Dramatický snímek ze života obyčejných lidí. Film vypráví o třech sourozencích a jejich životních problémech. Morrie (Matthew Perry) žije svůj stereotypní život s manželkou zdánlivě bez problémů, Jay (Ben Foster) je psychicky labilní a Ida (Ginnifer Goodwin) se snaží najít sebe sama. Všichni tři se snaží najít ve svých životech štěstí a zjišťují jak důležitá je pro ně rodina... (KooNY)

Terva

...Ať se na to díváte jak chcete, život stojí za hovno.... Morrie ( Matthew Perry ), Jay ( Ben Foster ) a Aida ( Ginnifer Goodwin ) tři sourozenci se sejdou po několika letech a divák sleduje jejich životní problémy, vztahy a city. Během filmu jsou nám postupně dávkovány formou zajímavých dialogů ( nedopovězené věty ) a činů ( započatá slova ). Vše nakonec vede jedním směrem. Rozesmála mě scéna, kdy Morrieho žena Betty ( Lauren Graham ) odchází z domova ke své kamarádce sousedce do vedlejšího baráku a bere si s sebou auto. Je to pohodička filmeček, který nám trochu kazila " nevhodná " hudba Ahrina Mishana. ()

Pishin

Skvela oddychovka, ktera je idealni pro sychrave unavene odpoledne. Kdy nikam nespechate a tim padem vam nebude vadit pomalejsi tempo. Ale i tak velice mily, prirozeny a snimek o jedne rodine, ktera si zase k sobe najde cestu. Musim vyzdvihnout prijemne herecke vykony M. Perryho a Bena Fostera. ()

Riddick77

Těžko stravitelná věc s velmi dobrým Perrym (ovšem úděsný dabing), která sice navodí dojem, že Váš život je vlastně docela v pohodě, nicméně navodí dosti otázek o konání jedinců v tomto dílku, kdy mi občas zůstával rozum stát. Možná neobyčejný film o "obyčejných" věcech, které jsme už ale mockrát viděli někde jinde. Celkově to je dramatický průměr, který nenadchne, ale ani neurazí. 5/10. ()

Makky

Obyčajný príbeh o troche šialenosti v každom z nás. Príbeh o všedných problémoch nevýnimočných ľudí, hľadajúci korene starostí a riešenia strastí. Vďaka veľmi milému záveru a z vďačnosti ku géniovi, ktorý sa postaral o casting tohto snímku, pridávam štvrtú hviezdu. ()

anniehall

3,5* Kurz asertivity v pětaosmdesáti minutách a malé poselství o lidské výjímečnosti k tomu. Co víc bychom si mohli přát? Snad jen svižnější tempo a výsledek by pak byl na výbornou. ()

JohnMiller

Dve tri hlboké myšlienky by sa tu aj našli ale bohužiaľ boli po-prešívané bezduchou a veľmi horúcou Hollywoodskou ihlou. O niti predajnosti už ani nebudem rozprávať. Čo je škoda, pretože mi herci síce prišli viacmenej nesympatický ale svoje role zahrali fakt dobre a svoje neduhy ako z hľadiska charakterov presne vystihovali to skutočné súrodenecké puto, išlo im to. Ale čo už, keď predposlednú nádhernú scénku, symbolickú zrážku aj tak zabil trápny klišé rozprávkový koniec. Škoda. ()

Tygrys

Birds of America si určitě své fanoušky najde, a ne málo. Já sice mám filmy tohoto typu rád, ale tito tři sourozenci - podivíni mě nějak zvlášť neoslovili. Pokaždé když se objevila scéna, o které jsem si pomyslel, že film nakopne správným směrem se hned vzápětí objevila taková, co film srazila opět do podprůměru. Souhlasím s Jankem, jen ten Igby byl výborný :) 2,5* ()

Gee.Rocks

Výtečné herecké obsazení a příběh tak nějak ze života. Při sledování tohoto filmu člověk nemá pocit, že se musí někomu vyrovnávat. Nějaké silné osobnosti a podobně. Nejvíc mě překvapila Ginnifer Goodwin - byla úžasná! ()

WoWoW

Skvělé téma pro film, ale natočené to bylo tak špatně. Připadalo mi, že to trvá věčnost místo 89 minut a hlavně neustále jsem koukal za jak dlouho bude konec, prostě nuda. ()

pakobylka

Možná mírně potrhlé, ale především opravdové, emotivní, osvobozující a velice láskyplné - i když chvílemi to tak nevypadá ... :-)) ()

J0hny5

Na film jsem se celkem těšil, hrají v něm moji dva oblibení herci a naopak moje neoblíbenkyně Hilary S. v nesympatické roli, což sedlo. Film celkem příjemně plynul a má co nabídnout. Během filmu jsem to viděl na 4 hvězdičky, ale trošku mě zklamal závěr tak váhám. Celkově celkem zajímavý film o životě "zvláštní" rodinky. Bylo to dobrý, až asi na dvě situace, které mi přišly trošku trapné. Je to na hraně průměru, ale 4 nakonec dám s odřenýma ušima. 70% ()

pufina

V mnoha ohledech zajímavý film a při tom i tak jednoduchý. Jde vidět, že je film částečně postaven na dobrých hereckých výkonech, kombinace Perry, Foster, Goodwin, Graham a Swank byla jednoznačně výborná. A závěrečné hovno tomu dodalo korunu, brilantní! ()

Juto

Tento príbeh o dysfunkčnej rodine. Zatiaľ čo filmy o dysfunkčných rodinách sa v dnešnej dobe stávajú nadbytočnými (hoci ma neunavili). ,,Vyletieť z hniezda" pôsobí osviežujúco. Je to vtipný, miestami až smiešne poburujúci, srdečný, rozmarný, poetický a humánny malý film. 6/10 ()

papaJA21

Dalo se z toho vymáčknout mnohem víc. Základní zápletka není špatná, ale celé je to to takové rozmělněné do jednotlivých epizodek. Jakoby tvůrci nevěděli jestli chtějí točit opravdové drama o neshodách v rodině, nebo velkou legraci. No není to ani jedno. ()