poster

G-FORCE

 • Česko

  G-Force: Jednotka chlupatého nasazení

 • USA

  G-Force

 • Slovensko

  G - Force: Veľmi zvláštna jednotka

 • Velká Británie

  G-Force

Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • imf
  **

  Rychlá rota naživo zkombinovaná s Transformery a G.I. Joem. Na co Hasbro potřebovalo několik let, to obšlehne Jerry Bruckheimer za jedno natáčení. Věčná škoda, že scénář je stejně infantilní jako v případě chipmunků (je to s podivem, tihle totiž nezpívají) a hlášky z kultovních filmů a pár ohňostrojů na závěr sice rozsvítí dětská očka, ale dospěláky nespasí. Radši stokrát znovu Gedžitku než rtěnkou upatlanou morčici s hlasem Penelope Cruz.(4.8.2009)

 • gogo76
  ***

  Hlodavce sú háveď..., väčšinou. V rozprávkach sú ale vždy za hrdinov a v tomto menšom odvare Transformerov sú ich schopnosti nadpozemské. Predvídateľnosť deja nevadí, no akčnosť ma prekvapila. Až v záverečných titulkoch pri prečítaní mena J. Bruckheimer mi došlo, prečo boli akčné scény o triedu lepšie, ako v iných podobných filmoch. Ako rodinný film, hlavne pre deti iste uspokojí. Hlodavce zachránia svet, dostanú medaile za chrabrosť( kurva, vždy som takú chcel dostať) a nechýba tradičný tanec na záver. A krt "škuľko?" Ten nie je až taký škuľavý, ako by sa mohlo zdať...60%.(26.10.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $150miliónovTržby USA $119,436,770Tržby Celosvetovo $292,810,686Tržby za predaj DVD v USA $45,013,626 //počet predaných kusov 2,219,533║ Ničím prekvapivá tuctová zvieracia tláchačka, ktorá našťastie nenudí a ponúkne slušnú trikovú stránku ale nič viac na vyše. /45%/(12.3.2011)

 • Palvinie
  ****

  Doufám, že moje morče není taky takové ... Tyhle filmy mě prostě nikdy neomrzí, ať žijí zvířecí superhrdinové! Ale teď vážně. Je sice děsivě ujeté, že by se snad morčata mohla angažovat v supertajných akcích, že mají z 90% stejné DNA jako lidé a že mluví, na druhou stranu, proč se nezasmát u něčeho infantilního a vrátit se tak do doby, kdy nic nebylo nemožné? Na poloanimák to bylo dosti akční, určité napětí tam občas také bylo, vtip tomu nechyběl, stejně jako super hlášky a příběh taky fajn. Mě se to líbilo a nuda to rozhodně nebyla. :)(30.3.2013)

 • Thomassi
  ***

  Ano, bavil jsem se. Jednotka čtyř morčat zachraňuje svět před ztransformovanými domácími nástroji. Je vidět, že si tento snímek mnohé bere od Transformerů. Jako akční film asi neobstojí, ale jako povedený nářez pro děcka určitě ano. Dokonce jsem se místy i smál. Samotní herci nějak moc nezazářili, ale morčata byla skvělá a srandovní. No a krtek, ten samozřejmě taky. Na sobotní večer pro celou rodinku je to geniální.(25.2.2010)

 • - Zach Galfianakis musel pro roli Bena přibrat několik kilo. Původně se uvažovalo o tom, že by maskéři herce "přifoukli", ovšem mnohem snazší bylo, aby herec jedl celé dny jen jídlo s cukrem apod. (fiLLthe3DD)

 • - Krtko spomínal, že ak do Googlu zadáme slovo krt alebo krtko (v angličtine: talpa a mole), nájde nám 3 milióny stránok. V skutočnosti nám však nájde vyše 7 miliónov odkazov o krtkoch a krtoch.... (BoncheR)

 • - Původní skladatel hudby pro tento film Harry Gregson-Williams od projektu odstoupil, aby mohl pracovat na hudbě pro film Prince of Persia: The Sands of Time. (Caszidy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace