poster

G-FORCE

 • Česko

  G-Force: Jednotka chlupatého nasazení

 • USA

  G-Force

 • Slovensko

  G - Force: Veľmi zvláštna jednotka

 • Velká Británie

  G-Force

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Animovaný

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ichabod
  *

  Přesně ve stylu Rychlý roty, geniální vyšetřovací tým morčátek si to rozdá na konci s obřím robotem propracovanějším jak Optimus Prime a zbude i místo pro ponaučení. Bohužel dost chybí humor a celá část v Pet shopu je absolutně navíc (teda příbere se do hry další člen týmu, ale hrozně se to táhne). Akce je hodně cool na film s animovanýma morčatama, ale celkově film šíleně nudí. Do toho hrají aktuální hitovky z rádia. "The horror".(4.10.2009)

 • Mr.Hawkeye
  ***

  Když jsem se poprvé doslechl o tomto filmu, řekl jsem si - a je to tady, Jerry definitivně zblbnul, zesenilněl a je konec. Dlouho jsem se bál na film podívat. Až dnes. Nevím, zda jsem byl v nějaké eufórii, ale bavil jsem se poměrně velmi dobře. Odmyslíte-li si fakt, že hlavní padouch obrátí během několika vteřin a že tak nějak po bruckheimerovsku vše dobře dopadne (a taky to, že Trevor Rabin vykrádá tu sebe, tu Hanse Zimmera), budete se docela bavit... I když chce to trochu regrese;)(27.9.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Hollywoodský magnát Jerry Bruckheimer se tentokrát podepsal pod rodinou akční podívanou, kde hrajou hlavní roli digitální morčata. Pokud divák přistoupí na fakt, že se jedná o rodinou záležitost vyhýbající se logickému chápání bude se slušně bavit. Vizuální stránka vypadá velice dobře, hudba má slušný náboj a akční scény mají překvapivě napětí i spád. Škoda pomalejší druhé třetiny, která trochu brzdí slušný rozjezd a nabušený konec. I tak překvapivě kvalitní zábava.(22.2.2010)

 • nash.
  **

  Svižná akční blbinka pro děti školou povinné. Scénář poskládal nějaký levný soft z obvyklých prefabrikátů akčního filmu, doplněných základní výbavou filmových odkazů a standardních hlášek. Jedinou novotou je tak obsazení hlavních rolí, kdy Bruce Willise či Stallona nahradila Rychlá Rota. Bruckheimer dodal typickou mosntrakci, nějaké ty roboty a exploze. Zběhlejší divák tu nic nového ani zajímavého nenajde, děti se však budou dozajista bavit. Jen doufám, že pak nepustí do vycviku svých morčat.(28.12.2010)

 • blackJag
  ***

  Akční jízda, špičkově ztrikovaná, zvučně obsazená (což našinec v kině skze dabing neocení)... ale pro ty menší, kterým nebude vadit, že transformeři kříží "pičmunky" všemi směry a dějová kostra má sílu komáří nožičky. Jinak ale opravdu v pohodě. Akční scény může filmu leckterý jiný závidět a na poli dětského hraně/animovaného filmu budete tento rok (2009) těžko hledat snesitelnější kus. Určitě si to ještě jednou dám v originálním znění. Hudba: Trevor Rabin. 65%(26.10.2009)

 • - Zach Galfianakis musel pro roli Bena přibrat několik kilo. Původně se uvažovalo o tom, že by maskéři herce "přifoukli", ovšem mnohem snazší bylo, aby herec jedl celé dny jen jídlo s cukrem apod. (fiLLthe3DD)

 • - Původní skladatel hudby pro tento film Harry Gregson-Williams od projektu odstoupil, aby mohl pracovat na hudbě pro film Prince of Persia: The Sands of Time. (Caszidy)

 • - Krtko spomínal, že ak do Googlu zadáme slovo krt alebo krtko (v angličtine: talpa a mole), nájde nám 3 milióny stránok. V skutočnosti nám však nájde vyše 7 miliónov odkazov o krtkoch a krtoch.... (BoncheR)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace