Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

wetrix

Film jsem si sehnal podle pozitivního hodnocení tady na ČSFD, že se na něj podívám s přítelkyní, která má takový styl ráda, ale i ona nakonec byla zklamaná. Film je spíš takový jednoduchý a povrchní,sem tam zábavný Prostě jedna ze sta klasik tohoto žánru, nic navíc. Dívat se na to dá, ale nic to ve mě nenechalo,a za nějakou chvíli si na to ani nevzpomenu. Označení drama nechápu. Souhlas s komentářem od Iggy . ()

pavont

Aku komediu cakat od Kevina Smitha. Zasa KOULEKUNDAPTAKOVU. A hoci sa chvilami snazi nadviazat na vaznejsiu temu, zase sa to toci len kolo toho sameho a koniec je presne taky aky cakame od prveho zaberu a sklzava k podobnym tuctovym komediam. Napriek tomu boli momenty ked som sa bavil, takze zasluzene 3* ()

Matt2626

Americké, neinšpiratívne, banálne. Začiatok je úplne odveci. Násilne vtipný s trápnymi scénami. Potom sa to trošku "rozbehne" ak sa teda nakrúcanie porna dá tak nazvať no a tá banálna love story, ktorá visí vo vzduchu od začiatku filmu to celé iba zaklincuje...Na pár ozaj vtipných momentov celkom sklamanie. ()

bystroocko

Opravdu obrovské zklamání. Místo "humorného a netradičního" se mi dostalo "nuceně sprostého, křečovitého a nudného". Celé to na mně působí jako hodně natažený extrémně praštěný díl nějakého seriálu, v němž Zack a Miri, kteří prostě nežijí v NY nebo LA v NY/LA stylu, jako jsme zvyklí vídat u postav dost amerických seriálů, mají zřejmě působit jako normální lidi, s prací, co je nebaví a hromadou nezaplacených účtů. Jejich ordinérnost mají asi podtrhovat vedlejší postavy, které jsou ale až příliš prvoplánovitě trhlé, absurdní a archetypické. Asi si říkáte "Jak jí mohla vadit sprostota, když je to o pornu??" Vadila mi v úplně tom stejném smyslu, v jakém mi vadil celý film 40 let panic - má mi připadat vtipný, že co každý druhý slovo někdo řekne "f...ck/c...ksucker/c..nt/sh..t?? Vypadá to, jako by někdo napsal scénář a pak do něj prostě rozesel všechny sprosté výrazy, co zná, po celých hrstech na stránku. A hřebíček do rakve - jakkoliv mi byli Zack i Miriam sympatičtí, nesnáším filmy založené na tom, že dva lidi něco cítí, celou dobu si to zapírají a celý film jede na dialozích typu "V pohodě? Nevadí ti tohle a tohle?" "Nenenenenenene," řekne druhá postava, i když jí to vadí tak očividně, že to trefí do očí i uklízečku, která stojí za dveřma kinosálu, aby posléze ona "romantická komedie" vyvrcholila "emocionálně vypjatou" scénou, kdy ústřední dvojice i přesto, že nebyla schopná komunikovat a nadále schopná komunikovat není a rozešla se naprosto nepochopitelně, objeví vzájemnou náklonnost a rozezní se housle, které mají z diváka vyždímat nějaký vztah k tomu, co prožívají. Hvězdičky dávám za herce - kolektiv postav mi byl sympatický a byl dobře zahraný. ()

Tomulka

Mé romantické srdce se rozehřálo. Je možné natočit film se sprostými slovy, vulgaritou pornem s normálníma lidma (myslím postavy) tak , aby byl romantický? Jistě, odpovědí je dílo Kevina Smithe, který dokonalým způsobem tohle dokázal. Humor jeho snímkům vlastní a jěště láska jako trám (což bych mimochodem v jeho filmu nečekal :) ()

Warapeidza

Hodněkrát slovo fuck, hodněkrát pár věcí, které jste viděli u kterékoliv romatické komedie už milionkrát a pár míst k zasmání... ()

