G-FORCE

G - Force: Veľmi zvláštna jednotka

G-Force

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 85 min

Před lety mi v domě záhadně zmizela špinavá ponožka, což jsem unáhleně přičítal své nepořádnosti, ale nyní jsem si jist, že armáda chemiků FBI již dlouhou dobu fascinovaně studuje řetězec mé unikátní DNA. Mým trojitým obloukovým zabezpečním sice žádný agent ani hacker nemohl proniknout, ale ochranu proti rafinovaným morčatům jsem neprozřetelně podcenil. A ač se cítím býti podobným hovadinám intelektuálně nadřazen, tak tentokrát musím konstatovat, že v jednoduchosti bylo dost zábavné síly.(2.3.2012)

Akční jízda, špičkově ztrikovaná, zvučně obsazená (což našinec v kině skze dabing neocení)... ale pro ty menší, kterým nebude vadit, že transformeři kříží "pičmunky" všemi směry a dějová kostra má sílu komáří nožičky. Jinak ale opravdu v pohodě. Akční scény může filmu leckterý jiný závidět a na poli dětského hraně/animovaného filmu budete tento rok (2009) těžko hledat snesitelnější kus. Určitě si to ještě jednou dám v originálním znění. Hudba: Trevor Rabin. 65%(26.10.2009)

DIALOG : Blaster - óóóch ! Juarezová - Aby sis neucvrnkl. Blaster - Pozdě. CITÁT : Panebože, vypadám jak Čivava Paris Hiltonové : http://tn.nova.cz/magazin/hobby/zvirata/civavy-paris-hilton-ziji-v-kotci-za-miliony.html Snímek paroduje několik filmů, mezi ty nejznámější patří Mission : Impossible nebo Terminátor - Vzpoura strojů. Slušná a hlavně vtipná akční jízda všech morčat, krtka a myší od začátku až do konce. Ve filmu zazní song Mexicano od Tremander nebo Jump Flo Rida a Nelly Furtago : http://www.youtube.com/watch?v=-QfNvVbdrhg(21.2.2010)

Pustím si film, vím co od něj přibližně očekávat, takže mi náladu určitě nezkazí. Tento mě dokonce příjemně překvapil svou nadřazeností nad obyčejnými pohádkami. Je plný propracovaných akčních scén pro malé, stačí si jen místo morčat představit Schwarzenegera:). Mrzí mě jen, že jsem neslyšel hlasy slavných z Holywoodu, ale těch našich neslavných, kteří to možná nadabovali mnohokrát lépe, jak už to u animovaných filmů bývá zvykem, díky za to. Žádný zázrak, ale při nízkých nárocích pobaví na 60%.(22.3.2010)

Slyšíme se? Slyším a rozumím! Jasně a zřetelně! Hlášení o stavu? Všechny komunikační systémy jsou online..... Špionážní úvod jako z Mission impossible, jen speciálně vycvičení agenti nejsou lidé, ale zvířata. HLODAVCI! Důležitý pro mě je, že dýchají pro akci, která má říz a solidní tempo. Dokonce ji občas zpestří sympatická hláška. Zvířecí. Nemá cenu zkoumat, jestli je jejich DNA z 98,7 procent shodné s lidským a jestli jejich mozek má 2 miliardy neuronů. Důležitý je jazykový dekodér a tedy to, že jim rozumíme. Transformeři dostali digitální kamarády a na to, že je zase uvidíme v akci, bych vsadil vycvičenýho švába! PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE *** NAPĚTÍ * P.S.: Ta 4* je za děti!(7.2.2010)

• - Původní skladatel hudby pro tento film Harry Gregson-Williams od projektu odstoupil, aby mohl pracovat na hudbě pro film Prince of Persia: The Sands of Time. (Caszidy)

• - Pro producenta Jerryho Bruckheimer jde o první 3D film. (HellFire)

• - Krtko spomínal, že ak do Googlu zadáme slovo krt alebo krtko (v angličtine: talpa a mole), nájde nám 3 milióny stránok. V skutočnosti nám však nájde vyše 7 miliónov odkazov o krtkoch a krtoch.... (BoncheR)