VOD (1)

Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

Trailer 1

necisty

Pustím si film, vím co od něj přibližně očekávat, takže mi náladu určitě nezkazí. Tento mě dokonce příjemně překvapil svou nadřazeností nad obyčejnými pohádkami. Je plný propracovaných akčních scén pro malé, stačí si jen místo morčat představit Schwarzenegera:). Mrzí mě jen, že jsem neslyšel hlasy slavných z Holywoodu, ale těch našich neslavných, kteří to možná nadabovali mnohokrát lépe, jak už to u animovaných filmů bývá zvykem, díky za to. Žádný zázrak, ale při nízkých nárocích pobaví na 60%. ()

Lacike

V podstate to je hraná verzia Rýchlej roty. Triky to má špičkové, akčne scény až na digifinále sú skvelé. Aj morčatá sú v CZ dabingu sympatické, na rozdiel od originálneho znenia v ktorom som mal problém dopozerať aj trailer. Zápletka, ktorá je variáciou na Bondovky ale s morčatami ponúkala množstvo vtipných situácii, ale práve humoru vo filme príliš veľa nie je. Po chvíli, keď si zvyknete na to, že sú hrdinovia morčatá, tak už vlastne film nemá čím iným zaujať. Najvtipnejšie mi paradoxne pripadali pasáže vo Zverimexe, kde sa kašle na špiónsku tématiku a zosmiešňujú sa stereotypné vlastnosti zvierat. Našťastie je film krátky, takže sa raz dá v pohode pozrieť, ale potenciál tu bol oveľa väčší. 5/10. ()

filmmovier

Jo, jo, film je to blbej, ale neskutečně zábavnej. Takže - máme čtyři geneticky upravená morčata a jednoho krtka ve službách FBI, kteří plní ty nejtežší úkoly ze všech. Podobných filmů už bylo a tyhle zápletky jsou omleté už stokrát, ale mě se to fakt líbilo. Akční scény se povedly, vtipu je víc než jsem čekal, což je určitě k dobru (a některé fakt stojí za to), z krtka se nakonec stane hlavní zlomený záporák, honička agentů a morčat je nadupaná, animace se povedla a Bill Nighy se Zackem Galifianakisem byli bezva. Rozhodně je to velmi slušná a hlavně zábavná podívaná, která sice nezaujme každého, ale já mám z filmu velmi dobrý pocit. Silnější nadprůměr. 70%. ()

ABLABLABLA

Spousta neotřelých nápadů (discokoule ze švábů byla super) a musím říct, že jsem se opravdu bavila. Nápad slibný, docela se ho podařilo i dobře zpracovat, ale mohlo to být ještě lepší, například Zach Galifianakis mohl alespoň trochu hrát. Vůbec veškeré neanimované postavy tu předvedly otřesné výkony, za které by se měly stydět. Kdyby nebylo toho, možná by film dosáhl i na 4*. Protože nápad že celý svět ovládne jeden malý krtek je opravdu nevídaný. ()

Hrabka

Já mám prostě pro mluvící zvířata slabost, i když se jedná o animovaná ve skutečném světě. Děj by sice mohl být lepší, ale vtipy jsou zde opravdu povedené. Morčata, křeček (fredka), myšky a krtek předvádí skvělý výkon a koho nedokáží pobavit, toho lituju. A co teprve super cool moucha... Jasně že je to hlavně pro děti, ale i normální dospělý člověk by si měl tento film i navzdory trapnému příběhu a konci užít. V těchto filmech oceňuji i český dabing, když se hlášky podaří, tak to stojí za to. --- Harley: "Áá miluju vůni napalmu po ránu. Jeho si nevšímejte, je to napůl fredka." Bucky: "Nemám z fredky ani chlup, Harley. Nemáš pro to jedinej důkaz!" Harley: "Tak proč jsi zlevněnej?" Bucky: "Jsem v akci. Každej se jednou dostane do akce." 60% ()

• Pro záznam skutečného světa ze zvířecí perspektivy byla použita takzvaná „cvrlikací kamera“, pojmenovaná podle zvuku, který vydává. Tato kamera je schopná natáčet své okolí v úhlu tři sta šedesát stupňů. (Olík)
  • Jedná se o poslední film Justina Mentella, který roku 2010 zemřel během autonehody. (R´Hell)

Související novinky

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)