Dr.dogous

Zack a Miri točí porno. I to se může stát, když dojdou peníze. Z čistě obchodního stavu se může stát i něco jiného.Líbil se mi dost "hustý" smysl pro humor Zacka, ale i jeho tolerantnost a nadhled. Život bývá někdy dost drsný, zvlášť když vám domácí vypne elektřinu, vodu, protože neplatíte nájem. 70% ()

kacudzde

Znali se už dlouho, bydleli spolu a pak jim došly peníze. A tak dostali nápad, že natočí porno, aby si vydělali. A někde mezi tím se do sebe zamilovali. Že je to hovadina? Ani ne. Spíš hodně netradiční romantická komedie. ()

Motherlovebone

Užívejte si Mewese, protože ten kluk se brzo předávkuje a zaklepe bačkorama. Miluju Smithe a od maximálního hodnocení mě dělí občasné výkyvy v hereckém projevu hlavních protagonistů. Respektive Setha Rogena. Jinak klídek a pohoda ()

Kraliczech

No... Začal jsem se na to koukat díky mému zvrhlému já, od filmu s pornem v názvu, jsem ani nečekal nic než prsa, ale Kevin Smith mě překvapil. Děj filmu je rozhodně originální :) a tak vtipným, ale zároveň tak romantickým způsobem podaný, že se tomu divím až doteď. + Asi jsem se zamiloval do Elizabeth Banks ()

jimmyisagirl

Zack a Miri točí porno? Oukej, na to se kouknu, protože dneska se mi nechce přemýšlet, chci se zasmát. Čekala jsem mnohem horší a trapnější humor, ale nestalo se - už jen díky názvu jsem si myslela, že to bude podobná ujetá hovadina (jako například American Pie), ale naopak - režisérovi se povedlo z natáčení porna udělat opravdu kvalitní srandu. Zack a Miri jsou tak trochu podivíni a to, že se do sebe zamilují, jim opravdu přejete. A díky tomu, že je příběh tak pěkně rovnoměrně proložen sprostými vtipy (jako třeba holanské kormidlo), tak se ale nestane, že by to byla kdovíjaká lovestory, a to je dobře. Zack a Miri se prostě milujou, ale to z nich nedělá chodící amorky; jsou to normální lidi, co točí porno. ()

cashplouch

Další Smithův příspěvek k jeho pohledu na romantiku mezilidských vztahů, odehrávající se tentokrát při natáčení amatérského porna. Tempo filmu sice trochu drhne, ale jsou to hlavně dialogy a konverzační hlášky, které hodně zachraňují a baví. Herecké osazenstvo sedne, a nejlepší je jasně neodolatelná Elizabeth Banks. ()

petrastrela

Zaprvé...tak strašně mi šlo na nervy vnucování se Miri své lásce ze školy, že jsem měla nutkání to vypnout, to bylo tak příšerné a rádoby vtipné, že se to téměř nedalo, vydržela jsem. Další krizi jsem měla, když došlo na řeči, že natočí porno. Ať se na mě fanynky Rogena nezlobí, ale kombinace jeho zevnějšku a sexu je pro mě představa naprosto odporná. I to jsem přežila, přece jen, je sice ošklivý, ale celkem milý kluk. Dalo se to, ale žádný zázrak. Občasné vtipné hlášky vyvažují občasné trapné scény. Slabé 3* ()

martpolak

Romantický, vtipný, odvážný, zdravě nechutný. Takový je tenhle film, vše je výborně vyváženo, a díky tomu se na něj vždy znovu rád podívám. Oceňuji na něm zejména rozhovory mezi Justinem Longem a jeho partnerem, velice originální humor založený na smrtelné vážnosti tématu jejich rozhovorů. Vážně neotřelé. ()

Quak

Opravdu jsem se výborně pobavila a chemie mezi hlavními představiteli byla vážně uvěřitelná. Mě zas tak něco nedostane, ale tohle jo. ()

Stofy

Při celém filmu jsem se docela dobře bavil.Pár vtipných hlášek velice dobře doplnili obsah.Nápaditý scénář.A Seth Rogen opět nezklamal.. :) ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)