Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

SeBig odpad!

A já natočim film buzerant direktor killer... hlavní aktér Phil Klejdon a jeho spolubuzerantský rádoby scénáristi Stevrt Vilijems a debil Hapfíld, co si mysleli že jsou straaašne vtipný a že tenhle film bude uplně stejně libovej jako Šon of d ded.. no já vas zklamu kreténi.. skutek utek a nechápu jak tohle mohli jako vydat do éteru.. ja mít stim filmem něco společnýho POHŘBIM SE ZAŽIVA. ()

HAL

Problém Lesbian Vampire Killer není v dementnosti všeho ve filmu, ani v řemeslné neschopnosti autorů, ale v jejich naprosto nesmyslném žánrovém zaškatulkování. Už z názvu je jasné že LVK neměli být točeni jako akčně-hororová komedie, ale jako pornoparodie. Odpovídat tomuhle zaškatulkování, tak to mohla být geniální zabava jak pro osamělé večery, tak i na prochlastané kalby. Protože holky jsou tam fakt pěkné a i některé gagy mají místy náběh na zkultovnění. Bohužel, z holek ale nakonec nic vidět není a ten náběh ve skoro všech případech opravdu zůstává jen náběhem, nějakým způsobem zmršeným a pohřbeným tunou nevtipné nudy. Takhle LVK baví jen velmi sporadicky. 5/10 ()

swamp

Je to průměr jako prase (to myslím dobře:), ale od britské komedie jsem čekal něco více černohumorného. Toho se nám ovšem dostává jen poskrovnu. Kdyby režisér Philip Claydon trochu povolil uzdu a zvýšil rating (rozuměj: přidal trochu erotiky), čímž by aspoň trochu více naplnil obsah názvu (rozuměj slovo 'lesbian'), určitě by se tato 'hororová komedie' v mém žebříčku dostala na vysněné 3*. :P ()

Kryton

Upíří lesbické Soft-porno, kde se pořád snaží tvůrci i postavy dělat legraci. Výsledek nepobaví, protože postavy jsou nesympatické. Navíc rozpočet filmu nebyl příliš veliký. Tvůrci toho nedbají a snaží se vše dělat přes triky. Atmosféra žádná, triky mizerné, vtipy trapné....Jen ty holky co se rády cumlají stály (a stálo mě) za to. ()

lennyd

Jimmy na tom není po rozchodu s Judy nikterak dobře, a tak jej kámoš Fletch přemluví, aby spolu vypadli si někam si pořádně užít. A protože na cestu na Ibizu nezůstaly finance, tak si hodí šipkou, a na mapě se jim ukáže malá vesnička Cragwich. A že by v Cragwichi měla být nuda, o to strach mít nemusí - kromě toho, že je zde na výletě taky autobus plný mladých děvčat, je také vesnice už stovky let prokleta, a všechny dívky se zde mění v lesbické upírky. A Jimmy zde také zjišťuje, že může být jediným, kdo vesnici tohoto prokletí může zbavit ... Samozřejmě (stejně jako asi většinu ostatních divá) mne na první pohled upoutal název. A pokud nemělo jít o lechtivý film, čekal jsem aspoň nějakou cool komedii. Zpočátku to tak i vypadalo (i když o většinu vtipných scén se stará tak maximálně kámoš Fletch, a jeho přístup k alkoholu a ženskejm), jenže jak přijde na paškál hororová část filmu, tak se vtip i zábava kamsi vytratí, a konec už jsem tak trochu přetrpěl. Přitom stačilo vytrvat v nastoleném tempu, a nezklouznout k rádobyvtipným dildo mečům a podobným kravinám... ()

• Když holky vyjdou z hospody a nastupujou do dodávky, hraje píseň „Woman“ od Wolfmother. Během taneční scény z chaty hraje píseň „Saturday Night“ od Whigfield. (Duoscop)
  • Když Jimm (Mathew Horne) v hospodě zabodne šipku do mapy, tak je přečten název vesnice. Mapa byla ale dost daleko na to, aby se dal název přečíst. (Duoscop)
  • Ve 43. minutě Vikář (Paul McGann) otočí stránku v knize na další, ale v dalším záběru z odstupu otáčí tutéž stránkou jako předtím. (Petsuchos)

Časové pásmo bylo změněno