Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

lady_lm

Z tohoto animáku jsem poněkud zklamaná. Očekávala jsem další Jako kočky a psi, dostala jsem ale pouze směs akčních scén, moderních písniček a několika povedených vtípků. Film pro mě postrádá hloubku, kvůli které by se mi vryl do paměti. ()

mpet

Když jsem to viděl poprvé, napadlo mě, že se koukám na zfilmovanou Rychlou rotu. No po chvíli jsem pochopil, že to Rychlá rota není, ale že je to něco docela dost podobného. A musím připustit, že jsem se docela dobře bavil. G-Force srší vtipem a hází jednu úsměvnou scénu za druhou. Naneštěstí je zde také spousta scén, které jsou neskutečně infantilní a trapné. Proto jsem si nakonec z filmu odnesl smíšené pocity a musím hodnotit jen jako slušný průměr. ()

inhotep

Ze "série" startovaček "nových Pirátů" Jerryho Bruckheimera (Čarodějův učeň, Princ z Persie, Osamělý jezdec a právě G-Force) a následných propadáků (a "skoropropadáků") jsou morčata rozhodně nejnářezovější a nejzábavnější, klidně si morčátka někdy zkouknu znova, opět mě totiž pobaví... Klidně bych si dal i G-Force 2, proto přivřu oči a zaokrouhlím hodnocení nahoru ()

Yossaretix

I hlodavci umí rozesmát, pro děti je to příjemná podívaná čeho by jejich pískající domácí mazlíčci byli po řádném výcviku schopní a pro dospělé vlastně taková parodie na akční filmy. ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)