Životní styl horní střední třídy Dona a Bridget Cardiganových je ohrožen, protože to vypadá, že Don, který je už rok bez práce, už žádnou hledat nechce, a hospodyňka Bridget nepracovala po většinu svého života. Jejich dluhy se už blíží 300 000 dolarů. Když to Bridget zjistí, dojde k závěru, že potřebuje získat práci - jakoukoli práci - která jim přinese aspoň nějaké prostředky. Neochotně vezme práci uklízečky ve Federální ústřední bance v Kansas City. Bridget téměř okamžitě okouzlí všechny ty staré opotřebované bankovky, které míří ke skartaci. Přijde s plánem, jak si zase pomoci k penězům - ukradne hodně z těch peněz, což podle ní je snadná práce, protože zámky používané na peněžních vozících jsou standardní a nikdo nikdy nekontroluje odpadky. Ke svému plánu potřebuje získat jednu osobu, která pracuje se skartovačkou, a druhou, která tlačí vozíky s penězi. (Filmbox)

blackrain

Tři úplně rozdílné ženy se rozhodnout ulít si trochu peněz. Peníze jim příjdou vhod. Nejde tady přímo o loupež, nebudou nikoho přepadávat, ale peníze fikaně přesunovat. Za pozornost rozhodně stojí rafinovanost jejich plánu. Hlavní hrdinky jsou sympatické. Pro oddych a relax výborná věc. ()

HappySmile

No vlastně bych normálně dala tři hvězdičky, ale když si tady tak čtu ty zahořklé komentáře, musím dát čtyři. Byla to pěkná oddychová komedie, podle mě rozhodně jedna z těch lepších oproti tomu, co se poslední dobou točí. Trojka Keaton, Latifah a Holms si skvěle sedla a rozhodně se tady člověk nenudil. ()

tomtomtoma

Ženy v balíku jsou kriminální komedií a baví v rámci svých vlastních možností a schopností. Hravá nadsázka je doplněna všeobecně optimistickou náladou a divák promine i menší nesrovnalosti logiky. Každá možná trhlina je uzpůsobena hladšímu průběhu samotného příběhu a svým rozpustilým nadšením je film nakažlivý. Hlavní postavou humorného příběhu je postarší žena Bridget Cardigan (dobrá Diane Keaton), jejíž poklidný život v bezstarostnosti bohatství je cynismem osudem zcela převrácen. Každá nová životní etapa připravuje možnosti a pokušení, která leží na dosah ruky, jen se natáhnout. Odhodlání, odvaha a podmaňující zaplavování zážitkovým adrenalinem jsou sice vystřídány pocitem neohroženosti a nenasytností, se zdravě sebevědomou drzostí je ovšem hra otevřena až do úplného konce. Druhou hlavní postavou je svobodná matka Nina Brewster (pozoruhodná Queen Latifah) v dilematu zodpovědnosti právní společnosti a lákavé možnosti na pohodlnější život. Třetím do party je bezstarostná Jackie Truman (zajímavá Katie Holmes) v nadšení nebezpečného dobrodružství. Hlavní mužskou postavou je Bridgetin manžel Don Cardigan (sympatický Ted Danson), v rozpolcenosti ostražité bojácnosti a nadšení z vylepšení pošramocené rodinné finanční situace. Výraznou postavou je člen ostrahy Barry (příjemný Roger R. Cross) s jemnou romantickou linkou. Z dalších rolí: Jackiein prostodušší manžel Bob (Adam Rothenberg), snaživý a nejistý šéf ostrahy úvěrové banky Glover (zajímavý Stephen Root), odhodlaný a sveřepý agent Wayne (Marc Macaulay), prosperující soused a sebevědomý právník Bryce Arbogast (Christopher McDonald), jeho povrchní manželka Mindy Arbogast (Meagen Fay), či upovídaný loudil v ostraze Shaun (Finesse Mitchell). Je to jen zábava s humorným nadhledem, přiměřenou dávkou napětí a radostným pocitem nadšení. Tato lehká oddychová tvorba zpříjemní chvilku, nic více, nic méně. ()

ecceHOMMO

Film zaujme hlavne obsadením....čo sa týka deja tam je to už poslapšie....ale inak pohodová oddychovka, ktorá nijak nevytŕča z davu......Ženy v balíku = priemer.....a to slapší.....tak na dve a pol hviezdičky... ()

Yesqward

Dobrá komédia, dá sa pri nej pobaviť. Niečo mi tam chýba, alebo je tam možno niečo navyše. Neviem, ten koniec bol taký zvláštny, nereálny... Dávam 75%. ()

Natabar

Blbé, ztřeštěné, dějové předvídatelné, ale aspoň v některých momentech (zejména v dialozích hl. protagonistek) vlastně vcelku vtipné. ()

Josefin

Svižná vtipná podivaná, skvělé trio Diane Keaton, Queen Latifah, Katie Holmes osvěžující komedie! Ráda bych se přidala:) no co nadělám holky to zahrály beze mě. ()

Fary

Jo - volovina. Ale pekna. Doporucuju jako oddechovku, az budete vecer neco delat. Nemusite na to nutne koukat do detailu. Je to pekny na oddychovy vecer. ()

noby

Tři ženské, z nichž asi žádnou bych nechtěl potkat, a ne zrovna ze strachu. Jedna z nejstřeženějších bank na světě s vybavením z hobbymarketu. A tři ženské, které unikají prozrazení zřejmě jen díky velikému zázraku. A podivný scénář, nad kterým není radno přemýšlet. A tři děsně otravné ženské, to už jsem zmínil? Ale co, na jednu z nich se aspoň hezky kouká. ()

sona123

Nic nového pod sluncem, ale přesto neurazí. Diane Keaton opět nepřekračuje svůj stín, ale to vůbec nevadí..."Holky" to slušně rozjedou a jejich drahé polovičky nestačí držet krok. Každopádně pro mě největším překvapením byla Katie Holmes, která byla kouzelná, neuvěřitelně vtipná, nečekaně to rozbalila, byť prostor až tak velký nedostala. Úžasná! ()

lareinna

Zábavné a vtipné. Diane Keaton je skvelá..štvrtá hviezda je pre ňu. ...Ale pochybujem o tom, že vo federálnej rezervnej banke používajú kládky a kľúčiky :)) ako určitý druh zabezpečenia. ()

Greg25

Hodně připitomělý scénář, herecky hodně prkenná Katie Holmes, poněkud přehrávající Diane Keaton a Queen Latifah, kerá dostává neskutěčně podobné role a navrch Ted Danson, který působí jako kdyby utekl přinejmenším z nějaké německé telenovely. Navíc charaktery, které nejsou sympatické ani ničím jinak zajímavé, vlastně jsou to takové pipiny a vám je zatraceně jedno jak to s nima všema dopadne a to je u podobného filmu krapet na závadu.Tohle je hodně velký a hodně špatný úlet s neskutečně hloupým scénářem a nulovým vtipným či zábavným potencionálem. 20% ()