.1.2009)

 • HappySmile
  ****

  No vlastně bych normálně dala tři hvězdičky, ale když si tady tak čtu ty zahořklé komentáře, musím dát čtyři. Byla to pěkná oddychová komedie, podle mě rozhodně jedna z těch lepších oproti tomu, co se poslední dobou točí. Trojka Keaton, Latifah a Holms si skvěle sedla a rozhodně se tady člověk nenudil.(20.1.2011)

 • - Pri večeri v reštaurácii povie Jackie Truman (Katie Holmes), že by chcela navštíviť aj Československo, ale Don Cardigan (Ted Danson) jej vysvetľuje, že už neexistuje a rozdelilo sa na Českú republiku a Slovensko v roku 1992. V skutočnosti k rozdeleniu došlo o rok neskôr, oficiálne 1. januára 1993. (Piri)