Dramatický snímek ze života obyčejných lidí. Film vypráví o třech sourozencích a jejich životních problémech. Morrie (Matthew Perry) žije svůj stereotypní život s manželkou zdánlivě bez problémů, Jay (Ben Foster) je psychicky labilní a Ida (Ginnifer Goodwin) se snaží najít sebe sama. Všichni tři se snaží najít ve svých životech štěstí a zjišťují jak důležitá je pro ně rodina... (KooNY)

Wally

Film, který velice příjemně uteče a moc hezky se na něj kouká. Mám problém s hercem M. Perrym, který je pro mne tak trošku americkým P. Liškou...ať hraje cokoliv, hraje blba a navíc většinou hodně blbě. V tomto filmu se mi ale docela líbil a celkově uznávám, že jde o docela v pohodě film. ()

baXter

Názorná ukázka toho jak může být film o ničem. Není to ani komedie, ani drama. Pokud tam někdo něco vtipného a dramatického našel, dejte mi vědět a podívám se na to pečlivěji. Na první podívání mi ale Birds of America nic nedal. Totálně promarněný čas se na tohle dívat. Matthew Perry tu ani nemá co zachraňovat, ale kdyby to nějak šlo tak by to zachránil, na to vemte jed. ()

MareT.

Film nepříjemně hraničí na mezích nudy, ale ne proto, že by byl výprávěn nudně, ale proto, že nevypráví nic záživného. Filmy tohoto druhu by si zasloužili scénu, kterou by si každý zapamatoval, scéna při které by všem zatlo...ale bohužel, můžeme v tomto případě čekat marně. Přesto mě děj zajímal už jenom kvůli mému oblíbenci Mathew "Chandler" Perry a roztomilé Lauren Graham. ()

Ilhan

Pro mne sice zajímavý, ale dosti nevýrazný film. Konec rozhodně potěší. Co však nechápu je, na co potřebovali herečku kalibru Hilary Swank na roli, kterou by zvládna každá průměrnější herečka. ()

Rssa

Takový obyčejný film celkem o ničem, ale s příjemnými herci a rozumnou stopáží. Americká krása to není, i když hlavní hrdina je také zpočátku ušlápnutý a životem znuděný. 65 % ()

sona123

Příjemný film se spoustou hvězdiček a Hilary Swank jako třešničkou na dortu. Dům, auto, děti, dovolená v Jugoslávii, nebo začít trochu spontánněji žít, byť se člověk dostane do konfliktu s davem středního proudu? Konec jak má být s úžasnou písničkou na konci. ()

Greg25

Zvláštně točené drama, kterému právě netradiční atmosféra a víceméně lehká symbolika s přirozenými hereckými výkony zvedá laťku na nadprůměrné komorní drama v nejčistší a krásně nejobyčejnější podstatě. 80% ()

fifi.m

Jak tento film ohodnotit? Na jednu stranu to bylo dost nudné. Ale na druhou stranu tam bylo pár geniálních momentů, kvůli kterým určitě stálo za to tento film vidět. Dohromady to dává průměr. ()

barteca

Herecké výkony bez komediální nadsázky Matthewa Perryho a Lauren Graham výborné. Americká krása zase trochu jinak a zase výborně. ()

zahadum

Tichá priam nezávislá výpoveď o živote troch súrodencov ktorý len spoločne dokázali prísť k životnému šťastiu ... pripomenulo mi to tie slávne tri prúty kráľa Svätopluka. Milujem tieto malé filmy ..často v nich býva viacej než sa na prvý pohľad zdá....ak vám trávnik obsiera susedov pes a vy nemáte psa, tak aj tak máte vždy možnosť odplaty...myslite na to :) ()

hiroshima

Krásný snímek o neúplné rodině, která to nikdy neměla lehké. Ano, film plyne pomalu, ale nakonec zjistíte, že utekl jako voda. Výborné herecké výkony. Tihle povedení sourozenci dokázali vzít za srdce...80% ()

merigieren

Podivný příběh o podivných lidech. Sice jde o jednu rodinku, ale její členové jsou značně rozdílní. Nejstarší se naučí říkat co si myslí, druhý snad trochu vystřízliví ze snů a krásná dívka, ta se asi smířila s přítelem. Docela koukatelné... ()

mala_kea

Mlaťte mne, tlučte mne, mučte mne, ale prostě ten nádech klidně plynoucí komedie tam prostě nevidím. Mathew je jak namalovanej a Hilary tupá jako dřevo. Zkrátka blaženost nenastala. ()

Smejdik

Připadáte si, že nejste normální? Že máte divnou rodinu? No prosím, než to ale řeknete, podívejte se na tenhle skvělý ÚLET! ()

darkreider

Už dlho som nezažil taký prerod v mojej hlave počas filmu. Zo začiatku, kedy to bolo celé ujeté, choré a divné a jediné plus, ktoré som videl, bola postava Perryho, som sa prepracoval až po parádny happyend, ktorý vyčaril úsmev na mojej tvári. Takže kašlem na všetko, čo som chcel skritizovať a som rád za pekný koniec. Áno, happyendy, to je moje. A Matthew Perry ma zatiaľ vždy potešil. Dokonca som sa ku koncu aj pár krát od srdca zasmial. ()